Znajdź nas!
Aktualności

BloSilesia 2018

2018-02-21

Personal branding to ostatnio coraz popularniejszy termin, a coraz więcej ludzi odkrywa jak ważna jest marka osobista przy budowaniu kariery. Nie inaczej jest w przypadku blogerów, dla których własny wizerunek jest podstawą działalności.

 

 

Odpowiedzialność, konsekwencja i pasja - to fundamenty budowania internetowego imperium. I właśnie o tym blogerzy opowiedzą 10 marca 2018 roku w Strefie Centralnej w Katowicach.

BloSilesia to jedna z najważniejszych konferencji dla blogerów w Polsce. W poprzednich edycjach wzięło udział już ponad pół tysiąca osób, a prelegentami byli znani twórcy internetowi  m.in. Michał Szafrański, Konrad Kruczkowski i Włodek Markowicz.

W tym roku odbędzie się już ósma edycja wydarzenia. W trakcie konferencji prelekcje poprowadzą: Monika Kamińska z bloga “Black Dresses”, autor bloga “Zabij grubasa” Edwin Zasada, Jan Favre z bloga “Stay Fly”, a także Aleksandra i Karol, autorzy jednego z najpopularniejszych blogów turystycznych “Busem przez świat”. Opowiedzą o tym, jak ważna jest dla blogera konsekwencja w budowaniu marki osobistej oraz jakie korzyści można osiągnąć dbając o odpowiedni personal branding.

Wydarzenie skierowane jest nie tylko do samych blogerów, ale i miłośników internetu, studentów dziennikarstwa oraz ludzi z branży reklamowej i PR.

Zastanawiasz się jak wypromować swoją markę osobistą w sieci? To wydarzenie jest skierowane właśnie dla Ciebie! Wpadnij 10.03.2018 do Strefy Centralnej w Katowicach. Ogromna dawka wiedzy, a także świetna atmosfera gwarantowana.

Zobacz więcej szczegółów na temat wydarzenia. Dołącz również do eventu na Facebooku.

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się do newslettera!
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43