Znajdź nas!
Aktualności

Czym zaskoczył nas Youtube we wrześniu? Przegląd miesiąca z Influencer.pl

2018-10-01

Nie ma nudy! Który Youtuber dostał własny program w telewizji, jaki dziwny trend opanował YouTube i u kogo historia lubi się powtarzać?

 

 

Wrzesień bez wątpienia był miesiącem pełnym wrażeń. Na YouTube sporo się wydarzyło. Nie zabrakło nowych serii u znanych twórców, kolejnych dramatów, jak i parodii. Sprawdź, co mogło Cię ominąć!

Nowy dziwny trend na YouTube?

Zaczęło się od Marcina Dubiela, który w jednym swoim materiałów obdarował bezdomnego drogimi butami. Choć każdy akt dobroci powinno się cenić, to w tym przypadku internauci nie zostawili na Youtuberze suchej nitki. Pojawiły się zarzuty, że szpanował  on w filmie bogactwem, a zamiast markowych butów mógł przekazać bezdomnemu przydatniejsze rzeczy bądź wspomóc jakąkolwiek działalność pomagającą bezdomnym.

 

Źródło: Marcin Dubiel

 

Na ten temat wypowiedziało się wiele innych twórców, w tym także Lord Kruszwil publikując swoją parodię kontrowersyjnego filmu od Dubiela, w której daje 1500 złotych pijanemu bezdomnemu.

 

Żródło: Lord Kruszwil

 

Jakie jest Wasze zdanie na temat takiej pomocy i sposobu jej przedstawienia? Uważacie, że jest ona potrzebna, czy wprost przeciwnie?

 

Co nowego u Generatora Frajdy?

Dawno nie zaglądaliśmy do Generatora Frajdy. Przez te kilka miesięcy sporo się u niego pozmieniało. Choć twórca jest już znany ze swojego oryginalnego poczucia humoru, jak i serii "Zabawki z chińczyka", to teraz jego widzowie będą mogli go obserwować w zupełnie innej roli. YouTuber został prowadzącym programu "Gry komputerowe show", który rusza na kanale Polsat Games 1 października.

Zapowiedź programu, jak i jego fragmenty znajdziecie w poniższym filmiku opublikowanym na kanale Generatora Frajdy.

 

Źródło: Generator Frajdy

 

Pamiętacie Negatywa i Ravgora?

We wrześniu zarówno na kanale Negatywa, jak i Ravgora pojawiły się filmy opisujące ich bieżącą sytuację życiową, jak i zapowiadające nowe początki na ich kanałach.

Negatyw swego czasu był jednym z najbardziej znanych YouTuberów. Okazało się, że twórca na YouTube zarobił setki tysięcy, jednak przez hazard, a także problemy z alkoholizmem stał się nie tylko bankrutem, a także utracił bliskich.

 

Źródło: Negatyw

 

Ravgor zasłynął swoimi prankami, jak i żartami na YouTube. W ostatnich miesiącach na jego kanale pojawiało się zdecydowanie mniej materiałów. We wrześniu twórca nagrał 2 filmy, w których pokazuje, jak i opowiada, jak wygląda jego aktualna sytuacja. W pierwszym materiale "Tak teraz żyję" prezentuje swoje małe mieszkanie, a w drugim "Poznajcie mnie na nowo" opowiada o swojej depresji, jak i problemach finansowych.

 

Źródło: Ravgor

 

Czym jest GONKON Krzysztofa Gonciarza?

Ciężko o podsumowanie miesiąca bez wzmianki o Krzysztofie Gonciarzu. Niedawno influencer otwierał filię swojej firmy w Polsce, później pojawiły się informacje o zrzeszonych twórcach w Tofu Media Twórcy (Paulina Lis, Karol Paciorek, Mietczyński, G.F Darwin, Kasia Mecinski), a teraz zapowiedział GONKON, czyli wydarzenie, które odbędzie się 6 października w Warszawie. Według zapowiedzi będzie to konferencja wraz z pokazem audio-wizualnym i galerią sztuki. W części dziennej znajdą się prelekcje i warsztaty, a wieczorem podczas odbędzie się afterparty z premierą klipu Pauliny Lis i Łukasza Barceluka.

 

Źródło: Krzysztof Gonciarz

 

Komu miniaturki dały raka?

Popularni twórcy coraz częściej zaskakują nas nietypowymi nowościami na swoich kanałach. W tym podsumowaniu nie mogliśmy ominąć nowego formatu na kanale Człowieka Wargi o dwuznacznej nazwie: "Miniaturki Dały mi Raka". Maciek całość dochodów z tej serii przekaże na fundację walki z rakiem, co jest zdecydowanie pięknym gestem z jego strony.

Na kanale znajdują się już dwa odcinki, gdzie YouTuber ocenia miniaturki z karty na czasie.

 

Źródło: Z Dvpy

 

Wasze odkrycia

Co zwróciło Waszą szczególną uwagę na YouTube we wrześniu? Odkryliście nowe kanały, a może coś wywołało u Was większe emocje?  Dajcie znać w komentarzach.

 

 

Źrodło zdjęcia główniego: YouTube - Z Dvpy

Autor: Martyna Chmielewska

 

 

 

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się do newslettera!
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43