Znajdź nas!
Aktualności

Znane twarze, nowe kanały - czym zaskoczył nas Youtube w lutym?

2017-03-06

Po gorącym styczniu nadszedł luty – prawie oaza spokoju. Mniej dram i więcej ciekawych treści – dobrze czasem odetchnąć! Począwszy od nowych kanałów, poprzez reaktywację starych, a skończywszy na interesujących rozmowach.

 

 

Gargamel u Karola Paciorka

Od kilku miesięcy o nim jest naprawdę głośno. Drama z Wardęgą,  filmy obnażające absurdy na YouTubie, a także niezwykła popularność u młodych obserwatorów. Nic dziwnego, że Karol Paciorek postanowił przeprowadzić wywiad z Gargamelem. Możemy zobaczyć youtubera od zupełnie innej – bardzo spokojnej i wyważonej strony. Spodziewalibyście się?

 

Bez Kanału

Bez Kanału to miejsce na Youtubie, które z miesiąca na miesiąc staje się coraz bardziej rozpoznawalne. Twórcy nie tylko weryfikują przeróżne konkursy, ale także szukają sposobu na zarobienie pierwszego miliona. Począwszy od otwarcia 1000 paczek chipsów Lays, poprzez zakłady w Lotto, a skończywszy na podsumowaniu efektywności swoich działań. Na kanale Bez Kanału możemy podglądać jakie konkursy naprawdę się opłacają, a które lepiej sobie odpuścić. Efekt? Twórcy chwalą się, że w rankingu youtuberów wyprzedzili już Zbigniewa Stonogę.

 

 

Maffashion i Belle Epoque

Jednym z gorących newsów lutego była premiera nowego serialu ,,Belle Époque”, w którym pojawiała się sama Maffashion. Blogerkę możemy zobaczyć w pięknych strojach z epoki, a przy okazji obejrzeć film, w którym pokazuje kulisy powstawania serialu i rozmowy z aktorami, w tym z Magdaleną Cielecką.

 

Klaudia Klara

Klaudia Klara pojawiła się na Youtube już kilka lat temu, jednak przez jakiś czas na jej kanale było cicho. Youtuberka znana z filmiku o kulisach telegier (ponad milion odsłon) znów zaczęła nagrywać. W lutym na kanale pojawiły się trzy komediowe filmiki, z których słynie Klaudia Klara. Zdecydowanie polecamy wszystkim singielkom i nie tylko. Na poprawę humoru – w sam raz!

 

Urban Girl

To nowy kobiecy kanał, który powstał we współpracy z marką Evree. Prowadzą go dwie youtuberki: Kasia znana z kanału u LoveandgreatShoes oraz Paulina z Lisiego Piekła. Obecnie na kanale możemy znaleźć filmiki dotyczące makijażu i pielęgnacji, jednak według zapowiedzi będą pojawiały się tutaj także treści dotyczące zdrowej diety, sportu i mody.

 

 

Vlog Andrzeja Tucholskiego z San Francisco

Dla tych, którzy uwielbiają oglądać vlogi podróżnicze, ten Andrzeja Tucholskiego z San Francisco będzie prawdziwą gratką. Piękne widoki, ciekawe historie, a to wszystko okraszone treściami motywującymi do spełniania swoich marzeń.

 

The Boobskie

Masz ochotę posłuchać błyskotliwych rozmów na ciekawe tematy? The Boobskie będą dla Ciebie idealne. Kanał ten ma obecnie ponad 16 tysięcy subskrypcji i 64 filmiki do obejrzenia. Twórczynie prowadzą przegląd kobiecej prasy, zapraszają do siebie innych youtuberów, w tym Secondhand Dandy, czy Lisie Piekło, a także rozmawiają na przeróżne interesujące tematy.

 

Michał Szafrański u Jacka Gadzinowskiego

Michał Szafrański pojawił się w serii ,,Men's Challenge", w której opowiada o sukcesie swojej książki ,,Finansowy Ninja", jak i o całej swojej działalności. Nie da się ukryć, że film ten ma nie tylko wymiar edukacyjny, ale i motywacyjny, bo daje porządnego kopniaka każdemu, kto nie może jeszcze ogarnąć swoich finansów.

 

Co Wy na to?

Co Was zaskoczyło w lutym na Youtube? Jaki był Wasz ulubiony kanał, bądź najciekawsze odkrycie? Podzielcie się nim z nami!

 

Autorka: Martyna Chmielewska

 

Źródło zdjęcia głównego: The Boobskie youtube.com/watch?v=13OykLB_N44

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się do newslettera!
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43