Znajdź nas!
Aktualności

Back to school 2018, czyli jak YouTuberzy przygotowują się do rozpoczęcia roku szkolnego?

2018-08-20

Jak co roku młodsi twórcy YouTube przygotowują się na nadejście września (a wraz z nim – roku szkolnego) przy udziale swoich widzów. Wybraliśmy 5 najciekawszych filmów z serii #BackToSchool2018. Jednak zamiast wybierać te ze standardową fabułą prezentowania swoich przyborów w domowych pieleszach (tzw. haule zakupowe), postawiliśmy na nieco inne... sami sprawdźcie!

 

 

 

Osipowiczka i jej serialowo-filmowe okładki na zeszyt

Zaczynamy od naszego ulubionego filmu z całego zestawienia. Uwielbiamy DIY i chodzącą w parze kreatywność! Osipowiczka prezentuje, w jaki sposób zamienić nudne, sztampowe okładki zeszytów takimi bardziej pasującymi do osobowości i zainteresowań ich użytkownika. Tym samym zamiast zwierząt z ZOO na okładkach prezentuje się alfabet ze Stranger Things, ramka i fioletowe tło z Przyjaciół, Harry Potter z ekipą czy hollywoodzcy przystojniacy. Kochamy Przyjaciół, więc to kolejny powód, dla którego Osipowiczka zdobyła złoty medal w tej kategorii!

 

Źródło: Osipowiczka

 

Weronika Jaguś i jej szkolne lifehacki

Nie ma nic lepszego niż ułatwianie sobie życia praktycznie zerowym kosztem i wysiłkiem. Takimi trickami na codzienne szkolne zmagania dzieli się Weronika Jaguś. Opowiada m.in. jak zwiększyć głośność budzika, gdy ta normalna nie daje rady, jak się wyspać oraz... jak „nielegalnie” słuchać muzyki na lekcji, gdy nauczycielka przynudza. Lubimy to! (Nie to ostatnie rzecz jasna). Do tego dobrze patrzy się na autorkę filmu – naturalny makijaż, estetycznie przycięte włosy i ciekawa koszulka z przekazem. Nic, tylko oglądać!

 

Źródło: Weronika Jaguś

 

POLISHNOTES i nienaganne prowadzenie zeszytu

Gdy ta dziewczyna zaczyna pisać, czujemy ogromne poczucie satysfakcji i spełnienia! A gdy przy okazji podpowiada, jak zamienić szary, zabazgrany i nieuporządkowany zeszyt na funkcjonalny i estetyczny... Nic więcej nam nie potrzeba. Drogi uczniu – pamiętaj o stronie tytułowej zeszytu w formie kolorowanki, kalendarzu z datami kartkówek i sprawdzianów oraz o Twoim największym sprzymierzeńcu – taśmie dekoracyjnej. Pobudź swoją wyobraźnię, poćwicz kaligraficzne umiejętności i do dzieła – stwórz najpiękniejszy i najbardziej zorganizowany zeszyt na świecie!

 

Źródło: POLISHNOTES

 

Alexxis Ola i jej makijaż do szkoły

Za naszych czasów makijaż do szkoły był bardzo naturalny (albo najczęściej nie było go w ogóle). Alexxis Ola stara się pokazać, że nadal tak jest. Choć gdy widzimy, jak nastolatka profesjonalnie operuje pędzlami oraz używa kosmetyków, na które nie stać przeciętnej dorosłej kobiety, mamy ku temu spore wątpliwości... Make-up trwa długo (autorka namawia do skrócenia go i często podkreśla, iż jest to wersja na dzień pt. „chce mi się”). Efekt jest jednak ładny. Mamy nadzieję, że żadna nauczycielka nie będzie miała obiekcji co do takiego makijażu.

 

Źródło: Alexxis Ola

 

Madison Mint i typy uczniów w szkole

Na sam koniec dajemy Wam coś bardziej humorystycznego i nie na serio, czyli przedstawienie różnych typów uczniów (np. plotkara czy ciągle martwiąca się osoba). Enjoy!

 

Źródło: Madison Mint

 

 

 

Źródło zdjęcia głównego: Madison Mint

Autor: Sandra Lepsza

 

 

 

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się do newslettera!
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43