Znajdź nas!
Aktualności

Na Youtube nowość: sekcja Breaking News!

2017-08-22

Na Youtube nowość: sekcja Breaking News!
Od teraz na Youtube nie tylko obejrzysz swojego ulubionego youtubera, ale i dostaniesz dostęp do aktualnych informacji, jak z serwisów informacyjnych.

Google nie próżnuje i stawia na innowacje. Na Youtube pojawiła się nowa sekcja Breaking News. Jak to z nowościami bywa, nie wiadomo czy zagości na stałe, czy będzie pojawiała się tylko przy najważniejszych wydarzeniach. Na razie jest ona widoczna dla niektórych użytkowników.

Co w niej znajdziemy?

Breaking News to nic innego jak materiały video z najważniejszymi informacjami ze świata. Obecnie możemy w tej sekcji zobaczyć filmy dotyczące ataków terrorystycznych w Barcelonie z takich źródeł jak: BBC News, czy CBC News.

Gdzie jest dostępna?

Wiadomości Breaking News dostępne są również w aplikacjach — zarówno na IOS, jak i Androidzie. Co istotne Breaking News można zamknąć – wystarczy wybrać opcję: „Nie interesuje mnie”.

Najnowsze informacje prosto od Youtube? Nie da się ukryć, że zaletą tego rozwiązania jest bardzo szybki przepływ informacji i dostęp do najaktualniejszych wiadomości. Pozostaje pytanie, na jakiej zasadzie będą wybierane filmy do nowej sekcji i czy ostatecznie pojawi się ona u każdego użytkownika?

Co wy na to? Uważacie, że to dobry pomysł od Google, czy raczej nie wróżycie sukcesu sekcji Breaking News?

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się do newslettera!
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43