Znajdź nas!
Aktualności

MishON otwiera własny kanał. Czego możemy się po nim spodziewać?

2017-06-01

Doświadczenia zbierane w trakcie gościnnych występów u Człowieka Wargi przerodziły się w pomysł wystartowania z własnym kanałem. Czym zaskoczy nas Aleksandra Kasprzyk?

 

 

 

Jak wiadomo, początki nigdy nie są łatwe. Nawet jeśli ma się poparcie jednego z najpopularniejszych youtuberów w kraju. Akurat tak się nieszczęśliwie złożyło, że Mishon jeszcze nie zdążyła się rozkręcić, a już jedna z koleżanek po fachu zarzuciła jej plagiat. Aleksandra Żuraw stwierdziła, że intro kanału MishON jest łudząco podobne do czołówki jej kanału. „Dowody” opublikowała na Facebooku, a docinkom nie było końca. – Dziewczyny, nie kłóćcie się – chciałoby się powiedzieć. Na szczęście ta sytuacja nie rozpętała kolejnego szitsztormu na polskim YouTubie i Kasprzyk może skupić się na własnej twórczości.

Jak zapowiedziała na autorskim kanale zajmie się przede wszystkim tematami związanymi z urodą oraz pielęgnacją. I dobrze. Początkująca youtuberka każdym swoim wystąpieniem udowadnia, że w tej dziedzinie może być bardzo wiarygodna. Wystarczy rzucić okiem chociażby na jej sesję zdjęciową dla „CKM-u”, przypomnieć sobie kilka odcinków "Z Dupy" lub obejrzeć „Twardowskyego” z serii „Legendy Polskie” Allegro. Dziewczyna ewidentnie wie jak o siebie zadbać.

 

Nie trzeba być szczególnie spostrzegawczym, by zauważyć, że Mishon sporo wie też na temat tatuaży – jest wydziarana od stóp do głów. Tą wiedzą będzie również dzieliła się ze swoimi widzami. Doradzi m.in. jak zajmować się swoimi ozdobami. Obiecała także zająć się tematyką parentingową i lifestyle’ową. Jako, że jest matką, blogerką, modelką, projektantką, aktorką i bywa wokalistką, to jakieś pojęcie o tych sprawach na pewno ma. Często przebywa w samym środku wydarzeń np. na planach zdjęciowych i stamtąd również będzie kręcić materiały. Na pewno niejeden internauta chętnie podejrzy życie gwiazd od kuchni.

Zapowiada się ciekawy kącik, ale skierowany głównie do pań. Panowie niewątpliwie też będą zaglądać, ale raczej ze względu na samą Mishon, którą wcześnie poznali u Człowieka Wargi, niż jej wiedzę o tym jak wykorzystać ślimaki do pielęgnacji twarzy. O tym własnie był jej drugi film na kanale, sami zobaczcie.

 

Jedyne co może martwić, to deklaracja, że MishON będzie o wszystkim. O wszystkim, czyli o niczym? Oby nie, bo potencjał widzimy ogromny. Może jeszcze nie względu na samą konwencję, ale raczej na popularność, którą autorka cieszyła się jeszcze zanim pomyślała o karierze youtuberki. Ma silną grupę fanów, pod ręką świetnego mentora w postaci Człowieka Wargi. Wie na czym polega YT, jest obyta z kamerą, ma pasj, wiedzę o kosmetykach i to jak na początek aż za dużo atutów. Wystarczy tego nie... zepsuć.

 

 


Autor: Michał Baniowski

Źródło zdjęcia głównego: www.instagram.com/freakshowmishon

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się do newslettera!
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43