Znajdź nas!
Aktualności

Znane twarze, nowe kanały - czym zaskoczy nas Youtube?

2016-11-18

Gorące nowości na Youtubie! Co przygotowali dla nas youtuberzy? Przedstawiamy nowości u: Karola Paciorka, Łukasza Jakóbiaka, chłopaków z Abstrachuje, a także Stylizacji Tv i 10minutspokoju.

 

 

 

W ostatnich tygodniach możemy obserwować wiele zmian na polskim Youtubie. Znani twórcy pojawiają się w nowych formatach, a na innych popularnych kanałach zobaczymy intrygujące nowości, zapowiadające kolejne serie filmów. Najbliższe miesiące zapowiadają się rewelacyjnie — Youtube uprzyjemni nam długie wieczory. Co warto oglądać?

 

Znajome twarze w innym wydaniu

Youtuberzy mają dla nas wiele niespodzianek. Pojawiają się w nowych oryginalnych formatach oraz współpracują ze sobą, przy tworzeniu innych kanałów. Efekty? Zachęcające do oglądania!


Studio Kobiet

To kanał na Youtubie prowadzony przez Karolinę (Stylizacje.tv) oraz Justynę (10minutspokoju). ,,Studio kobiet” to ciekawa koncepcja nawiązująca nieco do popularnych formatów telewizyjnych, takich jak ,,Stylowy Magazyn”, czy ,,Klinika Urody”. Prowadzące sięgają po to co znane i lubiane oraz przekładają to na realia Youtuba. W rezultacie filmy nagrywane są w pięknym studio i poruszają kobiece tematy. Czego możemy się spodziewać? Jak twierdzą youtuberki: ciekawych rozmów, porad, a także konkursów z nagrodami, słowem — będzie miło  i inspirująco.


 Studio Kobiet || żródło: www.youtube.com/watch?v=NeZ4uLytdp4


Kanał ,,Studio Kobiet” ruszył niedawno, obecnie znajduje się na nim kilka filmów, między innymi: Sztuczki urodowe, Nasze grzeszki pielęgnacyjne, czy  Makijaż w 3 minuty - wyzwanie. Następne filmy będą pojawiały się na kanale co środę o godzinie 18:00.

 

Nieprzygotowani

Chłopaki z Abstrachuje ruszyli z nowym kanałem ,,Nieprzygotowani”. Znajdziemy tam serial ukazujący problemy młodzieży w komediowy sposób. Trzej twórcy, tym razem nie grają głównych ról, co nie oznacza, że nie pojawiają się w poszczególnych odcinkach. Istnieje szansa, że w tej produkcji wezmą udział inni znani youtuberzy —póki co w rolę jednego z nauczycieli wcielił się… Karol Paciorek. Inspiracja formatem TVN ,,Szkoła” jest jak najbardziej widoczna, jednak całość zarówno pod względem technicznym, jak i fabularnym prezentuje się obiecująco.


Nowy serial na Youtubie: Nieprzygotowani ||źródło: www.youtube.com/watch?v=ol7sTcEW9Jo

 

W przeciwieństwie do kanału Abstrachuje, ,,Nieprzygotowani” to spójna historia w odcinkach. Obecnie na kanale znajdują się 3 odcinki, nowe filmy będą pojawiały się co środę o godzinie 17:00.

 

 

Nowe serie u znanych i lubianych

U wielu youtuberów będziemy mogli oglądać nowe serie filmów. Nowości znajdziemy między innymi u Łukasza Jakóbiaka, który pokazuje jak mieszkają gwiazdy oraz u Karola Paciorka przeprowadzającego wywiady z ciekawymi osobowościami. Jest co oglądać!

 

Kawalerka Jakóbiaka

 

Łukasz Jakóbiak znany jest ze swojego oryginalnego formatu 20m2. W kawalerce przeprowadził wiele wywiadów, w tym z gwiazdami polskiej sceny muzycznej, politykami, blogerami, modelkami i sportowcami. Gościła u niego Anna Dymna, Red Lipstick Monster, czy Dorota Rabczewska.

Jak byłem mały to z zapartym tchem oglądałem MTV Cribs czyli program pokazujący jak mieszkają gwiazdy! Przez 5 lat...

Opublikowany przez Łukasz Jakóbiak na 16 listopad 2016

 Łukasz Jakóbiak zapowiada nową serię filmów na kanale 20m2 


Teraz postanowił zrobić coś nowego — odwiedzić znanych i lubianych u nich w mieszkaniu. Ten format stał się popularny dzięki MTV Cribs, a na polskim gruncie zajmuje się nim inny youtuber Jacek Gadzinowski we ,,Wjazd na chatę”. Przy pierwszej wizycie w ramach formatu ,,Jak mieszkają gwiazdy” Jakóbiak zawędrował pod drzwi… Tomka Oświęcińskiego.

 


Wywiady u Karola Paciorka 

 

Lekko Stronniczy to kanał Youtube, który zna każdy. Jego twórcy nie nagrywają już razem, jednak ciągle są obecni na Youtubie. Jeden z nich — Karol Paciorek ruszył z nową serią na dawnym kanale Lekko Stronniczy – są to rozmowy z ciekawymi osobami. Youtuber przyznaje, że zawsze fascynowały go wywiady, a sztuka słuchania i zadawania odpowiednich pytań, wcale nie jest łatwa. Do pierwszego wywiadu został zaproszony popularny influencer Martin Stankiewicz. Choć wywiady mają pojawiać się cyklicznie, jeszcze nie wiadomo, kiedy będziemy mogli obejrzeć następny – jedno jest pewne, będzie ciekawie!

 

Co miesiąc będziemy się przyglądali nowościom na Youtubie. Ciekawe, czym zaskoczą nas youtuberzy w grudniu!

 


Autor: Martyna Chmielewska
 

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się do newslettera!
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43