Znajdź nas!
Aktualności

Sexmasterka pokazała sowę!

2017-04-26

Od pewnego czasu Sexmasterka obiecywała swoim wielbicielom prawdziwą ,,petardę”. Oto i ona! Piosenka ,,Poka sowe” w 3 dni zdobyła aż 3 miliony wyświetleń.


 

 

To nic nowego, że Sexmasterka znowu szokuje. Początkowo zadziwiała tematyka jej kanału, potem strona www, którą stworzyła, a ostatnio szalone wyzwania, które realizowała i pokazywała na Snapchacie. Od pewnego czasu Aniela zapowiadała na Snapchacie prawdziwą petardę dla swoich wielbicieli i oto jest! Piosenka ,,Poka sowe” bardzo szybko stała się viralem i to tym szeroko komentowanym. Dziś na Youtube ciężko nawet znaleźć oficjalną wersję teledysku wśród wielu parodii, czy nagranych relacji z oglądania Anieli i… jej sowy.

 

Youtube odpowiada

Piosenka Sexmasterki nie tylko wywołała poruszenie, ale także pobudziła Youtuberów do aktywności i kreatywności. Możemy zobaczyć nie tylko ich reakcje na teledysk, ale także parodie, czy też analizę przesłania piosenki. Niektórzy skupiają się na zwierzętach i ich obecności w teledysku, inni nawiązują do tekstu piosenki i jej przekazu. Nie brakuje też tych, którzy zajmują się analizą śmiesznych komentarzy pod teledyskiem. Jakby tego było mało, ciągle powstają nowe filmiki nawiązujące do piosenki Sexmasterki – między innymi sonda uliczna z pytaniem: ,,Hit czy kit”, czy challenge ,,Kto przesłucha piosenkę dłużej”.

Jedni się oburzają, inni mają dobrą zabawę, jednak w większości internauci są zgodni, że teledysk Sexmasterki to prawdziwa kopalnia złota dla wielbicieli przeróbek, fotomontaży i śmiesznych parodii.

 

Komentarze

Pod teledyskiem Sexmsterki znajdziemy ogrom zabawnych komentarzy z fikcyjnych kont. Co ciekawe, nawet nim są poświęcone osobne filmiki innych użytkowników na Youtube. O sowie Sexmasterki wypowiada się Harry Potter (ciekawe co na to Hedwiga?), znani politycy, a także pisarze, tacy jak Stephen King.

Nie brakuje tych, którzy co parę godzin specjalnie dla komentarzy wracają do strony z teledyskiem Sexmasterki. Zdecydowanie jest co czytać! Ba, tam się wypowiada cała plejada znanych i lubianych.

 

Reakcja Sexmasterki

Nie da się ukryć, że Sexmasterka jest przyzwyczajona do szumu wokół swojej osoby. To nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz, gdy wzbudza kontrowersje. Od kilku dni regularnie zamieszcza na Snapchacie reakcje na parodie piosenki, czy komentarze pod teledyskiem. Ogląda praktycznie wszystkie filmiki, a także na bieżąco zamieszcza wszystkie fotomontaże, które pojawiają się w Internecie. Dziś Sexmasterka cieszy się z 3 milionów wyświetleń teledysku w zaledwie 3 dni!

 

,,Poka sowe” – hit, czy kit?

Na to pytanie każdy musi odpowiedzieć sam. Jedno jest jednak pewne – Sexmasterce znowu udało się wywołać ogromne poruszenie i sprawić, by wszyscy o niej mówili.

Dajcie znać co myślicie o teledysku Sexmasterki! A może macie swój ulubiony komentarz pod ,,Poka sowe”?

 

Martyna Chmielewska

Źródło zdjęcia: https://www.youtube.com/watch?v=4dvvcaILqyg

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się do newslettera!
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43