Znajdź nas!
Social media

Przygotowujesz się do ślubu? Influencerzy Ci pomogą!

2017-05-26

Blogi ślubne
Sezon ślubny w pełni! Jeśli właśnie przygotowujesz się do ślubu bądź planujesz go w przyszłości to mamy coś dla Ciebie. Oto ślubne blogi i kanały na YouTube, które pomogą Ci zaplanować ten wyjątkowy dzień.

Nie tylko w kobiecych czasopismach znajdziemy porady, jak przygotować się do ślubu. Taką wiedzą dzielą się z nami blogerzy i youtuberzy, którzy własny ślub mają już za sobą, bądź są w trakcie przygotowywań. Często na popularnych blogach i kanałach na YouTube pojawiają się vlogi ślubne albo relacje ze ślubów influencerów. Jednak te mogą być dla nas tylko inspiracją. Co, jeśli potrzebujemy jednak konkretnej dawki wiedzy? Bez obaw! Dziś pokażemy blogi i kanały na YouTube, których autorzy poruszają kwestie organizacji, doboru kreacji, a także pokazują od kuchni, jak tak naprawdę wyglądają przygotowania do ślubu.


Blog Madame Allure


Źródło: https://madameallure.pl/
 

Ten blog bardzo często polecają sobie panny młode na forach ślubnych. Madame Allure prowadzi Maja, która jest także właścicielką butiku z akcesoriami ślubnymi. Na blogu Madame Allure autorka porusza wiele ważnych około ślubnych tematów. Znajdziemy tu nie tylko informacje o planowaniu ślubu, relacje ze ślubów, ale także liczne przydatne porady. Z pewnością jest to doskonałe miejsce w sieci dla osób, które dopiero zaczynają planować ślub i potrzebują poprowadzenia za rękę. Sama autorka o swoim blogu pisze następująco: ,, Blog Madame Allure powstał po to, by inspirować. Podpowiadać, jak urządzić piękne wesele, jak poradzić sobie ze ślubnymi obowiązkami, ale także, by poruszać trudne tematy, związane z małżeństwem”.
 

Bridelle


Źródło: http://bridelle.pl/

Ten początkowo niepozornie wyglądający blog, to także jeden z tych, które wzajemnie polecają sobie panny młode. Blog Bridelle różni się jednak znacząco od wcześniej wymienionej Madame Allure. Bridelle tworzy kilka osób, a tematyka, na jakiej głównie skupia się blog to moda i promocja oryginalnych polskich marek związanych z tematyką ślubną. Bridelle działa już od 2009 roku i od tamtego czasu rozrosło się na kilka samodzielnych portali. Co więcej, autorzy Bridelle mają na swoim koncie już dwie wydane książki o ślubach, a trzecią w realizacji. Na Facebooku Bridelle obserwuje ponad 178 tysięcy osób! Z pewnością to świetne miejsce do odwiedzenia, gdy potrzebujesz pięknych ślubnych inspiracji.
 

Zrób swój ślub


Źródło: http://zrobswojslub.pl/

Blog Zrób swój ślub prowadzi młode małżeństwo: Magdalena i Maciej. Blog skupia się głównie na tematyce organizacji wesela. Od ubrań, poprzez koncepcję, a skończywszy na jedzeniu. Para swoje porady opiera na własnym doświadczeniu i tym, co sprawdziło się w ich przypadku: ,,To blog poświęcony organizacji ślubu i wesela skupiający się przede wszystkim na aspektach praktycznych. Zamieszczamy nasze przemyślenia oraz porady dotyczące konkretnych spraw (suknia jedzenie, fura, fryzura), dzielimy się doświadczeniem”. Jeśli poszukujecie konkretnych rozwiązań ślubnych z mniejszą dozą inspiracji, to Zrób swój ślub będzie na to odpowiednim miejscem.
 

Niepoprawna panna młoda


Źródło: http://niepoprawnapannamloda.blogspot.com/

Nie będzie przesadą stwierdzenie, że Niepoprawna Panna Młoda, to taka postać jak Ch*jowa Pani Domu, tylko wśród panien młodych. Autorka bloga otwarcie przyznaje: ,,Niepoprawna było długo szukanym synonimem dla słowa "ch*jowa". Żadnego grzeczniejszego lub mniej grzecznego słowa nie potrafiłam znaleźć i stanęło na kimś, kto nie jest poprawny, a nawet więcej: jest troszkę w tym wszystkim beznadziejny i nie ma potrzeby tej beznadziejności radykalnie zmieniać”. Na blogu Niepoprawnej Panny Młodej także znajdziemy inspiracje i porady ślubne, ale bez nacisku na to, by wszystko było idealne. Polecamy do przeczytania wszystkim kobietom, które już są zmęczone planowaniem własnego ślubu.
 

Wytwórnia Ślubów blog


Źródło: http://blog.wytworniaslubow.pl/

Ten blog współtworzony jest przez cztery kobiety, które na co dzień zajmują się organizowaniem ślubów: Agnieszkę, Bognę, Magdalenę i Karolinę. Każda z nich zajmuje się nieco innymi aspektami planowania i oprawy ślubu, dlatego na blogu poczytamy zarówno motywach przewodnich, jak i o doborze idealnego konsultanta ślubnego.
 

Dorota Nowakowska


Źródło: https://dorotanowakowska.blogspot.com/

Autorka jest konsultantką ślubną, tym samym czytając jej bloga mamy wszystkie najważniejsze informacje o organizacji ślubu w zasięgu ręki. Dorota opisuje także zaręczyny, podpowiada jaką umowę podpisać z zespołem muzycznym oraz wskazuje ciekawe miejscówki na ślub w różnych rejonach polski.
 

Długo i Szczęśliwie - Wedding Vlog

Na sam koniec jeszcze dwa ślubne vlogi! Pierwszy z nich to kanał Karoliny, która jest wedding planerką. Na razie znajdziemy na nim kilka filmów, w których Karolina opowiada o tym, co warto mieć na swoim weselu i wręcz przeciwnie – czego w ogóle nie zakładać.
 


Początek wieczności

To kanał na Youtube, na którym młoda para opowiada o swoim ślubie oraz codzienności. Co więcej, Monika i Marcin mają także bloga, na którym można ich poczytać. W ich vlogach znajdziemy kilka materiałów poświęconym przygotowywaniu się do ślubu i dbaniu o późniejszą relację między małżonkami.
 


Jak wyglądają Wasze przygotowania?

Jak widać, blogów i kanałów na Youtube o ślubach jest naprawdę pod dostatkiem. Z inspiracjami, z praktycznymi poradami, z przydatnymi rozpiskami – do wyboru, do koloru. Nie pozostaje zatem nic innego, niż zabrać się za przygotowywanie własnego ślubu.

Jesteśmy ciekawi, jak wyglądają Wasze przygotowania do ślubu? Inspirujecie się treściami z blogów, czy kanałów na Yotube? Jeśli tak, to jakimi? A może robicie wszystko po swojemu? Dajcie znać!

Autor: Martyna Chmielewska

Zdjęcie główne źródło: https://www.youtube.com/watch?v=ydvY_2QB78o

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się do newslettera!
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43