Znajdź nas!
Aktualności

Żaglówkami po Adriatyku, czyli współpraca FOREO z blogerkami

2016-09-28

FOREO współpraca z blogerkami
Szwedzka marka FOREO oferująca nowoczesne gadżety do pielęgnacji skóry twarzy i higieny jamy ustnej zaprosiła blogerki na czterodniowy rejs po Adriatyku. Na żaglówkach znalazły się między innymi: Alina Rose, Beauty-Fashion-Shopping, Glam Paula, Olciiak oraz Paulina z bloga Być idealną. Prócz naszej ojczystej pięcioosobowej ekipy zaproszone zostały także popularne blogerki z całej Europy, a także Dubaju.

 

Rejs po Adriatyku

Na rejs i zwiedzanie Chorwacji zostało zaproszonych łącznie ponad 30 blogerów i youtuberów, którzy mieli do dyspozycji 10 żaglówek, każda z 5 kajutami dwuosobowymi. Pierwszego dnia marka FOREO zaproponowała rejs ze Splitu do Vis, gdzie zaplanowana była kolacja. Później  wszyscy dopłynęli do portu Palmižana. Na kolejny dzień zorganizowane było zwiedzanie wyspy oraz kolacja w galerii sztuki. Czas ten zwieńczyło nocne karaoke na łódce.

Trzeci dzień upłynął na zażywaniu kąpieli słonecznych, degustacji chorwackich win oraz kolacji w ekologicznej restauracji. Ostatniego dnia rejsu po Adriatyku zaplanowana została wycieczka na wyspę Brać, gdzie zorganizowano blogerkom i youtuberkom imprezę na morzu. Ten dzień rejsu zakończył się pożegnalną kolacją w miejscowości Milna.
 

Kanały społecznościowe

W czasie trwania wycieczki blogerki zamieszczały na swoich profilach społecznościowych zdjęcia oraz filmiki z rejsu. Regularnie także pokazywały na snapchacie jak się bawią oraz co w danym momencie robią. Zdjęcia pojawiały się także Facebooku oraz pod hasztagiem #foreocruise na Instagramie, gdzie możemy oglądać nie tylko polskie blogerki, ale także te zagraniczne między innymi: complexionsbeautyblog, Annica Englund, Mirian Albero, Cornelia Grimsmo, czy Anna Morodan.
 

Relacje na blogach i youtubie

Po zakończeniu wycieczki na blogach pojawiła się także dokładna relacja z tej przygody. U Aliny Rose i Beauty-Fashion-Shopping był to post z fotograficzną dokumentacją czterodniowego rejsu.


Źródło: Relacja z rejsu na blogu Alina Rose http://www.alinarose.pl/2016/09/rejs-po-adriatyku-jak-byo-w-chorwacji.html

 


Źródło: Relacja Pauliny http://beauty-fashion-shopping.pl/2016/09/17/rejs-po-adriatyku-z-foreo/

Youtuberka Olciiak stworzyła za to filmik dokumentujący czas spędzony w Chorwacji.

 

Na fanpage FOREO też się działo!

Marka FOREO na swoim fanpage także zamieszczała zdjęcia blogerek w czasie rejsu, zwracając uwagę na świetny wygląd dziewczyn czasie wycieczki pełnej przygód i niespodzianek.

Nasz wypad na chorwackie wybrzeże dobiegł końca. Pozostały wspomnienia. A dziewczyny udowodniły, że dzięki produktom...

Opublikowany przez FOREO na 9 wrzesień 2016

 

A jak Wy dbałyście o nieskazitelny wygląd podczas wakacyjnych podróży. Macie jakieś niezawodne produkty, których nie może zabraknąć w waszej walizce? #FOREOcruise Zdjęcie: Olciiak www.foreo.com/pl

Opublikowany przez FOREO na 10 wrzesień 2016

 

Współpraca marki FOREO z blogerkami zaowocowała piękną dokumentacją czterodniowego rejsu. Blogerki zadbały o ciągły kontakt ze swoimi czytelnikami umieszczając zdjęcia na Instagramie, a także wysyłając liczne snapy, przedstawiające ich czas spędzony w Chorwacji. Pokazywały między innymi delfiny, które dostrzegł skipper żaglówki, a także codzienność na żaglówce i zwiedzanie miast. Po wycieczce większość z nich zamieściła dokładną relację z rejsu, gdzie mogliśmy dowiedzieć się, co zrobiło na nich największe wrażenie. Także marka FOREO przypominała o rejsie wrzucając na swój fanpage zdjęcia perfekcyjnie wyglądających blogerek i youtuberek. Całość współpracy idealnie wpisała się w wakacyjny klimat oraz zapewniła czytelnikom miłe dla oka zdjęcia i filmiki, które nawiązują do marki FOREO.

Źródło zdjęcia głównego: https://www.instagram.com/explore/tags/foreocruise/

Autor: Martyna Chmielewska

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się do newslettera!
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43