Znajdź nas!
Aktualności

Czym zaskoczył nas Youtube w lipcu? Przegląd miesiąca z Influencer.pl

2017-08-02

Czym zaskoczył nas Youtube w lipcu? Przegląd miesiąca z Influencer.pl
W lipcu influencerki zdobywały miliony subskrypcji, jeden youtuber zawitał do programu telewizyjnego jako juror, a na Youtube nie obeszło się kolejnych ciekawych kanałów i mniejszych oraz większych ciekawostek. Zostań z nami i zobacz, co działo się na Youtube w lipcu!

Trzy Youtuberki z milionem subskrypcji

Ostatnie miesiące zdecydowanie należą do kobiet. W czerwcu Red Lipstick Monster mogła pochwalić się milionem subskrypcji, później Beksy dołączyły do tego zaszczytnego grona, a w lipcu na podium weszła także Zuzanna Borucka.

Jesteśmy ciekawi, kto następny z kobiecego grona przekroczy próg miliona subskrypcji! Macie swoje typy?
 

Niekryty krytyk zakłada konto na Patronite

Od czasu sukcesu Krzysztofa Gonciarza coraz więcej influencerów zakłada konto na Patronite. Ostatnio zrobiła to grupa filmowa Darwin, której udało się przebić sukces Gonciarza. W połowie lipca do tego grona dołączył także Niekryty Krytyk. Za pośrednictwem Patronite youtuber zbiera na możliwość regularniejszego tworzenia filmów, w czym pomogłoby mu zatrudnienie montażysty. Obecnie Maciej uzbierał łącznie 1145 zł i ma 32 patronów.


Dziarma Vlog

Dziarma vlog to miejsce w sieci piosenkarki Agaty Dziarmagowskiej. Agata zdobyła rozgłos, dzięki programom muzycznym, w których brała udział: X Factor i Mam talent, choć w żadnym z nich nie zaszła daleko.

Za to jej vlog z pewnością wzbudza i będzie wzbudzał wiele kontrowersji. Prowadzony od pół roku kanał ma obecnie 72 tysiące subskrypcji oraz sześć filmów do obejrzenia. Dwa z nich to tutoriale makijażowe, które jednak odbiegają zupełnie od tego, do czego zdążyliśmy przywyknąć oglądając popularne kanały beauty. Prócz tego na kanale Dziarmy znalazł się filmik skierowany do hejterów, Q&A oraz poradnik, jak poczuć się lepiej. Influencerka nie boi się przekleństw, ani trudnych tematów na swoim kanale, co jedni z pewnością uwielbiają, a ani wręcz przeciwnie.


Juror Rezigiusz

Zazwyczaj w każdym podsumowaniu miesiąca pojawia się news o transferze youtuberów do telewizji. Niektórzy mają własne programy, a inni, tak jak Rezi zostają jurorami.

Rezigiusz pojawi się w programie „The Brain. Genialny umysł.” w towarzystwie innych jurorów, w tym: Mateusza Gola, Anity Sokołowskiej i Cezarego Żaka. Przyznaje, że sam śledził losy bohaterów i nie mógł się nadziwić, co oni wyprawiali na scenie. Tym samym cieszy się, że będzie mógł to wszystko obejrzeć na żywo. Jesteście ciekawi?


Wiktoria Mudyna

Kanał prowadzony przez Wiktorię nie jest nowością, ale warto o nim wspomnieć w tym przeglądzie. Jeszcze jakiś czas temu influencerka pokazywała tutoriale z rysunku, by później zacząć zamieszczać pogadanki na przeróżne – mniej i bardziej poważne tematy. W ostatnich miesiącach na kanale pojawiło się wiele filmików dotykających tematyki zdrowia psychicznego, depresji, a także radzenia sobie z chorobą psychiczną. Co istotne – Wiktoria opowiada tutaj o własnych doświadczeniach, co zdecydowanie może pomóc innym nastolatkom borykającym się z takimi problemami.


Nowa książka Red Lipstick Monster

Ewa z pewnością nie próżnuje! Autorka dwóch książek: „Tajniki makijażu” oraz „Tajniki DIY” niedawno obwieściła, że już za chwilę pojawi się jej nowa – trzecia książka poświęcona paznokciom: „Tajniki paznokci”. Tym razem planuje zorganizować kameralne spotkania, bo jak dobrze pamiętamy – ostatnie promocje przyciągały prawdziwe tłumy.


Scent Stylist

Scent Stylist to kanał prowadzony przez stylistkę zapachową, który jest poświęcony tylko i wyłącznie perfumom. Znajdziemy tutaj recenzje perfum, poradniki o prawidłowym testowaniu i aplikowaniu perfum, a także zestawienia zapachów w określonym stylu, w tym np. perfumy, które są świeże i doskonałe na lato.

A jak u Was? Może coś Was zaskoczyło lub zauroczyło na YouTube w lipcu? Dzielcie się z nami swoimi odkryciami. Jesteśmy bardzo ciekawi!

Autorka: Martyna Chmielewska

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się do newslettera!
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43