Znajdź nas!
Aktualności

Kickster. Youtubowy król motoryzacji

2017-10-26

Kickster
Kickster MotoznaFca… kto z Was o nim słyszał? Jeśli jeszcze nie wiecie kim jest - koniecznie przeczytajcie ten artykuł! Każdy fan motoryzacji powinien obejrzeć chociaż jeden jego film. Zanim jednak do tego dojdzie warto pamiętać o… chusteczkach! Naprawdę. I to nie ze względu na to, że jego video jest tak wzruszające - wręcz przeciwnie, każdy jego materiał już od pierwszych sekund rozbawi Was do łez.

 

Motoryzacja to temat, który warto potraktować bardzo poważnie. Wielu z nas wie, że przychodzi taki moment naszego życia, kiedy trzeba pomyśleć o kupnie/sprzedaży samochodu. Jak się za to zabrać? Który model będzie najlepszy? Czego się wystrzegać, a na co zwrócić szczególną uwagę? Gąszcz ogłoszeń, jaki atakuje nas niemalże z każdej strony, może zestresować nawet największego motoryzacyjnego zapaleńca. Kickster wychodzi naprzeciw naszym oczekiwaniom! Testuje samochody, sprawdza, ogląda, wyszukuje wszelakich wad i ukrytych mankamentów. Mówi o tym otwarcie, uświadamia, daje wybór.

 

W czym tkwi jego fenomen? Ponad 300 tysięcy odbiorców nie może się mylić. Kickster to po prostu motoryzacyjny król YouTube! Dzięki temu, że ma ogromny dystans do siebie oraz wszystkiego o czym mówi, jego filmy są szczere i bardzo wiarygodne. W satyryczny sposób pokazuje problemy polskich dróg, uwydatnia rzeczy, które każdy producent auta chciałby ukryć i uświadamia swoich fanów, jak trudno jest znaleźć idealny samochód.

 

Dzięki komicznemu nazewnictwu, dosadnym określeniom oraz często bardzo skrajnym opiniom, niemalże każdy jego odbiorca staje się błyskawicznie świadomym klientem. Wie już, na co zwrócić uwagę podczas pierwszych oględzin samochodu, potrafi doradzić swoim znajomym, czy dana marka i model naprawdę są warte swojej ceny i przede wszystkim - dobrze przeanalizuje każdą swoją motoryzacyjną decyzję.

 

Kickster nie jest jednak YouTuberem, którego pokochają wszyscy użytkownicy. Jeśli nie lubicie dosadnego i często niecenzuralnego słownictwa, politycznych odniesień oraz typowo “męskich” żarcików - pod żadnym pozorem nie odwiedzajcie jego kanału. Jeśli jednak dysponujecie dużą dawką poczucia humoru, okraszoną sporym dystansem do siebie i otaczającego Was świata, a przede wszystkim macie ochotę poznać tajniki motoryzacji w zupełnie innym wydaniu - pokochacie go od pierwszego kliknięcia. W myśl hasła, jakim kieruje się Kickster “ile kuni, tyle opinii”, na jego kanale każdy odnajdzie coś dla siebie.

 

Autorka: Dagmara Kokoszka

 

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się do newslettera!
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43