Znajdź nas!
Aktualności

Eventy plenerowe - 8 akcesoriów, które pomogą Ci zbudować markę

2024-03-28

balony reklamowe
Eventy plenerowe, takie jak pikniki i festyny firmowe, stanowią doskonałą okazję do promocji marki oraz budowania relacji z klientami. Odpowiednio zaplanowana i przemyślana kampania promocyjna może przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów i wzmocnić lojalność pracowników. Jednym z kluczowych elementów skutecznej strategii promocyjnej są gadżety reklamowe. Oto propozycja 8 akcesoriów na eventy plenerowe, które pozwolą Ci zbudować silną markę.

Ekologiczne torby z logo marki

Praktyczne plecaki czy ekologiczne torby to nie tylko wygodne akcesoria, ale także doskonały nośnik reklamy. Wybierając trwałe modele z bawełny, firma może zapewnić sobie długotrwałą promocję – klienci zabiorą torby ze sobą na zakupy, na wakacje, do pracy. To gadżety w duchu eko, które zawsze się przydają.

Nadmuchiwane balony z logo firmy – gadżety dla najmłodszych

Rozdawane klientom czy rozstawione na terenie eventu balony z nadrukiem stanowią doskonałe narzędzie promocyjne. Kolorowe balony lubią zwłaszcza dzieci, które chętnie zabiorą te gadżety do domu.

Zabawki plenerowe i gry zręcznościowe

Yoyo z logo firmowym, skakanki, gra w kółko i krzyżyk, firmowa układanka tangram – jest wiele różnych drobiazgów, które można rozdawać na imprezach plenerowych jako formę upominku lub nagrody w loterii fantowej. Gadżety mogą dostarczyć mnóstwo zabawy podczas eventu, ale także po nim – uczestnicy imprezy z pewnością będą chcieli zabrać firmowe zabawki do domu.

Parasole z logo na event plenerowy

Nie tylko chronią przed słońcem czy deszczem, ale także stanowią doskonałą powierzchnię reklamową – parasole z nadrukiem firmowym będą wyjątkowo praktycznym i efektownym gadżetem promocyjnym dla pracowników lub klientów premium Twojej firmy.

Torba termiczna z logo

Gdzie trzymać chłodne napoje podczas eventu? Torby termiczne z logo firmy to akcesorium, które przyda się podczas każdej imprezy plenerowej. Wykorzystasz torby wielokrotnie podczas corocznych eventów. Mogą być też formą nagród w konkursach, loteriach fantowych lub po prostu upominkiem dla uczestników.

Przenośne gadżety kuchenne – kubki termiczne i kubki na kawę

Kubki termiczne lub termosy na kawę z logo firmy to doskonałe gadżety, które znajdą zastosowanie nie tylko na eventach plenerowych. Możesz w nich rozdawać kawę lub chłodne napoje dla pracowników. Są praktyczne, funkcjonalne i ekologiczne – będą stanowiły codzienne przypomnienie o marce.

Piłki plażowe z logo

Sportowe akcesoria z nadrukiem logo to świetny sposób na budowanie relacji z klientami poprzez wspólne aktywności. Piłki do plażowej siatkówki lub piłki dmuchane dla dzieci z logo firmy będą cieszyć się dużym zainteresowaniem wśród uczestników imprezy, a także długo po jej zakończeniu.

Firmowe czapki z daszkiem i okulary

Nie tylko chronią przed słońcem, ale także stanowią doskonałą powierzchnię reklamową. Czapki z logo firmy są praktycznym gadżetem, który z pewnością przyda się każdemu w upalne lato. Również okulary są lubianym akcesorium, z którego klienci i pracownicy często korzystają również po zakończonej imprezie.

Eventy plenerowe to nie tylko doskonała okazja do prezentacji produktów i usług, ale także możliwość budowania marki i relacji z pracownikami. Wykorzystując odpowiednio dobrane akcesoria eventowe, firma może zapewnić sobie długotrwałą promocję i zwiększyć zaufanie również klientów. To świetna forma budowania relacji społecznych marki ze społecznością.

Artykuł sponsorowany.

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się do newslettera!
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43