Znajdź nas!
Aktualności

Znane twarze, nowe kanały - czym zaskoczył nas YouTube w kwietniu?

2017-04-28

Zdecydowanie, dzieje się! Łapcie gorące nowości, takie jak kanał na Youtube Tomka Oświecińskiego, czy awans Blowka w rankingach, a także zerknijcie na nasze odkrycia. Może znajdziecie kolejny ciekawy kanał na Youtube?

 

 

Tomek Oświeciński rusza z kanałem na YouTube

Nasz comiesięczny przegląd warto zacząć od najnowszego kanału! Aktor Tomek Oświeciński swój kanał ,,NoToMasz” założył raptem kilka dni temu. Obecnie znajdziemy na nim 2 filmy oraz odnośnik do wywiadu na kanale ,, u Jaöka”. W dwóch krótkich filmikach Tomek opowiada o castingach, a także przestrzega rodziców przed zbytnią niefrasobliwością i pozwalaniem dzieciom na oglądanie filmów takich jak Pitbull. Tomek Oświeciński to kolejna znana postać, która postanawia spróbować swoich sił na YouTube. Wart zaznaczyć, że w tym gronie znajdziemy między innymi: Cezarego Pazurę, czy Tomasza Kammela.

 

Fashionable na Youtube

Mniej więcej od miesiąca na Youtube możemy oglądać także Anię Zając znaną z bloga Fashionable. Blogerka postanowiła założyć lifestylowy kanał na Youtube, gdzie będzie dzieliła się poradami z zakresu mody, urody, podróży, czy dekoracji wnętrz. Obecnie na kanale znajdziemy filmiki poradnikowe o modzie, przygotowaniu do ślubu oraz prawidłowym demakijażu twarzy.

 

Karolina Anna

To nowy kanał urodowo-lifestylowy na Youtube, gdzie youtuberka testuje kosmetyki, pokazuje makijaże, a także tworzy oryginalną serię filmów o znanych osobach i związanych z nimi teoriami spiskowymi. Choć kanał ten ma dopiero dwa miesiące, to już możemy obejrzeć na nim kilkadziesiąt różnorodnych filmików.

 

Program ,,Głodne Kawałki”

Ostatnie miesiące to niekończący się transfer youtuberów do mediów tradycyjnych. Własne programy mają Radzka i Karol Paciorek, teraz dołączą do nich tacy youtuberzy jak: Mamiko, Sylwia Sucharska, Piotr Ogiński, Cybermarian, Poszukiwacz i Topowa Dycha oraz Olga Konieczyńska. Program ma luźną konwencję, gdzie w swobodnej atmosferze influencerzy będą dyskutować o tym, co ich poruszyło w mijającym tygodniu od sztuki, poprzez kulinaria, a skończywszy na bieżących wydarzeniach. W programie pojawią się także goście zapraszani przez influencerów.

 

Blowek drugi w rankingu

Kilka miesięcy temu youtuber Blowek znajdował się jeszcze w pierwszej trójce najpopularniejszych youtuberów. Teraz pozostawił w tyle Abstrachuje, by uplasować się na drugiej pozycji, zaraz za Sylwestrem Wardęgą. Obecnie Blowek ma 2 704 254, a Abstrachuje 2 692 673.

 

Bartek Popiel

Bartek Popiel to autor bloga ,,Liczy się wynik”, który już jakiś czas temu zaczął regularnie nagrywać na Youtube. Bartek skupia się w swoich filmikach na biznesie, motywacji, a także sposobach na skuteczną naukę. Na jego kanale znajdziemy także wywiady ze znanymi influencerami, takimi jak: Ola Budzyńska (Pani Swojego Czasu), czy Michał Szafrański.

 

Shoelove

Shoelove to kanał głównie o butach. Znajdują się tutaj filmiki dotyczące najnowszych trendów, haule zakupowe, czy poradniki, jak dobrać odpowiednie obuwie do sylwetki.

 

Wielka Wymiana Książkowa

Blogerka Ewelina Mierzwińska po dość długiej przerwie wróciła do regularnego nagrywania na Youtube. Teraz organizuje ciekawą akcję ,,Wielka Wymiana Książkowa”, która pozwoli pozbyć się starych książek i zyskać nowe, które chcielibyśmy przeczytać.

 

Agata Ucińska

Agata to blogerka znana z bloga: ,,Poczuj się lepiej”. Jakiś czas temu zapoczątkowała ciekawą akcję: ,,Poranki z jogą”. Tym samym na jej kanale na Youtube znajdziemy już kilka filmików na poszczególne dni ćwiczeń. Do tego możemy obejrzeć dodatkowe materiały o tym, jak zacząć praktykowanie jogi oraz na co szczególnie zwrócić uwagę przy ćwiczeniu.

 

A co Wam wpadło w oko?

Jakie kanały na Youtube oczarowały Was w kwietniu? Może znaleźliście coś wyjątkowego i ciekawego? Czekamy na Wasze propozycje!

 

Autor: Martyna Chmielewska

 

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się do newslettera!
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43