Znajdź nas!

Roztańczeni influencerzy - z kim warto tańczyć na Youtubie?

2017-06-21

Tańca nie musimy uczyć się tylko na kursach bądź w szkołach tanecznych. Od czego mamy Internet? Ci influencerzy pokażą nie tylko kroki, a także skutecznie zmotywują do czerpania radości z tańczenia!

 

 

 

 

So KAYKA

So KAYKA pisze o sobie tak:

,,Uwielbiam tańczyć. Wszędzie i zawsze i nieważne po co. To jest podobno jedyny kanał taneczny w Polsce. Tak mówio, a jak mówio, to pewnie coś w tym jest”.

Zdecydowanie coś jest na rzeczy! Kaja Sadowska to tańcząca youtuberka, która jest częścią znanego duetu The Boobskie, gdzie wraz z Erill rozmawiają na przeróżne lifestylowe tematy i zapraszają do siebie ciekawych gości.

Na kanale So KAYKA możemy znaleźć kilka playlist podzielonych tematycznie, w tym treningi, porady i vlogi. Kanał prowadzony jest z dużym poczuciem humoru, a zawarte na nim treści przydadzą się zarówno tym, którzy dopiero uczą się tańczyć (bądź ładnie chodzić!) oraz tym, którzy mają już większe doświadczenie w tańcu.

 

Poliplot

Poliplot to lifestylowy kanał Martyny Musiolik, na którym znajdziemy także wstawki taneczne – szczególnie nagrania z występów oraz klipy z choreografiami.

O ile z tego kanału nie nauczymy się krok po kroku jak tańczyć, to z pewnością możemy się zainspirować zamieszczonymi improwizacjami i nagraniami z występów.

Prócz klipów tanecznych na kanale zobaczymy także vlogi, challenge (najczęściej z Rezim i jego siostrą Toffiki) oraz Q&A. Co więcej, kanał niecały miesiąc temu dostał srebrny przycisk Youtuba za 100 000 subskrypcji!

 

EmiFlesh

Kolejnym kanałem, o którym warto wspomnieć jest ten prowadzony przez Emilię Królikowską. Emilia przez ponad 7 lat trenowała gimnastykę artystyczną, by później z niej zrezygnować i zająć się wyłącznie tańcem ze szczególnym uwzględnieniem tańca nowoczesnego.

 

Youtuberka ma na swoim koncie także inne osiągnięcia: między innymi wystąpienie w reklamie Disney Chanel, co było jej wielkim marzeniem:

Obecnie kanał EmiFlesh ma 99 tysięcy subskrypcji, więc niedługo youtuberkę czeka także świętowanie pierwszych 100 tysięcy i srebrnego przycisku od Youtube.

 

DANCE CONNECTS PEOPLE

Dance Connects People to kanał prowadzony przez Patrycję i Julię. Obydwie dziewczyny uwielbiają tańczyć, jednak na ich kanale znajdziemy także filmy o różnorodnej lifestylowej tematyce: haule, wyzwania, vlogi, czy relacje z podróży.

Choć na kanale dominują filmiki rozrywkowe i nie do końca związane z tańcem, to jednak pojawiają się treści, dzięki którym dowiemy się o tańcu nieco więcej: pogadanki, choreografie, czy nawet stylizacje na trening.

 

Zwariowani

To kanał Marysi Krasowskiej, która trenuje taniec i akrobatykę. Na jej kanale znajdziemy wiele filmików instruktażowych, które pozwolą na naukę figur, a także umożliwią wzmocnienie ciała i pracę nad jego gibkością.

Filmy na kanale podzielone są na kilka playlist w tym: nauka stepowania, ćwiczenia, od których warto zacząć naukę akrobatyki, choreografie, a nawet wskazówki dotyczące tworzenia piramid dwu i trzyosobowych.

Prócz kanału tanecznego Marysia prowadzi także kanał podróżniczy oraz czytelniczy. Co więcej, youtuberka ma już na koncie wydaną książkę: ,,Wyspa X”.

 

ZatańczmyPL

To miejsce ma na celu nauczenie kroków i figur do pierwszego tańca. Tym samym znajdziemy tu filmiki instruktażowe, które pomogą w opanowaniu podstawowych kroków oraz choreografii do konkretnego utworu.

 

Wasze ulubione taneczne kanały

W dobie Youtuba nie musimy wychodzić z domu, by uczyć się tańca. Co więcej, do dyspozycji mamy nie tylko kanały obcojęzyczne, ale także te prowadzone w języku polskim. Wystarczy tylko wybrać jaki rodzaj tańca nas interesuje i mieć na tyle samozaparcia, by po prostu spróbować! Youtuberzy z pewnością w tym pomogą!

 

 

Autorka: Martyna Chmielewska

Zdjęcie główne: So Kayka

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się do newslettera!
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43