Znajdź nas!
Aktualności

Łukasz Jakóbiak usiądzie na kanapie u Ellen DeGeneres!

2017-03-02

Gdy JasonHunt popija kawę w Nowym Yorku, a Gonciarz je sushi w Japonii, właściciel małej kawalerki przetłumaczył swoje nazwisko i leci do Los Angeles. Co go wyróżnia? On jedyny otrzymał zaproszenie od samej Ellen DeGeneres.

 

 

Łukasz Jakóbiak, autor internetowego talk-show 20m2, usiądzie na wygodnej kanapie w popularnym programie Ellen DeGeneres. Co ciekawe, właścicielka majątku wycenianego na 65 milionów dolarów od dawna jest wpisana na listę autorytetów Jakóbiaka. Pierwszy sezon jej talk-show został pokazany w 2003 roku i otrzymał 11 nominacji do nagród Emmy. Skąd to zaproszenie?

 

 

Łukasz Jakóbiak vel Lucas Jacobiak

Polski show-biznes od lat zadaje sobie pytanie: Jak podbić światowy rynek? Niestety, aktorzy, zespoły muzyczne, gwiazdy telewizji i serwisów plotkarskich wciąż brylują wyłącznie w kraju nad Wisłą. Teraz pojawił się nowy produkt eksportowy. Tym produktem są polscy influencerzy. Jakóbiak ma szansę, by powalczyć nie tylko o swoje interesy, ale także o popularność całej polskiej blogosfery. Jak na mówcę motywacyjnego przystało, zaczął działać szybko. Polski twórca zaczął promować anglojęzyczną stronę na Facebooku, a swój kanał przetłumaczył na – 24 języki świata! Strona pod nazwą: „Lucas Jacobiak Be Awesome” ma aktualnie 1708 polubień, ale nikt nie ma wątpliwości, że to dopiero początek. Program The Ellen DeGeneres Show ma kilku milionową widownię, a Łukasz z 20m2 na pewno znajdzie sposób na skuteczną promocję swojej osoby. - Teraz zacznę robić wykłady motywacyjne za granicą – napisał.

 

Łukasz Jakóbiak spełnia marzenia

- Kochani, udało się (…) Lecę do Los Angeles!!! - ogłosił na Instagramie. Trzeba jednak przyznać, że w internetowym wyznaniu Jakóbiaka jest doza kokieterii. Dlaczego? Bo Łukasz zaskakuje od dawna, nie tylko w Polsce. Jest autorem listu motywacyjnego, który miał 18m2, dotarł do słynnej Lady Gagi, gdy użył dmuchanego materaca i panelu LCD, a także zagrał w filmie ze Stevenem Seagalem. Ważniejsza jest jednak jego działalność na platformie YouTube. Należy do pierwszych blogerów, którzy odważyli się na przeprowadzanie wywiadów ze światowymi gwiazdami. Gościł choćby brytyjskiego iluzjonistę Dynamo oraz gwiazdę Internetu Stuart Edge. Mało? Jest jeszcze ciekawostka. Łukasz z premedytacją nosił ubrania z wyszytym, anglojęzycznym hasłem: "Żyję, żeby spotkać się z Ellen". Trzeba przyznać – świetna anegdota. Gdy opowie ją w Los Angeles, sukces gwarantowany.

 

Mamy przepis na światowy sukces!

Szczegóły programu mamy poznać wkrótce. Trudno przewidzieć, jaki będzie jego scenariusz. Jedno jest pewne - nie braknie w nim tematów motywacyjnych. I oto chodzi! Sukces na światowym rynku gwarantują dziś wykłady motywacyjne, dzięki którym chce się żyć. Autorska seria szkoleń Jakóbiaka cieszy się dużą popularnością, bo twórca internetowy potrafi budzić emocje na scenie. Wierzcie mi lub nie, ale kariera osiągnięta dzięki małej kawalerce to bardzo egzotyczny news – także w USA.

 

Autor: Bartosz Walat

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się do newslettera!
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43