Znajdź nas!
Porady dla influencerów

Jak zostać influencerem na Instagramie dzięki obserwującym i like?

2023-02-17

Jak zostać influencerem na instagramie dzieki obserwujacym i like
Dzisiaj nie jest już dla nikogo zaskoczeniem, że obok takich zawodów jak lekarz, prawnik czy księgowa, coraz częściej młode pokolenie wchodzi na rynek jako „Influencer”.

Co to oznacza? Jak nim zostać? Oraz jakie narzędzia pozwalają nam na zostanie wpływowym użytkownikiem Internetu? Na te wszystkie pytania odpowiadamy w poniższym materiale. Zapraszamy do lektury i … skorzystania ze wsparcia profesjonalnej firmy, dzięki której Twoja kariera nabierze tempa!

Czy obserwujący mogą zbudować nasz profil?

Odpowiedź na to pytanie jest krótkie i brzmi: tak! Profil na Instagramie budujemy poprzez obserwowane konta jak i treści jakie udostępniamy. Im więcej obserwujących a więc osób, które interesują nasze treści, tym większe zasięgi osiąga nasz profil. Ważne więc by budowanie konta zacząć od zaproszenia do śledzenia naszego profilu rodzinę, przyjaciół a potem sukcesywnie poszerzać to grono o osoby nieznajome. Najlepszym sposobem na pozyskanie instagram followers jest tworzenie treści z pasją i kierowanie je do określonych grup odbiorców - w tym wypadku osób podzielających nasze pasje. Pomagają w tym oczywiście tzw. „catchy” treści a więc „chwytliwe” ale również odpowiednio dobrane hasztagi (#), które pozycjonują nas odpowiednio w zakładce Exploruj, gdzie trafiają najpopularniejsze treści. Nie jest jednak możliwe stworzenie świetnego konta, w dodatku z potencjałem na rozwój, jeśli nie mamy do kogo skierować swojego przekazu.

Na szczęście mamy dobrą informację dla wszystkich „Świeżaków” a także osób które chcą wzmocnić rozwój swojego profilu. Na rynku bowiem funkcjonuje firma która łączy użytkowników profilu z podmiotami, które chcą zainteresować je ciekawymi treściami ze swojego zakresu działalności. Są to autentyczni użytkownicy, dopasowywani do profilu pod względem zainteresowań. Dzięki temu możemy zbudować nasz profil - i karierę - od samego początku na najwyższym poziomie. 

Czy polubienia budują naszą markę? Sprawdźmy!

Wiele osób słyszało czym są lajki instagram. To polubienia autentycznych użytkowników, którzy w ten sposób dają nam znać, że są zainteresowani naszymi treściami. Dzięki dużej liczbie polubień możemy docierać do coraz to nowych użytkowników bowiem algorytm Instagrama podpowiada takie treści innym Użytkownikom podobnym do tych, którzy zainteresowali się naszymi treściami. Warto więc od samego początku zadbać o to, by nasze treści były ciekawie i przejrzyście przygotowane bowiem gdy trafią do zakładki „Eksploruj” będziemy mieć prawdziwie rozkręcającą się akcję viralową. Na start jednak warto skorzystać ze wsparcia i pozyskać odpłatnie wybraną przez nas liczbę lajków, które pozwolą nam na odpowiednie pozycjonowanie naszego profilu i naszych treści.

Warto również zwrócić uwagę na inne usługi takie jak budowanie zasięgów przy treściach jakimi są reelsy. To absolutny hit Instagrama ostatnich miesięcy, stanowiący pomost pomiędzy postami ze zdjęciami a długimi filmikami. Reelsy dają nam możliwość tworzenia krótkich i zabawnych treści, do których podkładamy własny bądź znany z filmu głos. Dzięki temu znani Instagramerzy wybijają się wśród innych użytkowników nie tylko poczuciem humoru ale również dystansem, który zwłaszcza na Instagramie jest bardzo w cenie!

Wpis sponsorowany.

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się do newslettera!
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43