Znajdź nas!
Aktualności

Polska królowa Vine. Twoje DIY na pierwszym miejscu w kategorii „Zrób to sam”.

2016-10-06

Kasia Ogórek to niekwestionowana królowa DIY, która odniosła także ogromny sukces w serwisie społecznościowym Vine. Jej profil osiągnął magiczną liczbę 240 tysięcy followersów, tym samym czyniąc Twoje DIY numerem jeden na Vine w kategorii ,,Zrób to sam”.

Twoje DIY numerem 1

W poniedziałek blogerka poinformowała na fanpage o sukcesie w serwisie społecznościowym Vine. Jej profil, na którym zamieszcza krótki filmiki z tematyki DIY osiągnął ponad 240 tysięcy followersów, co czyni Twoje DIY numerem jeden na Vine w kategorii ,,Zrób to sam”. Filmiki przedstawiające kreatywne tutoriale mają ogromną ilość wyświetleń i i lajków.


Informacja o pierwszym miejscu w kategorii ,,Zrób to sam”
Źródło: https://www.facebook.com/TwojeDIY

 

Na pytanie, jak się czuje po takiej radosnej informacji odpowiada:
„Przede wszystkim od dłuższego czasu czekałam na tą chwilę, bo już widziałam, że to zmierza w dobrym kierunku. Emocje, więc rosły z każdą chwilą. Akurat w weekend 1-2.10 byłam w Warszawie z wajnerami na evencie Semilac i bach przekroczyłam 240 tys. followersów, więc świętowaliśmy to razem. Czuję niesamowitą dumę z tego faktu, że w światowej aplikacji mogę powiedzieć, że zajmuję 1 miejsce w kategorii DIY. To wiele dla mnie znaczy i daje motywację do działania”.


Według Kasi Ogórek jej sukces na Vine zdeterminowało kilka czynników między innymi założenie konta w momencie, w którym Vine wyróżniał polskie profile, a także fakt, że w 6-sekundowym filmiku jest w stanie pokazać cały tutorial. Nie da się ukryć, że taka forma podania sprawia, że nawet trudniejsze diy wydaje się w zasięgu naszych możliwości. Inspiruje, a także motywuje do kreatywnego działania.

 


To dopiero początek...

 

Pojawiają się także pomysły na kolejne projekty i pozytywne prognozy na 2017 rok, w tym między innymi współpraca z firmą Semilac, zajmującą się lakierami i akcesoriami do paznokci. Również na blogu pojawiły się ostatnio nieco inne wpisy niż zazwyczaj, między innymi o konturowaniu twarzy (we współpracy z marką Gosh), czy pielęgnacji skóry atopowej.


„Produkuję bardzo dużo filmów i tylko część z nich trafia na Vine, a sama obecność tam jest moim największym portfolio. Cały czas staram się podnosić jakoś filmów i zaskakiwać tym, co się na nich dzieje. Mam już umowę z Semilac na cały 2017r. i będę dla nich produkować 2 filmy miesięcznie, więc przyszłość jest bardzo optymistyczna”.

 

Porady, dla tych, którzy chcą działać na Vine


Profil Twoje Diy na Vine. Źródło: https://vine.co/TwojeDiy


Warto obserwować konto Twoje DIY na Vine, jeśli marzy Wam się taka forma promowania swojej twórczości. Co więcej, Kasia ma kilka porad, dla tych, którzy dopiero zaczynają:

„Przede wszystkim nagrywać, bo u nas w Polsce jest nas na tyle mało, że jest praca dla każdego i prawie wszyscy zarabiamy na tworzeniu filmów. Regularne nagrywanie powoduje, że szybko uczymy się i podnosimy jakość produkcji mini video”.

Sukces Kasi Ogórek może być motywacją dla wielu blogerów, by szukali swojej niszy i nie bali się robić, tego, co kochają. Twoje DIY znalazło się ostatnio w czołówce rankingu Top 100 blogów z największym potencjałem komercyjnym. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o autorce tego bloga, zapraszamy do przeczytania wywiadu: https://www.whitepress.pl/baza-wiedzy/216/vine-bez-tajemnic-wywiad-z-kasia-ogorek-twojediy.


Niezależnie od tematyki bloga, warto szukać nowych platform, by móc się rozwijać. Vine jest jedną z nich, co więcej – staje się coraz bardziej popularny w Polsce. To dobrze, bo oferuje naprawdę wiele możliwości rozwoju!

 

Autor: Martyna Chmielewska

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się do newslettera!
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43