Znajdź nas!
Wywiady - aleja sław

Mammy Doriska: Należę do osób, które lubią dużo mówić!

2018-02-20

Mammy Doriska - czyli Dorota Kruk - Torzewska, autorka trzech kanałów, matka dwóch córek i jednego męża - tylko u nas - od kuchni!

 

 

 

 

 

 

 

Izabela Kempara: Dorota, gratulacje. Pierwsze miejsce w naszym parentingowym rankingu ;) Otrzymałaś ogromne wsparcie ze strony swoich fanów! Byli bardzo zdeterminowani, żebyś wygrała prawda?

Dorota Kruk - Torzewska: Hejka Kochani. Bardzo dziękuję, oj tak codziennie dostawałam mnóstwo wiadomości o tym, ze głosują. Dziewczyny zaangażowały swoich partnerów do głosowania, a w niektórych rodzinach głos oddawały aż trzy pokolenia - takie mam kochane widzki!
 

IK: Kim dla Ciebie jest jest influencer? Czujesz się nim?

DKT: Zawsze wydawało mi się, ze influencer to jest to osoba, która pisze bloga, oraz poleca różne produkty, a ja nagrywając mamusiowe filmy już nim nie jestem. Dopiero po jakimś czasie, kiedy zaczęłam budować swoje Social Media oraz zwiększyła się oglądalność  moich kanałów, mogę stwierdzić, że tak -  czuję się influencerem.
 

IK: Gdybyś samodzielnie miała stworzyć swój własny, subiektywny ranking, załóżmy 10 influncerów parentingowyh (vlogów i blogów), jakie kryteria zostałyby zastosowane? No i oczywiście kto w tym rankingu by się znalazł i dlaczego?

DKT: Oj nie dam rady, mało oglądam YT, jeszcze gorzej jest z czytaniem. Z Waszego rankingu znałam tylko jedną osobę.
 

IK: Prowadzisz aż trzy kanały. O czym one są, czym się różnią i do kogo są skierowane?

DKT: Pierwszy kanał jaki powstał to MammyDoriska - wszystko co związane z macierzyństwem, występują w nim również moje córki, gdzie wspólnie robimy DIY bądź haule. Skierowany był głównie do mam, lecz teraz przemawia już do każdej kobiety/kobietki. Drugi to Doriska - tutaj już nie ma mamusiowania, kanał typowo lifestyl’owy, trochę mody, kosmetyków, nawet ciekawostki z życia w Irlandii. Trzeci kanał to DLM - vlogi z naszego codziennego życia. Oglądają dzieci, rodzice a nawet babcie.
 

IK: Dlaczego nie aktualizujesz już bloga? Brak czasu? Filmy nagrywa się szybciej?

DKT: Większą przyjemność  sprawia mi nagrywanie filmów. Szybciej przekażę swoje myśli werbalnie, niż za pomocą „pióra”, a poza tym należę do osób, które lubią dużo mówić ( z czego nie zawsze jest zadowolony mój mąż).
 

IK: Uwaga, zadanie! Określ trzema przymiotnikami każdego bohatera Twoich vlogów, czyli córeczki, męża oraz oczywiście siebie!

DKT:

-Lilli: opiekuńcza, rozsądna, mądra

-Mia: „pani” roszczeniowa, słodka, indywidualistka

-Paweł: dowcipny, zaradny, rodzinny

-Dorota: kreatywna, optymistka, silna
 

IK: Pokazujesz fanom swoje codzienne życie. Jak córki reagują na kamerę?

DKT: Trudno tu mówić o jakiejkolwiek reakcji na kamerę, bo zachowują się tak samo z kamerą czy bez.
 

IK: Dlaczego mieszkacie w Irlandii? Planujecie powrót do Polski?

DKT: Do Irlandii wyjechałam, żeby zarobić na studia i już tak zostało. A kto wie, może kiedyś wrócimy.
 

IK:  Blogerka Malko napisała o Tobie:

Doriska jest moją ogromną motywacją! To mama dwóch dziewczynek, mieszkająca na co dzień w Irlandii. Czasem się zastanawiam, skąd ta babeczka ma tyle energii i siły do działania. Prowadzi trzy kanały na YouTube, praktycznie sama zajmuje się córeczkami, regularnie ćwiczy, ogarnia dom i ciągle ma na wszystko siłę! Zajrzyjcie do niej koniecznie, jeśli jesteście mamami i potrzebujecie motywacyjnego kopa. Skoro Doriska daje radę tyle rzeczy ogarnąć...Tobie też się uda ;)

No właśnie, ja też się zastanawiam. Jak Ty potrafisz to wszystko ogarnąć? :) Masz czas dla siebie? Dla męża? Czas na swoje pasje?

DKT: Bardzo dziękuję Malko za tak miły wpis na blogu. Podstawowym czynnikiem tego, że potrafię ogarnąć tak wiele rzeczy jest optymizm, dzięki któremu działam szybciej i sprawniej.
 

IK: Jak każda publiczna osoba zmagasz się z hejtem. Zarzucano Ci już m.in. że jesteś zbyt idealna i miła na swoich nagraniach. Jak sobie radzisz z krytyką?

DKT: Nie ma na świecie osoby, którą lubiliby wszyscy. Liczę się z tym, że w Internecie każdy może napisać wszystko bez większych konsekwencji, więc podchodzę do tego z dystansem. Wpada jednym okiem, a wypada drugim.
 

IK: Czego nigdy nie pokażesz w swoim filmiku?

DKT: „Pancerniaków” mojej mamy.
 

IK:  Jakie są Twoje plany związane z rozwojem kanałów? Oraz marzenia i cele osobiste?

DKT: Nie mam żadnych sprecyzowanych planów co do rozwoju moich kanałów, pokazuję po prostu co przynosi nowy dzień.
 

IK: Bardzo dziękuję za wywiad i życzę spełnienia wszystkich marzeń!

DKT: Również dziękuję za rozmowę i wszystkiego najlepszego.

 

Rozmawiała: Izabela Kempara

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się do newslettera!
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43