Szczegółowe informacje o wydarzeniu:

Odpowiedzialność, konsekwencja i pasja - marka osobista blogera. BloSilesia 2018

Personal branding to ostatnio coraz popularniejszy termin, a coraz więcej ludzi odkrywa jak ważna jest marka osobista przy budowaniu kariery. Nie inaczej jest w przypadku blogerów, dla których własny wizerunek jest podstawą działalności.  Odpowiedzialność, konsekwencja i pasja - to fundamenty budowania internetowego imperium. I właśnie o tym blogerzy opowiedzą 10 marca 2018 roku w Strefie Centralnej w Katowicach.

BloSilesia to jedna z najważniejszych konferencji dla blogerów w Polsce. W poprzednich edycjach wzięło udział już ponad pół tysiąca osób, a prelegentami byli znani twórcy internetowi m.in. Michał Szafrański, Konrad Kruczkowski i Włodek Markowicz.

W tym roku odbędzie się już ósma edycja wydarzenia. W trakcie konferencji prelekcje poprowadzą: Monika Kamińska z bloga “Black Dresses”, autor bloga “Zabij grubasa” Edwin Zasada, Jan Favre z bloga “Stay Fly”, a także Aleksandra i Karol, autorzy jednego z najpopularniejszych blogów turystycznych “Busem przez świat”. Opowiedzą o tym, jak ważna jest dla blogera konsekwencja w budowaniu marki osobistej oraz jakie korzyści można osiągnąć dbając o odpowiedni personal branding.

Wydarzenie skierowane jest nie tylko do samych blogerów, ale i miłośników internetu, studentów dziennikarstwa oraz ludzi z branży reklamowej i PR.

Zastanawiasz się jak wypromować swoją markę osobistą w sieci? To wydarzenie jest skierowane właśnie dla Ciebie! Wpadnij 10.03.2018 do Strefy Centralnej w Katowicach. Ogromna dawka wiedzy, a także świetna atmosfera gwarantowana.

 

43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43