Znajdź nas!
Aktualności

Czym zaskoczył nas Youtube w styczniu? Przegląd miesiąca z Influencer.pl

2018-02-01

Igrzyska YouTuberów, afera Deynn, czy może znani twórcy i ich nowe kanały? W styczniu zdecydowanie się działo!

 

 

 

Nie ma miesiąca, w którym mało by się działo na YouTube. Styczeń także nas nie zawiódł. Pojawiły się nowe kanały, a także kolejne interesujące serie u znanych i popularnych twórców. Afera z Deynn była szeroko komentowana, nastoletni Youtuber ruszył z ciekawą inicjatywą, a na maj/czerwiec została zapowiedziana prawdziwa walka Youtuberów. Dzieje się! Zobacz, co nowego na YouTube!

 

Kanał Mniej Więcej

Kanał Mniej Więcej to wspólny projekt Kolegi Ignacego i Mandzia. Format kanału jest znany i lubiany - dwójka twórców na ślepo testuje i sprawdza przeróżne rzeczy. W pierwszym odcinku YouTuberzy rozpoznawali smaki popularnych napojów energetycznych. Na kanale dostępne są aktualnie jeszcze dwa filmy: testy ketchupów oraz pojedynek między marką własną Tesco, a produktami oryginalnymi.

 

Źródło: Mniej Więcej

 

 

Afera z Deynn i Majewskim

Choć afera związana z Deynn i jej siostrą rozgrywała się głównie na Instagramie i blogu, na którym pojawił się słynny wpis, to na YouTube także zawrzało. O całej sytuacji postanowili wypowiedzieć się między innymi Wardęga na swoim kanale Krulestwo, czy SerafinTV. Wydaje się, że w przypadku tej sprawy YouTuberzy są nad wyraz zgodni. Wszyscy zwracają uwagę na potraktowanie przez Deynn i Majewskiego najmłodszej siostry oraz kontrowersyjne stories, które można było oglądać na Instagramie.

 

Źródło: Krulestwo

 

 

Igrzyska Youtuberów

Swego czasu Daniel Magical i Rafonix podpisali umowę dotyczącą walki. Ma się ona odbyć w maju bądź w czerwcu w formule MMA. Mają oni zapewniony catering, jak i treningi z profesjonalistami, by wyrównać ich szansę w pojedynku. Nic dziwnego, że ostatnio wystartował kanał "Igrzyska YouTuberów", na którym będą pokazywane treningi twórców i materiały związane z ich pojedynkiem. Obecnie na kanale dostępny jest jeden krótki film, na którym Daniel Magical pierwszy raz odwiedza klub sportowy w Olsztynie.

 

Źródło: Igrzyska YouTuberów

 

Kiss my depression

Chati to nastoletni YouTuber, który boryka się z depresją i wie, jak ciężko żyje się z tą chorobą. Jego filmik to apel do wszystkich, którzy chorują na depresję, by się nie poddawali i nie bali się mówić o chorobie. Influencer obiecuje także, że będzie wsparciem dla tych, którzy tego potrzebują. Z racji tego Chati organizuje zbiórkę, której celem jest zebranie 30 tysięcy złotych. Założenie zbiórki jest proste — za zebrane pieniądze YouTuber przyjedzie do wszystkich osób, które go potrzebują, by porozmawiać z nimi o wspólnym problemie i wzajemnie sobie pomóc.

Nie da się ukryć, że na temat depresji ciągle mówimy za mało. Dobrze zatem, że pojawiają się odważni YouTuberzy, którzy chcą poruszać tę trudną tematykę, jak i pomagać innym w potrzebie.

 

Źródło: Chati

 

Rojson powie co czuje

YouTuber Rojo z okazji półtora miliona widzów swojego kanału ruszył z nową serią "Mówię co czuje". Seria ta ma umożliwić twórcy komentowanie bieżących dram związanych ze światem YouTube i nie tylko. Jak wypadł pierwszy odcinek? Zobaczcie sami!

 

Źródło: Rojson

 

ProTube od Abstrachuje

Nie ma miesiąca bez nowości od Abstrachuje. To, że Abstrachuje się rozrasta i ciągle inwestuje w nowe dziedziny, to już wiemy. W styczniu do ich wielu projektów doszedł kolejny - ProTube. Na kanale znajdą się filmy, w których twórcy wraz ze specjalistami z danej dziedziny będą rozmawiali o popularnych, palących oraz bieżących tematach. Pierwszy film dotyczy e-sportu i kontrowersyjnej opinii Zbigniewa Bońka na jego temat. Prócz niego znajdują się dwa kolejne dotyczące influencerów, a także Internetu i muzyki. Kilka dni temu pojawił się odcinek specjalny dotyczący mediów i tragedii w Himalajach.

 

Źródło: ProTube

 

Wasze odkrycia

Jak minął Wam styczeń? Wciągnęła Was afera Deynn, czy może znaleźliście w tym czasie wyjątkowe kanały na Youtube? Podzielcie się nimi w komentarzach!

 

 

Źródło zdjęcia głównego: ProTube

Autorka: Martyna Chmielewska

 

 

 

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się do newslettera!
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43