Znajdź nas!
Aktualności

Influencerzy kolejny rok z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

2018-01-19

Całodobowy stream? Aukcja, na której można wygrać kolację z ulubionym twórcą? Oczywiście! Zobaczcie, jak w tym roku pomagali influencerzy!

 

 

 

 

PLAY : 24 godzinny stream

 


Źródło: Oglądaj i pomagaj! 24h livestream Play dla WOŚP 

W tamtym roku sieć PLAY nagrała teledysk wraz z twórcami, na którym wspierano WOŚP  (pisaliśmy o tym tutaj). W tym roku postawiono na 24-godzinny stream z influencerami i zaproszonymi gośćmi. Harmonogram wydarzenia obejmował przeróżne atrakcje typu nocny gaming czy vlogową sztafetę.  Udział w streamie wzięli następujący influencerzy:

Lisie Piekło, Mówiąc Inaczej, 20m2, Drollercaster, Beksy, Jaś Dąbrowski, Isamu Pompa, Rezigiusz, Człowiek Warga, Mietczyński, Szparagi, Love and great shoes, Kocham Gotować, Red Lipstick Monster, Martin Stankiewicz, HejŁobuzy, Wujaszek Lifestyle i Ciocia Liestyle, Karolek, Kaiko, Blowek, Naruciak, Mandzio, Piotr 'izak' Skowyrski, Gimper, Nervarien.

 

 

Źródła: NaruciakGimperPiotr 'izak' Skowyrski 

 

Wśród  gości pojawili się m.in. Martyna Wojciechowska, Sarsa, Tomasz Kammel, Joanna Jędrzejczyk Margaret. Im dłużej widzowie będą oglądać streaming, tym więcej pieniędzy PLAY przekazał dla WOŚP.

 

 

Co influencerzy wystawili na aukcjach?

Dużą popularnością cieszą się (niektóre jeszcze trwają!) aukcje influencerów na Allegro.pl – niektóre naprawdę mogą zadziwiać! Przedmiotem licytacji stają się ważne przedmioty związane z twórczością na Youtube, blogu, a także czas spędzony z danym twórcą. Oto kilka z nich. 

 

Jessica Mercedes

 


Źródło: Jessica Merdeces dla WOŚP 2018

W tym roku zabieram zwycięzcę aukcji na mój koszt na Islandię: stawiam przeloty, hotel i oprowadzam po moich ulubionych miejscówkach, od najpiękniejszych wodospadów, po najbardziej zapierające dech w piersiach góry i plaże! 

 

Karol Paciorek

 


Źródło: WOŚP 2018 - Wylicytuj dzień z Karolem Paciorkiem

 

Aukcja Karola Paciorka to polega na wygraniu całego dnia z nim samym. Plan dnia nie jest z góry ustalony, ba to zwycięzca aukcji wybiera, jak chce spędzić ten czas. Karol może wyprowadzić mu psa, poczytać książkę Mateusza Grzesiaka, a także umyć okna – do wyboru, do koloru.

 

Krzysztof Gonciarz

 


Źródło: Wystawiam medal z maratonu na aukcję WOŚP!

 

Krzysztof Gonciarz na licytację wystawił „kawałek życia Gonciarza”, czyli medal z maratonu z Nowego Jorku.

 

DeeJayPallaside

 


Żródło: SPRZEDAJĘ PRZYCISK ZA MILION SUBÓW!

DeeJayPallaside na aukcję WOŚP oddał swój złoty przycisk na milion subskrypcji.

 

Rezigiusz
Źródła: Rezigiusz Facebook​​​​​​

 

Rezigiusz przygotował paczkę gadżetów ze swojego sklepu ReziStyle.Włączył się także czynnie w całą akcję jako wolontariusz. 

 

Blowek
 


Źródło: Blowek

Youtuber  na WOŚP przekazał sentymentalny przedmiot, czyli aparat, którym nagrywał swoje pierwsze filmy.

 

 

Maffashion

Maffashion także zaangażowała się w zbiórkę – tak samo, jak w tamtym roku. Na aukcję wystawiła limitowane szpilki Kazar ze swoim podpisem, a później w social media pokazywała swoje zdjęcia z finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 


Źródło: Limitowane Szpilki Kazar z podpisem MaffashionMaffashion

 

Red Lipstick Monster

 


Źródło:
 Red Lipstick Monster

Uwielbiam dzielić się radością! A jeśli można przy tym jeszcze pomagać, to radość jest jeszcze większa! Na tej aukcji WOŚPowej: http://bit.ly/rowerRLM możecie wylicytować mój piękny, miętowy rower z autografem! Jestem pewna, że zwycięzca zakocha się w nim tak samo jak ja!

 

 

Warto pomagać!

O ile finał WOŚP miał już miejsce, to warto angażować się w inne charytatywne działania, które często organizowane są przez blogerów i youtuberów. W tym roku influencerzy znowu dali świetny przykład innym i pokazali, że razem mogą naprawdę wiele!


Źródła: Fit Matka Wariatka20m2Szparagi

 

 

 

 

 


Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w 2018 zbierała środki na wyrównanie szans w leczeniu noworodków. Zbiórka  zostanie przeznaczona na wyposażenie dla oddziałów neonatologicznych w nowoczesny sprzęt ratujący życie i zdrowie dzieci.

 

 

Autorka: Martyna Chmielewska

Zdjęcie główneFundacja WOŚP

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się do newslettera!
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43