Znajdź nas!
Aktualności

Youtuber rzucił swoją pracę dla eksperymentu?

2017-11-21

Patryk Suliga jak obiecał fanom - tak zrobił. Od 1 grudnia będzie już bez pracy i ma zamiar w 100% podjąć się wyzwania zarobienia pierwszego miliona w 365 dni. A nie jest to jego jedyna obietnica....

 

 

 

 

 

Patryk w 2016 roku wrzucił na swój kanał Youtube pierwszy film, gdzie wraz z kolegą testowali zakłady w mini lotto. Panowie kupili zakłady za kwotę ponad tysiąca złotych. Video zebrało prawie milion odsłon i dało znać ekipie Bez Kanału, że idą w dobrą stronę. Ruszyli więc z produkcją filmów, w których inwestują spore pieniądze w różnego rodzaju loterie. Mimo drobnych wygranych – zwykle niestety zazwyczaj  po akcji są ‘’na minusie”. Bez Kanału chcą pokazać jakie są realne szanse na wygraną. Uświadamiają swoich widzów, chcą aby Ci dobrze przemyślli za i przeciw, zanim następnym razem wydadzą pieniądze na loterię.

Jednak za tym wszystkim kryje się także inna idea. Oprócz ukazywania prawdziwego oblicza loteri - prawdziwy pomysł na pierwszy milion złotych. Kiedy wszystkie konkursy zostaną przez nas sprawdzone, wtedy pokażemy, jak naprawdę zarabia się pieniądze poprzez dobry pomysł, kreatywność i ciężką pracę – obiecał Patryk w wywiadzie dla apynwes.pl.

 

Patryk, co chcesz osiągnąć?

Na początku sierpnia twórca kanału opublikował film, w którym poinformował o podjęciu się wyzwania - zarobienia miliona złotych w rok. Mało tego, dwa tygodnie później zadeklarował,  że za 365 dni przebiegnie również maraton. Do tego czasu influencer chce zrzucić 30 kilogramów. Jedno to obiecać, a drugie zrobić. Jednak Patryk już działa - przeszedł na dietę i zaczął ćwiczyć. A  jeśli chodzi o milion złotych – też już postawił pierwsze kroki.

Twórca kanału Bez Kanału pokazuje na swoich filmach różne pomysły na biznes. W październiku tego roku stworzył własną kryptowalutę, w którą widzowie zainwestowali ponad 50 tysięcy złotych. Pieniądze mają być przeznaczone m.in. na rozwój kanału. Gdy Patryk Suliga tworzył walutę, obiecał że jeśli publiczność w niego zainwestuje, rzuci swoją etatową pracę i zrobi wszystko by dotrzymać swoich obietnic.

 


Źródło: Bez Kanału

Tak się stało. Patryk jest już na okresie wypowiedzenia. Od 1 grudnia porzuci pracę na etacie. Chce też spełniać postawione sobie cele – czyli wspomniane powyższej zarobienie miliona w rok, przebiegnięcie maratonu oraz oczywiście kontynuowanie popularnych serii na kanale. 

Czy za rok wysportowany Patryk pojawi się na mecie maratonu jako milioner? Czas pokaże, my trzymamy kciuki za jego sukces.

 

Autor: Jakub Michalak

Źródło zdjęcia: Bez Kanału

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się do newslettera!
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43