Znajdź nas!
Aktualności

Nowe usta! Nowy nos! Operacje plastyczne blogerek

2017-01-16

Olfaktoria, charlizemystery, maffashion
Operacje plastyczne znanych osób to zawsze gorący news na pierwszą stronę. Nie inaczej jest w przypadku rozpoznawalnych influencerów, których codziennie życie śledzimy na portalach społecznościowych. Co w swoim wyglądzie zmieniła Julia Kuczyńska, Karolina Gliniecka, Aniela Bogusz, Laura Matuszczyk oraz Dorota Goldmann?

 

W przeciwieństwie do gwiazd kina i muzyki, influencerki otwarcie mówią o swoich operacjach plastycznych. Pokazują kulisy zabiegu, odpowiadają na pytania i dzielą się swoimi wrażeniami.  Choć spotyka ich za to krytyka, nie mają zamiaru udawać, że inny wygląd to kwestia światła, genów czy nowych kosmetyków.

 

Aniela Bogusz

Niedawno Aniela Bogusz, czyli Sexmasterka przeszła operację plastyczną nosa. Przyznaje, że zdecydowała się na taki krok nie tylko ze względów estetycznych, ale także i zdrowotnych. Przez wcześniejsze urazy nosa miała nierówne przegrody, które nie tylko utrudniały jej oddychanie, ale także nasilały problemy z zatokami. Do tego chciała zmniejszyć nos, bo jej zdaniem był on za duży w stosunku do twarzy i nie pasował do jej delikatnego typu urody.


Nowy nos Sexmasterki // Źródło: Instagram masterkaofficial

 

Aniela zamieszczała na Snapchacie relację sprzed operacji, ale także opisywała cały proces powrotu do zdrowia. Nagrała również filmik przed operacją, w którym wyjaśnia powody swojej decyzji i zwraca uwagę na narastające zakłamanie znanych i lubianych, którzy oszukują i nie przyznają się do zabiegów estetycznych i operacji plastycznych.

 

Sexmasterka pokazała także efekty operacji:

 

 

Julia Kuczyńska

Powiększone usta Maffashion także wywołały duże poruszenie. Tym bardziej, że naturalne usta Juli są pełne, a sama blogerka nigdy nie miała żadnych związanych z nimi kompleksów:

,,Temat ust myślę, że już można go poruszyć, bo opuchlizna już zeszła. Zawsze mówiłam, że wszystko jest dla ludzi. Zresztą widzieliście już jak usuwałam ósemki. Tak, robiłam usta kilka dni temu. Górną wargę. I to nie dlatego, że miałam jakieś kompleksy, bo akurat moje usta się moim rodzicom udały”.


Powiększone usta Maffashion// Źródło: Instagram maffashion_official

 

Eksperyment Maffashion z powiększeniem górnej wargi był często krytykowany. Pojawiły się komentarze, że operacje plastyczne przeznaczone są dla osób, które mają duże kompleksy z powodu swojego wyglądu, a nie dla takich, którzy mają ochotę coś zmienić, mimo tego, że świetnie wyglądają. Nie brakowało też pozytywnych komentarzy i ogromu pytań na temat ceny i bolesności zabiegu, na które Julia cierpliwie odpowiadała w komentarzach.


Usta Maffashion: przed i po// Źródło: Instagram Maffashion

 

Karolina Gliniecka

O zmianie w wyglądzie Charlize-Mystery rozpisywało się wiele plotkarskich portali.  Karolina na blogu opisała swoją historię ze złamaniami nosa w dzieciństwie  i niezadowoleniem z jego aktualnego wyglądu. Przyznała, że im popularniejsza się stawała, tym częściej słyszała złośliwe komentarze dotyczące swojego nosa. Choć do operacji zabierała się przez długi czas, w końcu podjęła tę decyzję i wcale tego nie żałuje.


Karolina Gliniecka: przed i po // Źródło: charlizemystery.com oraz Instagram charlizemystery

 

Jak pisze:

,,Czy operacje plastyczne są w Polsce tematem tabu? Chyba tak… Mam nadzieję, że tym wpisem pomogę choć jednej osobie w decyzji, która może zmienić jej całe życie i sprawić, że pozbędzie się kompleksu. Także, jeśli macie taką możliwość, to nie wahajcie się wyciągnąć ręki po swoje marzenia, bo warto!”


Więcej o operacji na Karolina wspomniała tutaj / / źródło: charlizemystery.com

 

 

Laura Matuszczyk

Usta powiększa sobie także Laura Matuszczyk, autorka bloga modowego Horkruks. Jej usta na tyle podobają się śledzącym bloga, że Laura stworzyła specjalny post z odpowiedziami jej lekarza medycyny estetycznej na pytania obserwatorów. Nie zmienia to faktu, że bardzo często jest krytykowana z powodu korzystania z usług medycyny estetycznej. Wyśmiewają ją między innymi Niemodne Polki, które kpią z jej ,, kaczego dzióbka”.


Usta Horkruks // źródło: horkruks.com oraz Istagram Horkruks

 

Dorota Goldmann

Dorota, autorka bloga Olfaktoria o perfumach i luksusowym stylu życia, również otwarcie mówi o zabiegach medycyny estetycznej:


Dorota Goldmann: przed i po // Źródło: Instagram Olfaktoria

 

,,Osobiście nigdy nie byłam przeciwniczką poprawiania urody. Wychodzę z założenia, że jeśli nam coś się nie podoba i dysponujemy zarówno środkami, jak i możliwościami, do tego, by te wady w sobie zmienić to powinniśmy to robić w ramach zdrowego rozsądku”.

 

Dorota miała już powiększane usta oraz planuje operację powiększenia piersi. Jak sama zaznacza: lubi ładnie wyglądać, a medycyna estetyczna jej w tym pomaga. Czy jest w tym coś złego?

 

Operacje plastyczne to normalka?

Zabiegi medycyny estetycznej i operacje plastyczne dla gwiazd to codzienność. Są zupełnie naturalnym elementem sławy, dlatego nie powinno nas dziwić, że popularni influencerzy również decydują się na poprawianie urody. Oni także spotykają się z ogromną presją perfekcyjnego wyglądu pozując do zdjęć, czy też nagrywając filmy. 

Coraz więcej osób korzysta z takiej możliwości i nie boi się do tego przyznać. Niezależnie od tego, co myślimy o operacjach plastycznych, warto docenić influencerów, którzy szczerze o tym mówią, zamiast udawać, że są na diecie zmieniającej rysy twarzy.

Jakie macie zdanie na temat operacji plastycznych influencerów? Która metamorfoza najbardziej was zaskoczyła? Dajcie znać, jesteśmy ciekawi!

 

 

Martyna Chmielewska
 
 

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się do newslettera!
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43