Znajdź nas!

Sport, zdrowie i dieta - kanały o zdrowym stylu życia.

2019-01-15

Jeśli kolejny raz na liście Twoich noworocznych postanowień pojawia się „zmiana nawyków”, „zdrowy styl życia”, „schudnięcie”, czy „zadbanie o sylwetkę” to najwyższy czas, by poznać tych influencerów!

 

 

 

Przedstawiamy ciekawych i inspirujących twórców, którzy piszą o zdrowym stylu życia. Znajdą się tutaj blogi, konta na Instagramie i kanały na YouTube dotyczące odżywiania, sportu, a także zdrowia. Nowy Rok to doskonały moment, by coś zmienić, a z takim wsparciem nie będzie to szczególnie trudne.

 

Codziennie Fit

Marta to prawdziwy wulkan energii. Pisze dwa blogi: Martapisze i Codzienniefit, na bieżąco aktualizuje swój kanał na YouTubie z ćwiczeniami, prowadzi treningi, wydała własną książkę, trening na DVD, a także została ambasadorką Pumy. Zarówno, na jej blogu, jak i kanale na YouTube znajdziesz porady dotyczące zdrowego odżywiania, ćwiczeń, a także wytrwaniu w prawidłowych nawykach. Marta zwraca uwagę także na zdrowy umysł, dlatego w grudniu prowadziła wyzwanie „Zwolnij”, które miało pomóc zredukować stres, jak i zadbać o work-life balance.

 

Źródło: Codziennie fit

 

 

Agata Zając

Treningi Agaty zamieszczane na Instagramie cieszą się ogromną popularnością. Nic dziwnego, skoro pokazuje różnorodne plany ćwiczeń z wykorzystaniem gum, ciężarków, czy wagi własnego ciała. Prócz tego Agata prowadzi także kanał na YouTube, który od paru miesięcy znacznie szybciej się rozwija. Jeśli szukasz różnorodnych treningów, bo lubisz ciągle modyfikować swój plan ćwiczeń, to zdecydowanie warto zajrzeć w social media influencerki.

 

Źródło: @agata_zaj.ac

 

 

Agata Netter

Kanał na YouTube Agaty Netter poświęcony jest kobiecie na siłowni. Każda osoba, która dopiero wybiera się na siłownię, bądź uczęszcza na nią od pewnego czasu znajdzie tutaj coś dla siebie. Na kanale pojawiają się treningi, pomysły na ćwiczenia, ale także filmy poradnikowe dotyczące zdrowia, sylwetki, czy diety. Agata przedstawia konkretne wskazówki, jak i obala wiele mitów dotyczących ciężarów.

 

Źródło: Agata Netter

 

 

Dźwigaj dziewczyno

Dźwigaj dziewczyno to kanał prowadzony przez Kaję Soboń, która była zawodniczką bikini fitness, a aktualnie trenuje i osiąga świetne rezultaty na zawodach. Podzielony jest on na kilka podstawowych kategorii: kulinarną, vlogową i dotyczącą dźwigania od podstaw, w którym Kaja omawia prawidłowe wykonanie klasycznych ćwiczeń takich jak: przysiad, martwy ciąg, czy hip trust. "Dźwigaj dziewczyno" to doskonałe miejsce dla tych, którzy chcą zacząć swoją przygodę z siłownią i dowiedzieć się, jak prawidłowo wykonywać najważniejsze ćwiczenia. Kaja pokazuje nie tylko odpowiednią technikę, ale i błędy, które często popełniane są przez początkujących. Dzięki temu łatwiej zauważyć, co robi się źle i szybko skorygować swoje błędy.

 

Źródło: Dźwigaj dziewczyno

 

 

Qchenne Inspiracje

Małgorzata autorka bloga Qchenne Inspiracje zajmuje się dietetyką i zdrowym odżywianiem zawodowo. Jej blog tym samym jest połączeniem zdrowych przepisów, jak i porad dotyczących samopoczucia i prawidłowego stylu życia. To baza wiedzy także na tematy chorób i odpowiedniej diety dostosowanej do ich leczenia. Na blogu Qchenne Inspiracje znajdziemy przepis na pyszne fit ciasta, a także dokładną instrukcję, co zrobić, gdy wypadają włosy, albo jakie badania są konieczne w przypadku konkretnych problemów. Małgorzata jest także autorką książki z przepisami, a w przyszłym roku wydaje fit planner, w którym będzie przeprowadzała swoich czytelników przez proces zdrowego chudnięcia i zmiany nawyków.

 

Źródło: Qchenne Inspiracje

 

 

Fit Kobietka

Kanał Marty Mróz to kompendium wiedzy o fitnessie, odżywianiu, suplementacji i diecie. Marta omawia problemy trenujących i podpowiada skuteczny ich rozwiązania, prezentuje treningi siłowe dla kobiet, a także omawia typy sylwetek. Wiedza, którą przekazuje YouTuberka bazuje na jej doświadczeniu trenerki personalnej, która na co dzień wspiera swoje klientki w drodze do wymarzonej sylwetki.

 

Źródło: Fit Kobietka

 

 

Dr Lifestyle

Dr Lifestyle to blog prowadzony przez Monikę, którego główną tematyką jest pozytywne odchudzanie. Znajdują się na nim artykuły dotyczące diety, treningów, psychodietetyki i codzienności. Monika ma racjonalne podejście do diety i proponuje proste i skuteczne rozwiązania, o czym może świadczyć fakt, że opracowały diety z popularnych dyskontów. Co więcej, Monikę warto obserwować dla jej niesamowitego dystansu do siebie.

 

Źródło: Dr Lifestyle

 

 

Doktor Ania

Bezkompromisowa, szczera i kochająca kiszonki. Doktor Ania na swoim blogu, jak i profilu na Instagramie szuka w sklepach zdrowego jedzenia, promuje jedzenie kiszonek, jak i otwarcie krytykuje produkty spożywcze o przerażająco długim i chemicznym składzie. Czytanie jej bloga, a także obserwowanie na Instagramie sprawi, że robienie zakupów będzie dłuższe, ale jedzenie ostatecznie lądujące w koszyku zdecydowanie jest tego warte.

 

Źródło: Doktor Ania

 

 

Lifemanagerka

To blog lifestylowy i kanał na YouTube o zrównoważonym i zdrowym stylu życia. Agnieszka zamieszcza na nim informacje o swojej aktywności fizycznej, diecie, spędzaniu wolnego czasu, czy ekologii. Jest to jeden z tych blogów, który każe nam zatrzymać się nad swoim życiem i wprowadzić do niego nieco zmian, które sprawią, że będziemy czuć się lepiej.

 

Źródło: LifeManagerka

 

 

Małgorzata Mostowska

Jeden z popularniejszych i bardzo często polecanych kanałów na YouTube o jodze. Na kanale znajduje się kilka kategorii filmów: Yin Joga, Inspiracje Jogowe, Pogadanki z Gosią, czy Joga Czasowa, czyli filmy z praktyką jogi podzielone na kilka kategorii czasowych – od 10 minut do 60. Małgorzata Mostowska prócz tworzenia kanału na YouTube, nauczania jogi, prowadzi także warsztaty, na których wspólnie można praktykować jogę.

 

Źródło: Małgorzata Mostowska

 

 

Fit Couple

Fit Couple to kanał prowadzony przez Martę i Alana. Para pokazuje ćwiczenia na siłowni, pokazuje, jak przygotowywać posiłki, a także nagrywa filmy poradnikowe dotyczące diety, aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Nie zabraknie także takich popularnych YouTubowych formatów jak testy żywności, Q&A, foodbooki, czy haule.

 

Źródło: FIT COUPLE

 

 

Śledzicie wymienionych influencerów? A może macie innych ulubionych twórców, którzy poruszają tematykę zdrowego stylu życia? Jeśli tak, to podzielcie się z nami w komentarzu!

 

 

Autorka: Martyna Chmielewska

 

 

 

 

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się do newslettera!
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43