Znajdź nas!
Aktualności

Czym zaskoczył nas Youtube w marcu? Przegląd miesiąca z influencer.pl

2018-04-04

Który twórca pojawił się po długiej przerwie, a kto otwiera nowy kanał? Sprawdź, w przeglądzie miesiąca z influencer.pl.

 

 

 

Trzeba to przyznać: nie ma nudy na Youtube. Każdego miesiąca dzieje się coś wartego uwagi. Zmieniają się znani i lubiani twórcy, pojawiają się nowi, a także następuje rewolucja dostarczanego przez nich contentu. Zobacz, co nowego!

 

Powrót po długiej przerwie

Gargamel kazał długo na siebie czekać. Na jego kanale nie pojawiało się nic nowego od przeszło 7 miesięcy. Pierwszego kwietnia twórca wrócił z nietypowym filmem, w którym wyjaśnia powody swojej nieobecności.

 

Źródło: GargamelVlog

 

Szczerze mówi o problemach związanych z rosnącą popularnością, a także kontaktach Youtuberów z ich widzami. Zwraca uwagę na zacierającą się prywatność twórcy, jak i zapowiada drugi akt w swoim nagrywaniu na Youtube.

Od teraz na kanale Gargamela znajdą się nie tylko popularne krytyki, ale i filmy, które pokażą nam inne zainteresowania twórcy. Nie ukrywamy – zapowiada się naprawdę ciekawie!

 

 

Magic of Y tylko po angielsku?

Zmiany szykują się także na kanale Magic of Y. Twórca postanowił zamknąć kanał w obecnej formie i zapoczątkować na nim coś nowego. Od teraz wszystkie filmy, które pojawiają się na kanale będą w języku angielskim z polskimi napisami. Twórca zaznacza, że chce trafić do większego grona odbiorców, a tutaj znacznie lepiej sprawdzi się język angielski, niż same anglojęzyczne napisy.

 

Źródło: Magic of Y

 

To jego widzowie zwrócili mu uwagę na to, że powinien pokazywać magię na całym świecie, nie ograniczając się tylko i wyłącznie do Polski. Co więcej – okazuje się, że kanał Magic of Y jest jednym z nielicznych kanałów o magii na całym Youtube, dlatego w nowszej formie będzie miał większą siłę przebicia.

 

 

Youtuberzy pomagają

Przy okazji, warto wspomnieć o dwóch akcjach, w które zaangażowali się, bądź zainicjowali Youtuberzy. Pierwsza z nich to zbiórka na fundację „Pokonaj Raka”, na której potrzeby Cyber Marian nakręcił film z sucharami lekarzy. Towarzyszyli mu tacy twórcy jak: Michał Domaszewski, Adam Fido, chłopaki z Na Pełnej oraz kanału Walenie. Filmowi udało się trafić na kartę "Na czasie", co z pewnością pomogło w zbiórce.

 

Źródło: Cyber Marian

 

Akcja Wardęgi "Psiakobus" doczekała się swojego kanału i ruszyła w świat. Wardęga łączy pomaganie psom z rozmowami z ciekawymi gośćmi. W pierwszym odcinku pojawili się Boxdel, Medusa i DeeJayPallaside, którzy zostali wypytani o akcję z Klaunem z Koszlina, który to pobił rekord oglądalności transmisji na polskim Youtube. Po rozmowie twórcy zajęli się dostarczeniem 500 kg karmy do schroniska w Koszalinie.

 

Źródło: Psiakobus

 

 

Nowy kanał Karola Paciorka

Karol Paciorek do tej pory publikował filmy na kanale, który wcześniej prowadził z Markiem. Nie da się ukryć, że nowe materiały pojawiały się nieregularnie, a część widzów odeszła, gdy tylko skończyła się seria „Lekko Stronniczy”. W takiej sytuacji pomysł założenia nowego kanału wydaje się, jak najbardziej trafiony.

 

Źródło: Lekko Stronniczy

 

Na nowym kanale Karola: Imponderabilia czekają już 4 filmy: „Mój problem z Netflixem”, „Czemu tego nie uczyli w szkole” oraz „Filmy, które zmieniły moje życie”. Karol zapowiedział, że drugim formatem, jakiego nie zabraknie będą wywiady – te będą jednak inaczej się prezentować, niż na starym kanale.

 

Źródło: Imponderabilia

 

 

Sohayo Official

Sohayo Offical to prześmiewczy i groteskowy kanał, na którym znajdziemy krótkie urywki z życia i przemyślenia studentki psychologii.

 

Źródło: Sohayo Official

 

W ironiczną i zabawną formę zapakowane są mądre i wartościowe treści ukazujące wiedzę, jak i podejście do życia autorki.  Na Sohayo poruszane są także ważne tematy, tylko podane w lekkiej formie.

 

Źródło: Sohayo Official

 

Aktualnie na kanale znajduje się kilkanaście różnorodnych filmów, z czego niektóre mają już ponad 100 000 wyświetleń.

 

 

Wasze odkrycia

Co zwróciło Waszą uwagę w marcu na Youtube? Odkryliście ciekawy kanał, a może założyliście własny? Dajcie znać!

 

 

Źródło zdjęcia głównego: Lekko Stronniczy

Autorka: Martyna Chmielewska

 

 

 

 

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się do newslettera!
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43