Znajdź nas!
Aktualności

Kto nagrywa z bliskimi?

2017-07-24

Bliscy influencerów także pojawiają się na Youtubie, co więcej często współtworzą kanały. Zobaczcie jak im idzie!

Pokazywać rodzinę wcale nie jest passe! Młode pokolenie bardzo często zaprasza na swoje kanały rodziców. Wspólnie nagrywają vlogi, pogadanki, a także przeróżne śmieszne filmiki na wiele tematów. Ba, niektórzy z nich wraz z rodzicami prowadzą cały kanał. Kogo możemy zaliczyć do tego grona i dlaczego warto ich oglądać? Zobaczmy!

 

OMatkoiCórko

 

 


Źródło: OMatkoiCórko

 

To kanał prowadzony przez córkę Paulinę i mamę Kasię. Gościem filmików jest czasem tata. Znajdziemy na nim popularne challenge, vlogi, a także pogadanki na przeróżne tematy. Kanał OMatkoiCórko to bardzo przyjemne miejsce w sieci, które pokazuje jak bliskie są  relacje pomiędzy Pauliną i Kasią.

Youtuberki dobrze czują się w lifestylu,  poruszają też tematy na czasie, a także prezentują swoje stylizacje modowe. Można znależć tu także trochę przepisów. Kanał powoli przechodzi małą rewolucję, o której influencerki opowiadały w ostatnich filmikach. Jak stwierdziły, kanał na Youtube ewoluuje razem z twórcą, dlatego nikogo nie powinny dziwić zmiany. Jesteście ciekawi, w jakim kierunku pójdzie kanał OMatkoiCórko?

 

Vlog Laury Ogrodowczyk

 

 


Źródło: Laura Ogrodowczyk

 

Laura Ogrodowczyk znana także jako Rock Glam Princess od ponad roku prowadzi osobny kanał z vlogami, na których dokumentuje swoje codzienne życie. Jednak we wspomnianych filmach możemy oglądać nie tylko Laurę, ale także całą jej rodzinę.

Codzienne vlogi pokazują jej rodziców, rodzeństwo, przyjaciół – wszystkich najbliższych. Tym samym jeden filmik jest zapisem dnia całej rodziny i swoistym albumem rodzinnym online. Znajdziemy tu nagrania z rodzinnych wyjść, relacje z konferencji znanych marek, stylizacje oraz haule.

 

Blowek i jego filmiki z mamą

 

Kolejnym znanym influencerem, który nagrywa z rodzicami jest Blowek. Na jego kanale zobaczymy wiele filmików z mamą, na których realizuje zabawne challenge, bądź gra w przeróżne gry. Ta seria stała się na tyle popularna, że mama Blowka, Barbara założyła niedawno własny kanał na Youtubie. Obecnie obejrzymy na nim 4 filmy, w tym jeden bardziej osobisty z 20 faktami o youtuberce.

 


Źródło: Blowek

 

Adam i Tata

 

Jesteśmy na pewno pierwszymi vlogerami w Polsce gdzie jest Ojciec i Syn - Tak reklamują swój kanał sami influencerzy. Przed Wami zabawny kanał, na którym 18-letni chłopak rywalizuje ze swoim tatą w naprawdę przeróżnych kategoriach. Jednym z popularniejszych filmików na kanale jest ten, w którym panowie konkurują ze sobą w wyciskaniu ciężarów. Obejrzało go aż 100 tysięcy osób!

Pojawiły się u nich także rywalizacje w gry, a nawet i strzelanie. Dostępne są także serię pogadankowych filmików: ,,Opowiadania taty” oraz Q&A.

 


Źródło: Adam i Tata

 

 

Cykl: Tata kupił mi makijaż

 

To bardzo popularny cykl na Youtube, który świecił triumfy kilka miesięcy temu. Ojcowie nie tylko kupowali wszystkie kosmetyki potrzebne do wykonania makijażu, ale także podkładali głos w filmikach z malującymi się córkami. Efekt? Naprawdę dużo śmiechu!

Co ciekawe ten eksperyment pokazał, że wielu ojców jednak wie więcej o makijażu, niż mogłoby nam to się wydawać. Niedawno tego typy filmik pojawił się u Karoliny Anny. Tata Karoliny kupił jej kosmetyki, a także zdubbingował jej tutorial z wykonywania makijażu. Co ciekawe, filmiki z tatą stały się na tyle popularne, że Karolina postanowiła z nim nagrać także inne materiały.

 


Źródło: Karolina Anna

 

 

Rodzice na Youtube

Czy Youtube jest rozrywką tylko dla młodych? Nie wydaje nam się! To doskonałe miejsce, które pozwala rozwijać się twórcom w różnym wieku. Youtuberzy nagrywający z rodzicami mogą być zachętą dla innych osób z nieco starszego pokolenia, by spróbowały swoich sił przed kamerą. Wymienione kanały pokazują ciepłe, rodzinne relacje, przez co ogląda się je naprawdę przyjemnie.

Razem mozna wszystko! Mamy więc pranki, challenge, wspólne granie w gry,  albo po prostu vlogi z dnia codziennego. Jesteś Youtuberem i chciałbyś coś nagrać z rodzicami? Pokaż im tych twórców – a nuż się zdecydują!

 

Zdjęcie główne: Siostry Glam

Autorka: Martyna Chmielewska

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się do newslettera!
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43