Znajdź nas!
Aktualności

Czym zaskoczył nas YouTube w grudniu? Przegląd miesiąca z Influencer.pl

2018-01-02

Nowa piosenka SexMasterki, znani youtuberzy w ciekawych duetach, czy może powrót Wardęgi? Sprawdź, co działo się na YouTube w grudniu.

 

 

 

Youtube w grudniu to nie tylko vlogmasy. W ostatnim miesiącu pojawiło się sporo nowości. Zupełnie nowe kanały ze znanymi twórcami, kolejne subskrypcje i aktualności na starszych, ale nieco zapomnianych kanałach.  Dowiesz się, gdzie dobrze zjeść, jak wykonać profesjonalny makijaż, a także obejrzysz znanych i lubianych w Familiadzie. To zaczynamy!

 

Nowa piosenka SexMasterki

Po kilkumiesięcznych zapowiedziach w ostatni piątek grudnia na kanale SexMasterki pojawił się teledysk „Wyślij Nudesa". Obecnie film ma ponad 2 miliony wyświetleń, choć dwa dni po jego premierze zniknął na moment z YouTube. Co sądzicie o nowej petardzie od Anieli? Będzie większy hit od „Poka sowę”?

 

Źródło: SEXMASTERKA

 

 

W poszukiwaniu jedzenia – kanał Lisiego Piekła i Karola Paciorka

Karol Paciorek i Lisie Piekło wystartowali ze wspólnym kanałem. Znajdziemy tam filmiki, w których YouTuberzy ruszą na kulinarny podbój miasta i porównają określone danie w dwóch wariantach cenowych - tańszym i droższym. Do tej pory na kanale ukazały się filmy ze schabowym, barszczem i piwem Koźlak. Zważając na opis na kanale zapowiada się ciekawie: „Jeżdżą po Polsce i nie tylko, żeby testować różne rzeczy. Jeść je, smarować się nimi, leżeć na nich".

 

Źródło: NIENASYCENI

 

 

Dirtymakeup

DirtyMakeup to kanał poświęcony makijażowi. Prowadzi go Aga, która od kilku lat profesjonalnie zajmuje się wizażem. Choć DirtyMakeup istnieje już od pewnego czasu, to w grudniu zaczął być znów aktualizowany. Na kanale znajdują się tutoriale z podstawami makijażu, ulubieńcy, a także filmy o popularnej pielęgnacji koreańskiej.

 

Źródło: DIRTYMAKEUP

 

 

Familiada z YouTuberami

W tym podsumowaniu nie mogłoby zabraknąć informacji o familiadzie z YouTuberami. W świątecznej edycji teleturnieju pojawiła się drużyna Gimpera w składzie: Cyber Marian, Poszukiwacz, Naruciak i Kolega Ignacy. Ich przeciwnikami była drużyna aktorów z Robertem Janowskim. Co istotne - pieniądze zebrane w czasie odcinka zostaną przekazane na cele charytatywne.

 

Źródło: GIMPER

 

 

LYKKE od Abstrachuje

Czyżby nie było miesiąca bez nowych wieści od Abstrachuje? Na YouTubie pojawił się ich kolejny kanał: LYKKE. Jest on związany z psychologią i powstał we współpracy z ekspertami z Uniwersytetu SWPS. Co ciekawe pierwszy odcinek dotyczy sławy - wypowiada się w nim między innymi Maffashion. Jesteście ciekawi rozwoju nowego kanału od Abstrachuje?

 

Źródło: LYKKE

 

 

Damian Kordas gotuje z Jamie Oliverem

Historia ta zaczęła się od zdjęcia Damiana Kordasa na Instagramie. Pozował on w koszulce: "Jamie! Watch my video. Youtube: Damian Kordas". Jak widać, Jamie Oliver zdjęcie zauważył i marzenie Damiana o wspólnym gotowaniu się spełniło. Jamie Oliver i Damian Kordas wspólnie przygotowali polskie pierogi. Filmik szybko zyskał popularność, ale i hejterów, którzy narzekali na nietypowy sposób ugotowania i podania pierogów.

 

Źródło: JAMIE OLIVER

 

 

Lord Kruszwil z 500 000 subskrypcji

Lord Kruszwil z okazji 500 000 subskrypcji nagrał nieco nietypowy odcinek. Prestiżowy YouTuber postanowił zniszczyć srebrny przycisk na 100 000, do tego celu wykorzystał markową koszulkę, nóż oraz petardy, tym samym wpisując się w dość popularny zagraniczny trend filmików z podobną tematyką.

 

Źródło: LORD KRUSZWIL

 

 

Powrót Wardęgi

Po dłuższej przerwie na kanale Wardęgi pojawił się film pod tytułem: "Summoner". Znajdują się w nim trzy pranki o różnorodnej tematyce. Podoba Wam się? Myślicie, że niedługo pojawią się kolejne pranki twórcy? Jesteśmy szczególnie ciekawi współpracy z zagranicznymi twórcami.

 

Źródło: SA WARDEGA

 

 

Pięciobój

Pięciobój to kanał znanej ekipy z „5 sposobów na". Tutaj każdy z YouTuberów może poczuć ducha rywalizacji i sprawdzić się w różnych konkurencjach. Aktualnie na kanale znajdują się cztery filmy, w tym o walce w przestworzach czy fidget spinnerze.

 

Źródło: PIĘCIOBÓJ - Real Life Games

 

 

Wasze odkrycia

Jak upłynął Wam grudzień? Skupiliście się na oglądaniu popularnych vlogmasów, czy może odkryliście nowe wyjątkowe kanały na YouTube? Podzielcie się nimi w komentarzach!

 

 

 

Źródło zdjęcia głównego: NIENASYCENI

Autorka: Martyna Chmielewska

 

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się do newslettera!
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43