Znajdź nas!
Aktualności

Studio Krakowska vol. 2, czyli gwiazdy Youtube’a w roli reporterów

2018-05-24

Kamera – akcja! Już w najbliższy weekend (25-27 maja) znani i lubiani polscy Youtuberzy wcielą się w rolę gospodarzy drugiej edycji projektu Studio Krakowska

 

 

 Efekty pracy Stuarta Kluz-Burtona (Stuu), Karola Gązwy (Blowek) i Oli Nowak będzie można zobaczyć na Facebooku Galerii Krakowskiej od piątku do niedzieli o godzinie 14.00 i 18.00. Samych Youtuberów będzie można spotkać w mobilnym studiu nagraniowym przez trzy dni trwania akcji.

Mając niewiele ponad 20 lat zdołali podbić serca milionów widzów. Charyzmatyczne osobowości przygotują cykl serwisów w ramach akcji Studio Krakowska.  Pierwszy gamer w Polsce – Stuu – w towarzystwie zwycięzcy zeszłorocznej nagrody „Gwiazda sieci” – Karola „Blowek” Gązwy i utalentowanej Oli Nowak znanej z kanału Beksy stworzą przebojowe reporterskie trio. Specjalnie zaprojektowane przeszklone studio filmowe pozwoli na bieżąco śledzić proces montażu materiałów. Nie zabraknie też czasu na spotkania z fanami, zdjęcia i autografy.

 Bycie youtuberem wymaga głowy pełnej nowych pomysłów, dlatego już po raz drugi zdecydowaliśmy się zaprosić do współpracy czołowe twarze polskiego internetu. Trzy zupełnie inne osobowości pokażą swój punkt widzenia i zaprezentują szeroką ofertę naszej Galerii w charakterystyczny dla siebie sposób – mówi Jarosław Szymczak, dyrektor Galerii Krakowskiej.

 Serwisy informacyjne zostaną podzielone na bloki tematyczne. Stuu przygotuje newsy o tematyce modowej, lifestyle’owej oraz sportowej. Blowek przedstawi ofertę technologiczną oraz lifestyle’ową, natomiast Ola Nowak skupi się na branży health, beauty oraz fashion. W ramach realizowanych materiałów video reporterzy będą przeprowadzać wywiady z najemcami, a także prezentować oraz testować oferowane produkty czy usługi.

Studio Krakowska to druga edycja cyklu realizowanego na terenie Galerii Krakowskiej. Mobilne studio nagrań odwiedzili do tej pory Angelika Mucha znana jako Littlemooonster96, Stuu - czyli Stuart Kluz-Burton oraz Damian Kordas.

 Czy młodzi twórcy zdradzą swój przepis na dobre nagranie? Odpowiedź poznamy już w weekend. Studio Krakowska będzie znajdować się na Hali Grodzkiej na poziomie -1. Zrealizowane materiały ukażą się na facebookowym profilu Galerii Krakowskiej 25, 26 oraz 27 maja o godzinie 14.00 oraz 18.00.

Harmonogram dzienny:
10.00-14.00 – realizacja oraz montaż reportaży do pierwszego serwisu newsowego
z youtuberami
14.00 – publikacja pierwszego serwisu newsowego na fanpage’u Galerii Krakowskiej na Facebooku
14.00-18.00 – realizacja i montaż reportaży do drugiego serwisu newsowego z youtuberami
17.00-18.00 – sesja autografów
18.00 – publikacja drugiego serwisu newsowego na fanpage’u Galerii Krakowskiej na Facebooku

 

 

 

Źródło: PR Inspiration

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się do newslettera!
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43