Znajdź nas!
Wywiady - aleja sław

Mammy Doriska: Należę do osób, które lubią dużo mówić!

2018-02-20

Mammy Doriska - czyli Dorota Kruk - Torzewska, autorka trzech kanałów, matka dwóch córek i jednego męża - tylko u nas - od kuchni!

 

 

 

 

 

 

 

Izabela Kempara: Dorota, gratulacje. Pierwsze miejsce w naszym parentingowym rankingu ;) Otrzymałaś ogromne wsparcie ze strony swoich fanów! Byli bardzo zdeterminowani, żebyś wygrała prawda?

Dorota Kruk - Torzewska: Hejka Kochani. Bardzo dziękuję, oj tak codziennie dostawałam mnóstwo wiadomości o tym, ze głosują. Dziewczyny zaangażowały swoich partnerów do głosowania, a w niektórych rodzinach głos oddawały aż trzy pokolenia - takie mam kochane widzki!
 

IK: Kim dla Ciebie jest jest influencer? Czujesz się nim?

DKT: Zawsze wydawało mi się, ze influencer to jest to osoba, która pisze bloga, oraz poleca różne produkty, a ja nagrywając mamusiowe filmy już nim nie jestem. Dopiero po jakimś czasie, kiedy zaczęłam budować swoje Social Media oraz zwiększyła się oglądalność  moich kanałów, mogę stwierdzić, że tak -  czuję się influencerem.
 

IK: Gdybyś samodzielnie miała stworzyć swój własny, subiektywny ranking, załóżmy 10 influncerów parentingowyh (vlogów i blogów), jakie kryteria zostałyby zastosowane? No i oczywiście kto w tym rankingu by się znalazł i dlaczego?

DKT: Oj nie dam rady, mało oglądam YT, jeszcze gorzej jest z czytaniem. Z Waszego rankingu znałam tylko jedną osobę.
 

IK: Prowadzisz aż trzy kanały. O czym one są, czym się różnią i do kogo są skierowane?

DKT: Pierwszy kanał jaki powstał to MammyDoriska - wszystko co związane z macierzyństwem, występują w nim również moje córki, gdzie wspólnie robimy DIY bądź haule. Skierowany był głównie do mam, lecz teraz przemawia już do każdej kobiety/kobietki. Drugi to Doriska - tutaj już nie ma mamusiowania, kanał typowo lifestyl’owy, trochę mody, kosmetyków, nawet ciekawostki z życia w Irlandii. Trzeci kanał to DLM - vlogi z naszego codziennego życia. Oglądają dzieci, rodzice a nawet babcie.
 

IK: Dlaczego nie aktualizujesz już bloga? Brak czasu? Filmy nagrywa się szybciej?

DKT: Większą przyjemność  sprawia mi nagrywanie filmów. Szybciej przekażę swoje myśli werbalnie, niż za pomocą „pióra”, a poza tym należę do osób, które lubią dużo mówić ( z czego nie zawsze jest zadowolony mój mąż).
 

IK: Uwaga, zadanie! Określ trzema przymiotnikami każdego bohatera Twoich vlogów, czyli córeczki, męża oraz oczywiście siebie!

DKT:

-Lilli: opiekuńcza, rozsądna, mądra

-Mia: „pani” roszczeniowa, słodka, indywidualistka

-Paweł: dowcipny, zaradny, rodzinny

-Dorota: kreatywna, optymistka, silna
 

IK: Pokazujesz fanom swoje codzienne życie. Jak córki reagują na kamerę?

DKT: Trudno tu mówić o jakiejkolwiek reakcji na kamerę, bo zachowują się tak samo z kamerą czy bez.
 

IK: Dlaczego mieszkacie w Irlandii? Planujecie powrót do Polski?

DKT: Do Irlandii wyjechałam, żeby zarobić na studia i już tak zostało. A kto wie, może kiedyś wrócimy.
 

IK:  Blogerka Malko napisała o Tobie:

Doriska jest moją ogromną motywacją! To mama dwóch dziewczynek, mieszkająca na co dzień w Irlandii. Czasem się zastanawiam, skąd ta babeczka ma tyle energii i siły do działania. Prowadzi trzy kanały na YouTube, praktycznie sama zajmuje się córeczkami, regularnie ćwiczy, ogarnia dom i ciągle ma na wszystko siłę! Zajrzyjcie do niej koniecznie, jeśli jesteście mamami i potrzebujecie motywacyjnego kopa. Skoro Doriska daje radę tyle rzeczy ogarnąć...Tobie też się uda ;)

No właśnie, ja też się zastanawiam. Jak Ty potrafisz to wszystko ogarnąć? :) Masz czas dla siebie? Dla męża? Czas na swoje pasje?

DKT: Bardzo dziękuję Malko za tak miły wpis na blogu. Podstawowym czynnikiem tego, że potrafię ogarnąć tak wiele rzeczy jest optymizm, dzięki któremu działam szybciej i sprawniej.
 

IK: Jak każda publiczna osoba zmagasz się z hejtem. Zarzucano Ci już m.in. że jesteś zbyt idealna i miła na swoich nagraniach. Jak sobie radzisz z krytyką?

DKT: Nie ma na świecie osoby, którą lubiliby wszyscy. Liczę się z tym, że w Internecie każdy może napisać wszystko bez większych konsekwencji, więc podchodzę do tego z dystansem. Wpada jednym okiem, a wypada drugim.
 

IK: Czego nigdy nie pokażesz w swoim filmiku?

DKT: „Pancerniaków” mojej mamy.
 

IK:  Jakie są Twoje plany związane z rozwojem kanałów? Oraz marzenia i cele osobiste?

DKT: Nie mam żadnych sprecyzowanych planów co do rozwoju moich kanałów, pokazuję po prostu co przynosi nowy dzień.
 

IK: Bardzo dziękuję za wywiad i życzę spełnienia wszystkich marzeń!

DKT: Również dziękuję za rozmowę i wszystkiego najlepszego.

 

Rozmawiała: Izabela Kempara

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się do newslettera!
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość
Komentarze
Luca Matteo 2023-01-17, 20:55
Nazywam się Luca Matteo, to były jedne z najlepszych wakacji w moim życiu, ponieważ odzyskałem żonę w ciągu kilku godzin. Zanim do niego zadzwoniłem, przeczytałem kilka dobrych opinii o doktorze Udamie, ale nie wiedziałem, czy wszystkie te historie są prawdziwe, dopóki nie odzyskałem żony. Po tym, jak odzyskałem żonę, z pomocą dr Udama nauczyłem się dzielić moim świadectwem ze wszystkimi na tej stronie, że dr Udama jest naprawdę potężnym czarodziejem, który odbudowuje każdy zerwany związek lub małżeństwo zaklęciem miłosnym w ciągu kilku godzin. Skontaktuj się z dr Udamą na WhatsApp: (+27 65 897 8226) lub wyślij e-mail na adres (udamaada@gmail.com), a później podziękuj mi..
Stephen Pincus 2023-01-05, 20:40
Witam Wszystkich, Szczęśliwego Nowego Roku. Nazywam się Stephen Pincus, jestem z USA. Chcę tylko podzielić się tym świadectwem tutaj, Moja dziewczyna zostawiła mnie, aby być z innym mężczyzną, byłem bardzo smutny i wściekły, ponieważ jest dla mnie wszystkim. Wszędzie szukałem pomocy, nawet prosiłem ludzi, żeby mi pomogli, błagali, żeby do mnie wróciła, ale nie ma mowy. Pewnego wiernego dnia chcę przeszukać internet i zobaczyłem kobietę, która podzieliła się swoim świadectwem, jak dr Ige Ajayi pomógł jej odzyskać męża w ciągu 48 godzin. Na początku wątpiłem, czy coś takiego istnieje, ale postanowiłem spróbować, kiedy się z nim skontaktowałem, pomógł mi rzucić zaklęcie miłosne iw ciągu 48 godzin moja dziewczyna zadzwoniła do mnie i przeprosiła, tak jak powiedział mi dr Ige Ajayi. Jesteśmy teraz bardziej zadowoleni niż kiedykolwiek. Wszystko wygląda idealnie i tak naturalnie! Dziękuję bardzo dr Ige Ajayi za twoje autentyczne i niepodważalne zaklęcia. Skontaktuj się z tym wspaniałym rzucającym zaklęcia miłosne, aby rozwiązać problem w związku lub małżeństwie już dziś: dr Ige Ajayi, e-mail: drigeajayi@gmail.com/Whatsapp {+2348130035939}.
Scarlett 2023-01-02, 14:03
JESTEM Scarlett: TO JEST MOJE POŚWIADCZENIE DR.OGUNDELE, PRAWDZIWEGO CZARNIKA, KTÓRY PRZYWRÓCIŁ MI MĘŻA W CIĄGU 48 GODZIN SWOIM ZAKLĘCIEM MIŁOŚCI, TEN CZŁOWIEK MA ROZWIĄZANIE KAŻDEGO PROBLEMU W ZWIĄZKU, SKONTAKTUJ SIĘ Z NIM NA WHATSAPP LUB TELEGRAM: +27638836445 . JEGO ZAKLĘCIE JEST NIESZKODLIWE.
Greta Jokubas 2022-12-03, 16:08
Nazywam się Greta Jokūbas i pochodzę z Litwy. Zawsze obiecywałem, że polecę cię ludziom, którzy również mogą potrzebować twojej pomocy, ponieważ znalezienie twojego e-maila było najlepszą rzeczą, jaka mi się kiedykolwiek przydarzyła, doktorze Ige Ajayi, jesteś najbardziej troskliwym i współczującym człowiekiem, jakiego mam znany. Byłem tak przygnębiony po tym, jak byłem pozbawiony miłości przez prawie pięć lat. Poprosiłem o ponowne połączenie zaklęcia miłosnego i zdumiewająco zadziałało. Żyję szczęśliwie z najcudowniejszym żyjącym mężczyzną i właśnie o to się modliłam. Dziękuję Dr. Ige Ajayi to za mało, biorąc pod uwagę to, co dla mnie zrobiłeś, więc zdecydowałem się podzielić tym świadectwem twojej pracy rąk z całym światem, aby dowiedział się o twojej dobrej pracy dla mnie. Możesz skontaktować się z tym mężczyzną w sprawie jakichkolwiek problemów z relacjami, a on również ci pomoże. Kontakt E-mail drigeajayi@gmail.com. Telefon/Whatsapp {+2348130035939}...
Greta Jokubas 2022-12-03, 15:31
Nazywam się Greta Jokūbas i pochodzę z Litwy. Zawsze obiecywałem, że polecę cię ludziom, którzy również mogą potrzebować twojej pomocy, ponieważ znalezienie twojego e-maila było najlepszą rzeczą, jaka mi się kiedykolwiek przydarzyła, doktorze Ige Ajayi, jesteś najbardziej troskliwym i współczującym człowiekiem, jakiego mam znany. Byłem tak przygnębiony po tym, jak byłem pozbawiony miłości przez prawie pięć lat. Poprosiłem o ponowne połączenie zaklęcia miłosnego i zdumiewająco zadziałało. Żyję szczęśliwie z najcudowniejszym żyjącym mężczyzną i właśnie o to się modliłam. Dziękuję Dr. Ige Ajayi to za mało, biorąc pod uwagę to, co dla mnie zrobiłeś, więc zdecydowałem się podzielić tym świadectwem twojej pracy rąk z całym światem, aby dowiedział się o twojej dobrej pracy dla mnie. Możesz skontaktować się z tym mężczyzną w sprawie jakichkolwiek problemów z relacjami, a on również ci pomoże. Kontakt E-mail drigeajayi@gmail.com. Telefon/Whatsapp {+2348130035939}...
Saide Vilma 2022-11-29, 13:07
Mój mąż zostawił mnie dla innej kobiety i zostałem w ciemności. Stało się to tak szybko, że w ciągu kilku dni moje życie wywróciło się do góry nogami. Rzucił mnie po 3 latach bez słowa. Kontaktuję się z dr Ilekhojie przez jego e-mail, a on obiecał przeprowadzić rytuał pojednania, aby pomóc nam wrócić do siebie. W mniej niż 48 godzin po tym, jak odprawił swój rytuał, mój mąż ponownie zaczął mnie testować i czuł się okropnie z powodu tego, przez co właśnie mnie przeszedł. Powiedział, że jestem najważniejszą osobą w jego życiu i teraz to wie. Nasze małżeństwo jest teraz silne i stabilne. Dziękuję doktorze za rytuał pojednania, który dla mnie przeprowadziłeś. Jesteś Bogiem posłanym, aby odnowić zerwane małżeństwo. Szczerze polecam dr Ilekhojie każdemu, kto ma rozbite małżeństwo lub problemy w związku. Jego e-mail: gethelp05@gmail.com
Michelle 2022-11-29, 11:27
MOJA HISTORIA.
Nazywam się Michelle Hall Spencer i rozwiodłam się z mężem, ponieważ mnie zdradzał, ale nadal go tak bardzo kocham, że szukałam pomocy i znalazłam dr Ogundele po kilku kłamcach w internecie. Dr Ogundele rzucił na mnie zaklęcie i w ciągu 24 godzin mój mąż wrócił do domu i poprosił mnie o wybaczenie, jest to bardzo potężne dla każdego, kto potrzebuje pomocy, aby skontaktować się z Dr Ogundele na WhatsApp i Telegram pod tym numerem: +27638836445. Jest uczciwym i potężnym człowiekiem. Wszędzie szukałem pomocy, w końcu pomógł mi tylko doktor Ogundele.
Michelle 2022-11-25, 23:02
MOJA HISTORIA.
Nazywam się Michelle Hall Spencer i rozwiodłam się z mężem, ponieważ mnie zdradzał, ale nadal go tak bardzo kocham, że szukałam pomocy i znalazłam dr Ogundele po kilku kłamcach w internecie. Dr Ogundele rzucił na mnie zaklęcie i w ciągu 24 godzin mój mąż wrócił do domu i poprosił mnie o wybaczenie, jest to bardzo potężne dla każdego, kto potrzebuje pomocy, aby skontaktować się z Dr Ogundele na WhatsApp i Telegram pod tym numerem: +27638836445. Jest uczciwym i potężnym człowiekiem. Wszędzie szukałem pomocy, w końcu pomógł mi tylko doktor Ogundele.
ELLA 2022-11-17, 23:55
Prawie popełniłam samobójstwo z powodu męża, który mnie zostawił i przestał odbierać telefony, odpowiadać na moje e-maile i wiadomości. Powiedział, że go zdradzam, próbowałam go przekonać i błagać, ale on mi nie wierzy ani mi nie odpowiada, dopóki nie pokłóciliśmy się i nie rozstaliśmy się na 6 miesięcy, potem zdaję sobie sprawę, że nie mogę bez tego żyć go z powodu miłości, którą go darzę. Próbowałem wszystkiego, aby to odzyskać, ale nie zadziałało, niektórzy fałszywi czarodzieje oszukali mnie i wyszli z moimi pieniędzmi, aż wpadłem na tego człowieka o imieniu Dr OMON, który pomógł rzucić zaklęcie i oto mój mąż wrócił po 48 latach . godzin, błagając mnie o wybaczenie, byłam tak zaskoczona, że taki rzucający jak Dr OMON nadal istnieje. Jeśli ktoś tutaj potrzebuje pomocy, z całą szczerością, skontaktuj się z dr OMONem już dziś przez e-mail: dromonbabalola@gmail.com lub WhatsApp: {+351925095736}
Jasmine Smith 2022-11-16, 10:09
zgadzam się z przedmówcą
yora sezi 2022-11-07, 21:58
I was totally heart broken when my husband left me. It was so hard for me and I almost gave up if not for a friend who directed me to a very good and powerful man called Zuzua Jahaw who helped me bring back the husband of my life, and now he treats me with so much love and care. I do not know what problems you are passing through but with what Zuzua Jahaw did for me I know he can help you too. All thanks to Zuzua Jahaw.Contact him directly if you need his assistance on WhatsApp +211929860040 or email spiritualhealers77@gmail.com

If you want your ex back.
If you always have bad dreams.
You want to be promoted in your office.
You want women/men to run after you.
If you want a child.
You want to tie your husband/wife to be yours
forever.
If you want to stop your Divorce
Help bringing people out of prison
Beauty Spells
PROPHECY CHARM
Attraction Spells
Bridget Helen 2022-11-02, 23:23
Miłość jest piękna, gdy masz kogoś, z kim możesz się nią dzielić ?? Dr Ekpen ogiogun jest bardzo autentycznym rzucającym zaklęcia oraz bardzo wyjątkowym i potężnym człowiekiem mądrości. Nie mogłam zajść w ciążę, bo miałam problemy z płodnością. Mój mąż rozwiódł się ze mną z tego powodu. Byłem tak zmartwiony i ciągle płakałem, a nawet myślałem o popełnieniu samobójstwa, ale mój przyjaciel przedstawił mnie wspaniałemu człowiekowi o imieniu Dr Ekpen ogiogun, który również pomógł jej z jej problemem. Dała mi jego e-mail, a ja skontaktowałem się z nim i wszystko mu wyjaśniłem. Zapewnił mnie, że mi pomoże i nie powinienem się martwić. Dr Ekpen ogiogun przywrócił radość mojemu życiu i mojej rodzinie, przywracając mi męża swoimi duchowymi mocami, zmuszając mnie do zajścia w ciążę, lecząc chorobę nowotworową mojej siostry, lecząc także wirusa hiv mojego kuzyna jego specjalnym moce, a także zmusił mojego przyrodniego brata do wygrania na loterii 2 milionów dolarów. Dr Ekpen ogiogu to naprawdę utalentowany, niesamowity i bardzo dobry człowiek, który naprawdę wie, jak lepiej wykonywać swoją pracę, a gdyby nie on, do czego by się zwróciło moje życie? Dr Ekpen ogiogun dziękuję bardzo i nigdy nie przestanę mówić o twoich wielkich czynach. Słowa nie są w stanie wyrazić, ile dobrego zrobiłeś dla mnie i mojej rodziny i wierzę, że nawet tysiąc słów nie wystarczy, aby opisać Twoje dobre, wspaniałe dzieła. Jeśli potrzebujesz pomocy duchowej, dlaczego nie pobiec do dr Ekpen ogiogun? po prostu skontaktuj się z dr Ekpen ogiogun na jego e-mail: (ekpenogiogunspellcaster@gmail.com) A on ci pomoże. Dr Ekpen ogiogun jest nieszkodliwy, bezpieczny i niezawodny, więc skontaktuj się z nim już teraz i uzyskaj rozwiązanie. Dziękuję dr Ekpen ogiogun. ekpenogiogunspellcaster@gmail.com lub jego numer Whatsapp. +2347045604010
MRS GEORGE 2022-10-31, 22:05
NAZYWAM SIĘ PANI GEORGE Z IRLANDII, CHCĘ PODZIĘKOWAĆ TEGO WSPANIAŁEGO URUCHOMIENIA ZAKLĘCIA DR BABATUNDE. JEŚLI POTRZEBUJESZ PRAWDZIWEGO I ORYGINALNEGO URUCHAMIAJĄCEGO ZAKLĘCIA, KTÓRY MOŻE ZWRÓCIĆ DO CIEBIE TWÓJ EX LOVER, SKONTAKTUJ SIĘ Z TYM WSPANIAŁYM SELLMAN DR BABATUNDE, KTÓRY PRZYWRÓCIŁ DO MNIE MÓJ EX LOVE W CIĄGU 48 GODZIN. JEGO KONTAKTOWY ADRES E-MAIL : *drbabatunde10@gmail.com* WHATSAPP *+27619642218*

Jeszcze raz dziękuję DR BABATUNDE
Franco Roberto 2022-10-28, 12:26
Dziękuję dr Udama Ada za zmuszenie mojej żony do anulowania naszej sprawy rozwodowej i sprowadzenia jej z powrotem do mnie, moja żona wróciła do mnie z wielką miłością i radością z powodu potężnego zaklęcia dr Udamy. WhatsApp Dr Udama teraz, jeśli potrzebujesz jego pomocy. WhatsApp: +27 65 897 8226 lub e-mail: udamaada@gmail.com.
Tiffany Lacey 2022-10-21, 22:17
Nazywam się Tiffany Lacey i jestem bardzo szczęśliwa, że ​​mogę opublikować na tym blogu, jak świetna czarodziejka pomogła mi przywrócić miłość do mojego życia. Wiem, że jest wiele kobiet takich jak ja, które zrobiły tak wiele, aby odzyskać swojego Męża, jestem tutaj, aby powiedzieć wam wszystkim, aby nie szukać dalej, ponieważ odpowiedź jest właśnie tutaj. Szczerze wierzę, że jeśli jest do pięciu rzucających zaklęcia, takich jak DR IBINOBA, ten świat byłby lepszym miejscem, widziałem ludzi narzekających na to, jak fałszywi rzucający zaklęcia obiecali im pomóc, ale nie mogli, ale z DR IBINOBA mówię ci, że twoje problem został już rozwiązany. Mój mąż i ja byliśmy osobno przez 3 LATA i nie mogłem znieść życia bez niego, próbowałem wszystkiego, aby go odzyskać, ale nic nie działało, dopóki nie zobaczyłem wielu świadectw o rzucającym zaklęcia wezwaniu DR IBINOBA i jak wspaniała jest jego praca . Skontaktowałem się z nim natychmiast i postąpiłem zgodnie z instrukcjami, które mi powiedziano, a w ciągu następnych 72 godzin zadzwonił do mnie mój były kochanek i był chętny do mojego przebaczenia, że ​​nie chciał niczego więcej niż mieć mnie w ramionach na zawsze. Poczułam tyle radości i szczęścia, że ​​znalazłam DR IBINOBĘ, mam nadzieję, że wszyscy tutaj znajdziecie moje świadectwo i odzyskacie męża w ciągu zaledwie 72 godzin. DR IBINOBA whatsapp +2348085240869, E-mail: dromionoba12@gmail.com... Jesteś następnym, który podzieli się swoim świadectwem z każdym
Gordon 2022-08-30, 03:36
Cześć, jestem taka szczęśliwa i przepełniona RADOŚCIĄ. Nazywam się Gordon Rees i pracuję jako taksówkarz. Uwielbiam grać na loterii, ale nie wygrałem żadnej wielkiej sumy poza kilkoma funtami. Postanowiłem poszukać w Internecie pomocy, jak mogę bardzo dużo wygrać, ponieważ gram w lotto od 10 lat. Potem zobaczyłem post o dr Ibinobie, która specjalizuje się w zaklęciach loterii. Skontaktowałem się z nim i powiedział mi wszystko o tym, jak zrobić dla mnie zaklęcie i zgodziłem się. Przygotował dla mnie zaklęcie na loterię iw ciągu 3 dni dał mi numery do gry na loterii, którą zrobiłem, a po 2 dniach powiedziano mi, że wygrałem sumę 178 000 funtów na loterii, w którą grałem. Byłem tym zaskoczony i musiałem upewnić się, że wszystko zweryfikowałem, zanim uwierzyłem, że zostałem zwycięzcą 178 000 funtów i od tego czasu moje życie się zmieniło i jestem bardzo szczęśliwy, żyjąc swoim wymarzonym życiem. Jeśli potrzebujesz pomocy, aby wygrać swoją loterię, WhatsApp Dr Ibinoba pod numerem: +2348085240869, e-mail: dromionoba12@gmail.com
Fiona Trevor 2022-08-18, 11:00
Uwaga wszyscy:
Jestem Fiona, mój mąż grozi mi rozwodem, jeśli ośmielę się zapytać go, czy mnie zdradza. I opuścił dom na 3 lata, znalazłam kontakt z Dr Ogundele, potężnym czarodziejem, ten człowiek przywrócił mi mojego męża w ciągu 24 godzin swoimi mocami. Powiedziałem mu, że nadal będę udostępniał jego imię, ponieważ znalazłem kogoś, kto o nim mówi, zanim się z nim skontaktowałem. Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy, skontaktuj się z dr Ogundele na WhatsApp: +27638836445. W moim małżeństwie znów panuje pokój, dziękuję.
Selena Ricardo 2022-02-06, 11:52
Dziękuję dr Ajayi, nigdy nie wiedziałam, że to zadziała, doceniam, że to nie był zmarnowany wysiłek, sprowadzasz mojego męża z powrotem do domu po 5 latach rozłąki. Mąż zostawił mnie z inną kobietą, która nim manipulowała i ten ból trwał 5 lat. Po wielu latach szukania pomocy z różnych źródeł i prawie porzuceniu nadziei miałem okazję przeczytać o dr Ajayi, potężnym rzucającym zaklęcia, który był w stanie rozwiązać mój problem małżeński, jeśli masz problemy w swoim domu małżeńskim i potrzebujesz trwałego rozwiązania, skontaktuj się z Dr Ajayi na Whatsapp / Viber : +2347084887094
toly 2019-12-08, 12:54
Mój były chłopak opuścił mnie i moją córkę od 6 tygodni temu. Próbowałem prawie wszystkiego, aby przywrócić mój związek i byłem rozczarowany. Nikt nie pracował, tydzień później zobaczyłem Dr.omooguna i po skontaktowaniu się z Dr. Omoogunem w sprawie pomocy wszystko zmieniło się automatycznie, mój smutek stał się radością, uśmiech był na całej mojej twarzy, wszystko działo się bardzo szybko, a wynik był skuteczny. Dr Omoogun jest jedynym rzucającym zaklęcia, z którym miałem sukces, mój chłopak zadzwonił do mnie i powiedział, że chce, abyśmy wrócili, a także chcą się ze mną ożenić. wrócił do mnie, błagając, żebym go zaakceptował i stało się to dzięki pomocy Dr.omooguna. Jestem tak szczęśliwy, że odzyskałem mojego chłopaka. Skontaktuj się teraz z dr. Omoogunem, aby uzyskać natychmiastowe i szybkie zaklęcie miłosne, aby odzyskać swój związek. Wyślij mu wiadomość e-mail: omooguntempleofanswer@gmail.com lub Whats App lub zadzwoń do niego +2348149416142
--Zablokowano-- 2019-10-03, 11:19
Komentarz został zablokowany przez redakcję.
--Zablokowano-- 2019-10-03, 11:18
Komentarz został zablokowany przez redakcję.
--Zablokowano-- 2019-09-26, 16:48
Komentarz został zablokowany przez redakcję.
--Zablokowano-- 2019-09-24, 00:54
Komentarz został zablokowany przez redakcję.
Rhoda French 2019-09-21, 18:51
Witajcie przyjaciele, niesamowite i niesamowite świadectwo o świetnym rzucającym zaklęcia, które naprawdę kocham
share.Mam na imię Wilson Felix z Kanady. Odzyskanie mojej żony jest tym, czego najmniej się spodziewałem
i nigdy nie mogłem sobie wyobrazić. Ja i moja żona jesteśmy małżeństwem od pięciu lat i jesteśmy
żyjąc szczęśliwie, ale nagle całkowicie się zmieniła i odwróciła ode mnie i mnie
nigdy nie wiedziałem, co się dzieje, próbowałem ją zapytać, ale nie chciała mi powiedzieć, na czym polega problem
jest, a czas mijał, a ona szukała rozwodu. Byłem tak zmartwiony i zdezorientowany, i zrobiłem wszystko
staram się ją odzyskać, ale nie było to łatwe, myślałem, że cała nadzieja przepadła i podczas mojej
szukaj wyjścia, mój przyjaciel, który miał podobny problem, powiedział mi o wielkim zaklęcie
czarodziej zwany chubygreat, który pomógł mu także odzyskać żonę. Nigdy nie wierzę w rzucanie zaklęć
przez całe życie nigdy nie wierzyłem w magię, ponieważ nigdy nie myślałem, że zadziała, ale starałem się dać temu człowiekowi
przypadkiem i ku mojemu największemu zaskoczeniu rzucił zaklęcie, by ją przywrócić, ale dziś wróciliśmy
razem w pięknym domu z trójką pięknych dzieci. Jesteśmy znowu razem szczęśliwi i ja
korzystając z tej okazji, możesz powiedzieć każdemu, kto przechodzi podobną sytuację, aby skontaktował się z CHUBYGREAT@GMAIL.COM, KTÓRE MOŻESZ WEZWAĆ
JEGO TELEFON KOMÓRKOWY, a ty będziesz następny, aby przekazać nowe świadectwo.
+2348165965904
--Zablokowano-- 2019-09-12, 13:54
Komentarz został zablokowany przez redakcję.
--Zablokowano-- 2019-09-10, 13:57
Komentarz został zablokowany przez redakcję.
--Zablokowano-- 2019-03-26, 22:45
Komentarz został zablokowany przez redakcję.
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja Influencer.PL zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43