Znajdź nas!
Wywiady - aleja sław

Mammy Doriska: Należę do osób, które lubią dużo mówić!

2018-02-20

Mammy Doriska - czyli Dorota Kruk - Torzewska, autorka trzech kanałów, matka dwóch córek i jednego męża - tylko u nas - od kuchni!

 

 

 

 

 

 

 

Izabela Kempara: Dorota, gratulacje. Pierwsze miejsce w naszym parentingowym rankingu ;) Otrzymałaś ogromne wsparcie ze strony swoich fanów! Byli bardzo zdeterminowani, żebyś wygrała prawda?

Dorota Kruk - Torzewska: Hejka Kochani. Bardzo dziękuję, oj tak codziennie dostawałam mnóstwo wiadomości o tym, ze głosują. Dziewczyny zaangażowały swoich partnerów do głosowania, a w niektórych rodzinach głos oddawały aż trzy pokolenia - takie mam kochane widzki!
 

IK: Kim dla Ciebie jest jest influencer? Czujesz się nim?

DKT: Zawsze wydawało mi się, ze influencer to jest to osoba, która pisze bloga, oraz poleca różne produkty, a ja nagrywając mamusiowe filmy już nim nie jestem. Dopiero po jakimś czasie, kiedy zaczęłam budować swoje Social Media oraz zwiększyła się oglądalność  moich kanałów, mogę stwierdzić, że tak -  czuję się influencerem.
 

IK: Gdybyś samodzielnie miała stworzyć swój własny, subiektywny ranking, załóżmy 10 influncerów parentingowyh (vlogów i blogów), jakie kryteria zostałyby zastosowane? No i oczywiście kto w tym rankingu by się znalazł i dlaczego?

DKT: Oj nie dam rady, mało oglądam YT, jeszcze gorzej jest z czytaniem. Z Waszego rankingu znałam tylko jedną osobę.
 

IK: Prowadzisz aż trzy kanały. O czym one są, czym się różnią i do kogo są skierowane?

DKT: Pierwszy kanał jaki powstał to MammyDoriska - wszystko co związane z macierzyństwem, występują w nim również moje córki, gdzie wspólnie robimy DIY bądź haule. Skierowany był głównie do mam, lecz teraz przemawia już do każdej kobiety/kobietki. Drugi to Doriska - tutaj już nie ma mamusiowania, kanał typowo lifestyl’owy, trochę mody, kosmetyków, nawet ciekawostki z życia w Irlandii. Trzeci kanał to DLM - vlogi z naszego codziennego życia. Oglądają dzieci, rodzice a nawet babcie.
 

IK: Dlaczego nie aktualizujesz już bloga? Brak czasu? Filmy nagrywa się szybciej?

DKT: Większą przyjemność  sprawia mi nagrywanie filmów. Szybciej przekażę swoje myśli werbalnie, niż za pomocą „pióra”, a poza tym należę do osób, które lubią dużo mówić ( z czego nie zawsze jest zadowolony mój mąż).
 

IK: Uwaga, zadanie! Określ trzema przymiotnikami każdego bohatera Twoich vlogów, czyli córeczki, męża oraz oczywiście siebie!

DKT:

-Lilli: opiekuńcza, rozsądna, mądra

-Mia: „pani” roszczeniowa, słodka, indywidualistka

-Paweł: dowcipny, zaradny, rodzinny

-Dorota: kreatywna, optymistka, silna
 

IK: Pokazujesz fanom swoje codzienne życie. Jak córki reagują na kamerę?

DKT: Trudno tu mówić o jakiejkolwiek reakcji na kamerę, bo zachowują się tak samo z kamerą czy bez.
 

IK: Dlaczego mieszkacie w Irlandii? Planujecie powrót do Polski?

DKT: Do Irlandii wyjechałam, żeby zarobić na studia i już tak zostało. A kto wie, może kiedyś wrócimy.
 

IK:  Blogerka Malko napisała o Tobie:

Doriska jest moją ogromną motywacją! To mama dwóch dziewczynek, mieszkająca na co dzień w Irlandii. Czasem się zastanawiam, skąd ta babeczka ma tyle energii i siły do działania. Prowadzi trzy kanały na YouTube, praktycznie sama zajmuje się córeczkami, regularnie ćwiczy, ogarnia dom i ciągle ma na wszystko siłę! Zajrzyjcie do niej koniecznie, jeśli jesteście mamami i potrzebujecie motywacyjnego kopa. Skoro Doriska daje radę tyle rzeczy ogarnąć...Tobie też się uda ;)

No właśnie, ja też się zastanawiam. Jak Ty potrafisz to wszystko ogarnąć? :) Masz czas dla siebie? Dla męża? Czas na swoje pasje?

DKT: Bardzo dziękuję Malko za tak miły wpis na blogu. Podstawowym czynnikiem tego, że potrafię ogarnąć tak wiele rzeczy jest optymizm, dzięki któremu działam szybciej i sprawniej.
 

IK: Jak każda publiczna osoba zmagasz się z hejtem. Zarzucano Ci już m.in. że jesteś zbyt idealna i miła na swoich nagraniach. Jak sobie radzisz z krytyką?

DKT: Nie ma na świecie osoby, którą lubiliby wszyscy. Liczę się z tym, że w Internecie każdy może napisać wszystko bez większych konsekwencji, więc podchodzę do tego z dystansem. Wpada jednym okiem, a wypada drugim.
 

IK: Czego nigdy nie pokażesz w swoim filmiku?

DKT: „Pancerniaków” mojej mamy.
 

IK:  Jakie są Twoje plany związane z rozwojem kanałów? Oraz marzenia i cele osobiste?

DKT: Nie mam żadnych sprecyzowanych planów co do rozwoju moich kanałów, pokazuję po prostu co przynosi nowy dzień.
 

IK: Bardzo dziękuję za wywiad i życzę spełnienia wszystkich marzeń!

DKT: Również dziękuję za rozmowę i wszystkiego najlepszego.

 

Rozmawiała: Izabela Kempara

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się do newslettera!
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość
Komentarze
Gordon 2022-08-30, 03:36
Cześć, jestem taka szczęśliwa i przepełniona RADOŚCIĄ. Nazywam się Gordon Rees i pracuję jako taksówkarz. Uwielbiam grać na loterii, ale nie wygrałem żadnej wielkiej sumy poza kilkoma funtami. Postanowiłem poszukać w Internecie pomocy, jak mogę bardzo dużo wygrać, ponieważ gram w lotto od 10 lat. Potem zobaczyłem post o dr Ibinobie, która specjalizuje się w zaklęciach loterii. Skontaktowałem się z nim i powiedział mi wszystko o tym, jak zrobić dla mnie zaklęcie i zgodziłem się. Przygotował dla mnie zaklęcie na loterię iw ciągu 3 dni dał mi numery do gry na loterii, którą zrobiłem, a po 2 dniach powiedziano mi, że wygrałem sumę 178 000 funtów na loterii, w którą grałem. Byłem tym zaskoczony i musiałem upewnić się, że wszystko zweryfikowałem, zanim uwierzyłem, że zostałem zwycięzcą 178 000 funtów i od tego czasu moje życie się zmieniło i jestem bardzo szczęśliwy, żyjąc swoim wymarzonym życiem. Jeśli potrzebujesz pomocy, aby wygrać swoją loterię, WhatsApp Dr Ibinoba pod numerem: +2348085240869, e-mail: dromionoba12@gmail.com
Fiona Trevor 2022-08-18, 11:00
Uwaga wszyscy:
Jestem Fiona, mój mąż grozi mi rozwodem, jeśli ośmielę się zapytać go, czy mnie zdradza. I opuścił dom na 3 lata, znalazłam kontakt z Dr Ogundele, potężnym czarodziejem, ten człowiek przywrócił mi mojego męża w ciągu 24 godzin swoimi mocami. Powiedziałem mu, że nadal będę udostępniał jego imię, ponieważ znalazłem kogoś, kto o nim mówi, zanim się z nim skontaktowałem. Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy, skontaktuj się z dr Ogundele na WhatsApp: +27638836445. W moim małżeństwie znów panuje pokój, dziękuję.
Selena Ricardo 2022-02-06, 11:52
Dziękuję dr Ajayi, nigdy nie wiedziałam, że to zadziała, doceniam, że to nie był zmarnowany wysiłek, sprowadzasz mojego męża z powrotem do domu po 5 latach rozłąki. Mąż zostawił mnie z inną kobietą, która nim manipulowała i ten ból trwał 5 lat. Po wielu latach szukania pomocy z różnych źródeł i prawie porzuceniu nadziei miałem okazję przeczytać o dr Ajayi, potężnym rzucającym zaklęcia, który był w stanie rozwiązać mój problem małżeński, jeśli masz problemy w swoim domu małżeńskim i potrzebujesz trwałego rozwiązania, skontaktuj się z Dr Ajayi na Whatsapp / Viber : +2347084887094
toly 2019-12-08, 12:54
Mój były chłopak opuścił mnie i moją córkę od 6 tygodni temu. Próbowałem prawie wszystkiego, aby przywrócić mój związek i byłem rozczarowany. Nikt nie pracował, tydzień później zobaczyłem Dr.omooguna i po skontaktowaniu się z Dr. Omoogunem w sprawie pomocy wszystko zmieniło się automatycznie, mój smutek stał się radością, uśmiech był na całej mojej twarzy, wszystko działo się bardzo szybko, a wynik był skuteczny. Dr Omoogun jest jedynym rzucającym zaklęcia, z którym miałem sukces, mój chłopak zadzwonił do mnie i powiedział, że chce, abyśmy wrócili, a także chcą się ze mną ożenić. wrócił do mnie, błagając, żebym go zaakceptował i stało się to dzięki pomocy Dr.omooguna. Jestem tak szczęśliwy, że odzyskałem mojego chłopaka. Skontaktuj się teraz z dr. Omoogunem, aby uzyskać natychmiastowe i szybkie zaklęcie miłosne, aby odzyskać swój związek. Wyślij mu wiadomość e-mail: omooguntempleofanswer@gmail.com lub Whats App lub zadzwoń do niego +2348149416142
--Zablokowano-- 2019-10-03, 11:19
Komentarz został zablokowany przez redakcję.
--Zablokowano-- 2019-10-03, 11:18
Komentarz został zablokowany przez redakcję.
--Zablokowano-- 2019-09-26, 16:48
Komentarz został zablokowany przez redakcję.
--Zablokowano-- 2019-09-24, 00:54
Komentarz został zablokowany przez redakcję.
Rhoda French 2019-09-21, 18:51
Witajcie przyjaciele, niesamowite i niesamowite świadectwo o świetnym rzucającym zaklęcia, które naprawdę kocham
share.Mam na imię Wilson Felix z Kanady. Odzyskanie mojej żony jest tym, czego najmniej się spodziewałem
i nigdy nie mogłem sobie wyobrazić. Ja i moja żona jesteśmy małżeństwem od pięciu lat i jesteśmy
żyjąc szczęśliwie, ale nagle całkowicie się zmieniła i odwróciła ode mnie i mnie
nigdy nie wiedziałem, co się dzieje, próbowałem ją zapytać, ale nie chciała mi powiedzieć, na czym polega problem
jest, a czas mijał, a ona szukała rozwodu. Byłem tak zmartwiony i zdezorientowany, i zrobiłem wszystko
staram się ją odzyskać, ale nie było to łatwe, myślałem, że cała nadzieja przepadła i podczas mojej
szukaj wyjścia, mój przyjaciel, który miał podobny problem, powiedział mi o wielkim zaklęcie
czarodziej zwany chubygreat, który pomógł mu także odzyskać żonę. Nigdy nie wierzę w rzucanie zaklęć
przez całe życie nigdy nie wierzyłem w magię, ponieważ nigdy nie myślałem, że zadziała, ale starałem się dać temu człowiekowi
przypadkiem i ku mojemu największemu zaskoczeniu rzucił zaklęcie, by ją przywrócić, ale dziś wróciliśmy
razem w pięknym domu z trójką pięknych dzieci. Jesteśmy znowu razem szczęśliwi i ja
korzystając z tej okazji, możesz powiedzieć każdemu, kto przechodzi podobną sytuację, aby skontaktował się z CHUBYGREAT@GMAIL.COM, KTÓRE MOŻESZ WEZWAĆ
JEGO TELEFON KOMÓRKOWY, a ty będziesz następny, aby przekazać nowe świadectwo.
+2348165965904
--Zablokowano-- 2019-09-12, 13:54
Komentarz został zablokowany przez redakcję.
--Zablokowano-- 2019-09-10, 13:57
Komentarz został zablokowany przez redakcję.
--Zablokowano-- 2019-03-26, 22:45
Komentarz został zablokowany przez redakcję.
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja Influencer.PL zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43