Znajdź nas!
Aktualności

Krzysztof Gonciarz i jego spotkania na szczycie

2017-06-05

Gonciarz
Po długiej podróży przez Grenlandię youtuber zawitał w rodzinne strony. Maj 2017 na polskim YouTubie upłynął pod znakiem filmów z jego gościnnym udziałem. Dopadli go m.in. Rezi, SciFun, Red Lipstick Monster i AdBuster.

 

 

reZigiusz


ReZigiusz zaproponował Gonciarzowi lekcję pod hasłem jak być profesjonalnym youtuberem. Szkolenie składało się z ośmiu prostych kroków, dzięki którym twórca miał nabrać lepszych nawyków, naprawić popełniane błędy i zmienić swój wizerunek na YouTubie. Te kroki to m.in.

  • nazwij kreatywnie swoich widzów;
  • niech Twoje powitanie zwali ich z nóg;
  • bądź cool, ziomeczku.

Opublikowany na kanale Reziego film został nakręcony w konwencji parodii, więc niekoniecznie trzeba traktować te uwagi na poważnie. Warto go jednak obejrzeć z innego powodu. Gonciarz śmieje się w nim z samego siebie i pokazuje duży dystans. A gdyby ktoś chciał posłuchać o czym obaj panowie rozmawiali w trakcie spotkania w knajpie, powinien odwiedzić kanał Gonciarza. Tam pojawiła się relacja z ich wypadu.

 

 

Red Lipstick Monster


Królowa makijażu zaprosiła  do wspólnego quizu. Każde z nich przygotowało dla partnera po pięć pytań dotyczących przede wszystkim wiedzy na swój temat. Ten, kto dokładnie obejrzy ich wspólny film, dowie się m.in.,:

  • kiedy i w jakich okolicznościach oboje się poznali;
  • które gadżety Gonciarza RLM posiada w domu;
  • kim byłaby RLM, gdyby nie była youtuberką;
  • jakie zwierzęta domowe miał w dzieciństwie Gonciarz;
  • czy Gonciarzowi zdarzyło się robić makijaż do nagrania.

Każdy, kto jest zainteresowany tym, jak ich ulubieni youtuberzy żyją i zachowują się poza kamerą, powinien być zachwycony tym spotkaniem. Szczególnie, że jego dalsza część jest do obejrzenia na kanale Krzysztof Gonciarz. Jego autor odwdzięczył się  RML zaproszeniem do Muzeum Neonów w warszawskim Soho.

 

AdBuster i SciFun


Zdecydowanie najbardziej ekstremalną atrakcję zapewnili AdBuster i SciFun, którzy zabrali Gonciarza na wycieczkę rodem z ich wspólnego kanału Tube Raiders. Kanał ten jest znany z filmów z Czarnobyla, ze szczytu Oka Moskwy, z kopalni pośrodku kalifornijskiej pustyni i poradzieckiego miasta widmo. Tymczasem z Gonciarzem wchodzimy do kanałów pod Poznaniem, a dokładnie do kolektora burzowego, którego zadaniem jest zbieranie wody z mniejszych kanałów. Były pajęcze jaja, pająki, ciemne zaułki. Były też momenty zwątpienia i paniki. Taki sposób zwiedzania miasta nosi nazwę urban exploration i lepiej nie próbować go na własną rękę. Czegoś podobnego na kanale Gonciarza jeszcze nie było, dlatego tym bardziej warto sprawdzić, jak sobie poradził w tak niecodziennej sytuacji.

 

 

Autor: Michał Baniowski

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się do newslettera!
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43