Znajdź nas!
Aktualności

Czym zaskoczył nas YouTube w sierpniu? Przegląd miesiąca z Influencer.pl

2017-09-01

Czym zaskoczył nas YouTube w sierpniu – przegląd miesiąca z Influencer.pl
Wakacje już za nami. Jesteście ciekawi, co działo się w tym czasie na YouTube? Oto małe podsumowanie.

 

 

 

Transferu influencerów do telewizji ciąg dalszy. Tym razem mowa o Karolu Paciorku i Łukaszu Jakubiaku. Przy okazji warto zerknąć na nowy kanał kulinarny „Tuba Smaku”, sięgnąć po książkę Mietczyńskiego, czy zobaczyć inne ciekawe kanały na Youtube.

 

Karol Paciorek poprowadzi nowy program


www.instagram.com/karolpaciorek

 

Karola Paciorka zobaczymy już nie tylko w lifestylowym programie „Musisz to mieć” w HGTV, ale także jako prowadzącego program „Europa na weekend” na kanale Travel Channel. Youtuber będzie podróżował po Europie i proponował widzom miejsca, które można spontanicznie zwiedzić.

 

Jakóbiak w dwóch programach telewizyjnych


www.instagram.com/20m2

W najbliższych miesiącach zobaczymy Łukasza Jakóbiaka w dwóch programach telewizyjnych. Pierwszy z nich to Azja Express, gdzie wraz z Joanną Przetakiewicz przemierzał będzie Indie, a drugi to program MTV „Niemożliwe PL", w którym goście oglądają faile z Internetu.

 

Książka Mietczyńskiego


www.instagram.com/mietczynski

„Wykłady profesora Niczego" to książka Bartłomieja Szczęśniaka, znanego w sieci jako Mietczyński. Omówienia lektur na kanale Miecia cieszą się wyjątkową popularnością, dlatego nikogo nie powinno dziwić, że youtuber poszedł za głosem fanów i przygotował dla nich coś wyjątkowego. W książce Bartłomieja znajdziemy omówienie epok literackich — wraz z ciekawostkami i anegdotami. Z pewnością może to być ciekawa literatura dla wielbicieli tematu, maturzystów oraz wszystkich, którzy z zapartym tchem śledzą nowości na kanale Bartłomieja.

 

Tuba Smaku

Oto nowy kanał o gotowaniu na YouTube. „Tuba Smaku” łączy polskich kucharzy - youtuberów. Wśród gotujących znajdziemy między innymi: Pascala Brodnickiego, vegeTABLE, Agnieszkę Mielczarek, UMAMI, czy Żywicieli. Nie zabraknie także gościnnych występów innych osób. Obecnie na kanale obejrzymy kilkanaście filmów.

 

Lord Kruszwil

Oto 16-latek, który zrobił spore zamieszanie na Youtube. Mniej więcej miesiąc temu wystartował z kanałem Lord Kruszwil, na którym pokazuje, czym jest prawdziwy prestiż. Filmy oczywiście nagrywane są z przymrużeniem oka, ale chwytliwe tytuły i kontrowersyjna tematyka przyciągają coraz liczniejszą widownię. Kruszwil w krótkim czasie swojej działalności zdobył ponad 150 tysięcy subskrybentów i przez ten czas wiele razy wylądował na stronie głównej YouTuba.

 

MarKa

MarKA to lifestylowy kanał prowadzony przez Martynę i Karolinę. Znajdziemy na nim haule, fryzury, recenzje, makijaże, czy DIY. Jeśli lubisz oglądać makijaże, chcesz zrobić sobie fajną fryzurę i posłuchać pogadanek o urodzie, to z pewnością warto zajrzeć do Martyny i Karoliny.

 

Wasze odkrycia

Co myślicie o sierpniu na Youtube? Odkryliście nowe ciekawe kanały? A może sami właśnie zaistnieliście jako youtuberzy? Dajcie znać!

 

Autorka: Martyna Chmielewska

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się do newslettera!
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43