Znajdź nas!
Aktualności

Masz firmę? Lepiej zajmij się tą kwestią już teraz

2023-08-30

Prezenty świąteczne dla pracowników
Jesteś szefem poważnej firmy zatrudniającej pracowników i szanującej swoich klientów? Pamiętaj o wcześniejszym zaplanowaniu budżetu przeznaczonego na upominki dla podwładnych i partnerów biznesowych z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. To idealny moment na to, aby pokazać im, jak dużą wartość ma dla Ciebie ich zaangażowanie w budowanie sukcesu Twojej firmy.

Co zyskujesz, planując firmowy budżet?

Wcześniejsze zaplanowanie budżetu przeznaczonego na świąteczne podarunki dla podwładnych i kontrahentów dają firmom możliwość lepszej organizacji finansów. Określenie odpowiedniej kwoty dla każdej osoby pozwala uniknąć nadmiernego wydatkowania i niewłaściwego lokowania środków. W ten sposób firma może zyskać kontrolę nad wydatkami i zapobiec pojawieniu się nieprzewidzianych kosztów.

Dlaczego warto wcześniej pomyśleć o biznesowych prezentach na święta?

Nie od dziś wiadomo, że przygotowanie wartościowych i spersonalizowanych prezentów wymaga czasu, dlatego wcześniejsze ich zaplanowanie pozwala uniknąć niepotrzebnego pośpiechu i pozostawienia wszystkiego na ostatnią chwilę. Mniej więcej w połowie roku warto zacząć rozglądać się za interesującymi ofertami firmowych upominków dla pracowników i klientów. To dobry moment na negocjacje z dostawcami oraz zamówienie grawerowania, czy personalizacji przedmiotów. Wszystko to wymaga czasu i uwagi, których można dostarczyć jedynie poprzez odpowiednie wcześniejsze przygotowanie. Jeśli chcesz, aby Twoje prezenty dla zespołu i partnerów biznesowych były nie tylko oryginalne, ale i przygotowane na tip top, zajrzyj do sklepu internetowego Schronisko Bukowina, gdzie znajdziesz wyjątkowe kompozycje zestawów prezentowych dla pracowników.

Prezenty firmowe i ich plusy

Nawet symboliczny prezent potrafi sprawić niemałą radość, a co dopiero prezent odpowiednio dobrany. Świąteczne upominki mogą być dla pracowników i klientów optymistycznym sygnałem. Taki gest może sprawić, że poczują się oni docenieni i szanowani, co może mieć wpływ na ich zaangażowanie w codzienne obowiązki i zwiększenie poczucia przynależności do firmy. To wszystko może przynieść same korzyści - takie działanie przekłada się na lepszą wydajność i atmosferę w środowisku pracy.

W okresie świątecznym warto pomyśleć również o klientach i podkreślić wartość ich współpracy oraz umocnić relacje biznesowe. Prezenty świąteczne doskonale sprawdzą się w tej roli.

Jaki prezent na święta wybrać dla pracowników i klientów?

Odpowiedź jest jedna - przede wszystkim powinien to być podarunek o uniwersalnym charakterze i zbliżonej wartości. Ważne jest to, aby nikt z pracowników, czy klientów nie poczuł się pominięty, czy niedoceniony w porównaniu do innych. Istotne jest, by każda osoba czuła, że firma się o niego troszczy w równym stopniu. Na jaki zatem prezent świąteczny postawić, aby zrobić wrażenie na wszystkich? Idealnie w tej sytuacji sprawdzą się ekskluzywne zestawy prezentowe ze Schroniska Bukowina. Zostały one skomponowane tak, by pasować na każdą kieszeń. W ofercie sklepu można znaleźć paczki dla pracowników i klientów począwszy od tych nieco skromniejszych, skończywszy na tych większych i bardziej efektownych. Co kryją w sobie te eleganckie zestawy świąteczne? Pyszne syropy owocowe, wiśnie w czekoladzie, aromatyczne herbaty idealne na zimowe wieczory, ręcznie robione słodycze, domowe przetwory, czy regionalne alkohole. Każdy znajdzie w nich coś dla siebie.

W te święta warto postawić na upominki, które będą nie tylko pięknym opakowaniem, ale przede wszystkim praktycznym prezentem, który usatysfakcjonuje kubki smakowe wszystkich pracowników i klientów firmy.

Artykuł gościnny.

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się do newslettera!
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43