Znajdź nas!
Aktualności

Red Lipstick Monster w DDTVN o rywalizacji na Youtubie

2016-08-01

Red Lipstick Monster
Czy wśród vlogerek makijażowych jest niezdrowa rywalizacja? Ewa Grzelakowska-Kostoglu w DDTVN zdradziła tajemnice Youtuba, opowiedziała o swoich początkach oraz wielkiej miłości do piercingu.

Dlaczego Red Lipstick Monster?

Skąd wziął się pomysł na pseudonim vlogerki? Jak wyjaśniała Ewa Grzelakowska-Kostoglu, jej artystyczne przezwisko miało nawiązywać do tematyki w której się porusza. - Stworzyłam go razem ze swoimi znajomymi. Kiedy podjęłam decyzję, że chcę założyć kanał [na YouTubie - przyp. red.] chciałam to zrobić tak dobrze od początku do końca. Wiedziałam, ze chciałam mieć pseudonim, który określa dobrze mnie i temat w którym chcę się poruszać i tak wyszło to co najlepsze - mówiła vlogerka kojarzona jako Red Lipstick Monster. - Czyli czerwień, potwory i szminka - uśmiechał się prowadzący Piotr Kraśko.Źródło: https://www.youtube.com/user/RedLipstickM0nster


Najpopularniejszy vlog o tematyce wizażu

Jesienią ubiegłego roku premierę miała książka YouTuberki zatytułowana „Tajniki makijażu”, w której autorka zdradza co zrobić, aby wyglądać olśniewająco.  - Świetnie sprzedała się książka o makijażu, czy nie powinnaś napisać poradnik jak osiągnąć sukces w sieci? Jesteś chyba najpopularniejszą vlogerką makijażową w Polsce - przekonywała Kinga Rusin, która słusznie zauważyła, że profil Red Lipstick Monster w serwisie YouTube subskrybuje 750 tys. użytkowników, a jej kanał jest najpopularniejszym vlogiem o tematyce wizażu. Prowadzący program zwracali uwagę na bardzo przyjemny, melodyjny głos Ewy Grzelakowskiej-Kostoglu, których ich zdaniem idealnie nadawałby się do pracy w radiu.


Źródło: http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/red-lipstick-monster-krolowa-sieci,208220.html


Jak Red Lipstick Monster walczyła z trądzikiem

Kiedy vlogerka odkryła, że sztuka robienia makijażu może dla niej stać się pomysłem na życie? - Zawsze lubiłam zajmować się czymś artystycznym. Tak naprawdę makijażem nie przykuwałam uwagi, nie malowałam się na co dzień. Dopiero na studiach zaczęłam się malować - mówiła Red Lipstick Monster, która wyjaśniała, że wizażem zainteresowała się na skutek własnych problemów zdrowotnych. - Miałam problem z trądzikiem różowatym i nie chciałam chodzić z czerwonymi policzkami, nie czułam się komfortowo. Szukałam jakichś dróg żeby to zamaskować, ale żeby też za dużo na skórze nie nosić - wyjaśniała YouTuberka, która w ten sposób zgłębiła tajniki wykonywania makijażu. - Zgłębiłam ten temat, przy okazji stwierdziłam, że jak już mam trochę kosmetyków i obejrzałam trochę filmów na YouTube, to podejmę się tego artystycznie i zaczęłam malować do sesji zdjęciowych.Źródło: https://www.instagram.com/redlipstickmonster


Nie ma rywalizacji wśród vlogerek?

W trakcie programu poruszony został również temat rywalizacji wśród vlogerek zajmujących się tematyką wizażu. Jak zapewniała Red Lipstick Monster, atmosfera w jej branży jest bardzo przyjazna i o żadnej rywalizacji czy walce o odsłony internautów nie ma mowy. - Kompletnie nie, nie czuję tak [rywalizacji - przyp. red.]. Większość z nas się zna, wspólne działania to coś pozytywnego, coś rozwojowego dla nas i kupa zabawy. Nie ma wśród nas rywalizacji o cyferki czy odsłony - zapewniała YouTuberka, która przy produkcji kolejnych odcinków współpracowała m.in. z Agnieszką Grzelak.Źródło: https://www.youtube.com/user/RedLipstickM0nster


Piercing, czyli druga pasja Red Lipstick Monster

Vlogerka to nie tylko profesjonalistka w dziedzinie makijażu. Red Lipstick Monster ze swoimi fanami dzieli się również doświadczeniem w piercingu, czyli sztuce ozdabiania różnych części ciała polegającemu na wykonywaniu przekłuć i umieszczaniu w nich kolczyków. - Robisz filmik, jak bezpiecznie rozepchać tunele i ogląda to pół miliona ludzi, a ja nie wiem o co chodzi… - przyznawał z rozbrajająca szczerością Piotr Kraśko. YouTuberka wyjaśniała, że tunele w uszach są najbardziej popularne, ale można mieć je również w wardze. - [Piercing - przyp. red.] nie boli. To tak jakby zapytać czy noszenie sukienki czy marynarki boli. Wszystko jest zagojone i zdrowe. Trzeba to tylko robić mądrze i z głową - zapewniała.


Odcinek Dzień Dobry TVN z gościnnym udziałem Red Lipstcik Monster można zobaczyć tutaj.


Autor: Bartłomiej Kawalec

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się do newslettera!
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43