Znajdź nas!
Influencer marketing

Prezent dla influencera lub blogera? Jak wybrać kreatywną niespodziankę

2023-02-11

prezent dla influencera
W obecnych czasach media społecznościowe, takie jak Instagram, TikTok czy YouTube, stały się jednym z głównych sposobów komunikacji z innymi ludźmi, pozwalając dna zielenie się swoimi opiniami, pasją oraz stylem życia.

To z kolei, przyczyniło się do zwiększenia popularności profili społecznościowych, zakładanych przez influencerów, YouTuberów czy blogerów. W niniejszym artykule przedstawimy kilka pomysłów na kreatywny prezent dla osoby, zajmującej się kreowaniem własnego wizerunku w przestrzeni internetowej.

Książki dotyczące tworzenia treści lub marketingu internetowego

Jaki prezent dla influencera? Odpowiednie książki z pewnością okażą się ciekawą propozycją. Umożliwią bowiem rozwój w dziedzinie tworzenia treści lub marketingu internetowego. Tego typu pozycje zawierają cenne informacje dotyczące tworzenia treści, pozycjonowania w wyszukiwarkach, zarządzania treścią w mediach społecznościowych, budowania marki osobistej i wielu innych zagadnień związanych z marketingiem internetowym. Dzięki takiej książce twórca może nauczyć się, jak tworzyć bardziej angażujące i wartościowe treści, jak zwiększyć zasięg swojego bloga czy kanału na YouTube, a także jak efektywnie promować swoją markę osobistą w sieci.

Mikrofon do nagrywania

Jakość dźwięku jest kluczowa dla wideo i podcastów, więc dobry mikrofon będzie stanowił idealny prezent dla youtubera. Każdy, kto tworzy treści audio i wideo, wie, że jakość dźwięku ma ogromne znaczenie dla odbioru treści przez widzów i słuchaczy. Mikrofon poprawia jakość nagrania, eliminując szumy tła i zwiększając wyraźność dźwięku.

Jako prezent, dobry mikrofon może być dość kosztowny, ale z pewnością zrobi wrażenie na odbiorcy, który z pewnością doceni tę inwestycję w jakość swoich treści. Wybór konkretnego modelu mikrofonu zależy od preferencji twórcy treści i jego potrzeb, ale warto zwrócić uwagę na takie modele jak Rode VideoMic Pro, Shure SM7B czy Blue Yeti, które są uważane za jedne z najlepszych mikrofonów na rynku.

Abonament na narzędzia do tworzenia treści

Jaki prezent dla blogera, influencera czy też youtubera? W dzisiejszych czasach blogerzy, influencerzy i youtuberzy często korzystają z różnych narzędzi do tworzenia i publikowania treści w sieci. Mogą to być programy do edycji wideo, narzędzia do projektowania grafiki czy platformy do planowania postów w mediach społecznościowych. Każde z tych narzędzi pozwala na bardziej profesjonalne i skuteczne zarządzanie treściami oraz oszczędza czas i ułatwia pracę.

Abonament na narzędzia do tworzenia treści może być świetnym prezentem dla blogera, influencera lub youtubera, który chce poprawić jakość swoich treści lub oszczędzić czas na zarządzanie nimi. Taki prezent pozwala na dostęp do wybranych narzędzi przez określony czas, w zależności od rodzaju abonamentu.

Voucher na kurs online

Co kupić blogerowi, youtuberowi czy influencerowi? Voucher na kurs online będzie świetnym i zarazem praktycznym prezentem. Umożliwi on rozwijanie swoich umiejętności w różnych dziedzinach, takich jak: marketing, projektowanie graficzne, programowanie, social media czy copywriting.

Voucher taki pozwala na dostęp do wybranego kursu online, który może być realizowany w dowolnym czasie i miejscu, z wykorzystaniem komputera lub smartfona. To bardzo wygodne rozwiązanie dla osób, które prowadzą własny biznes lub pracują w pełnym wymiarze godzin i mają ograniczoną ilość czasu na rozwój swoich umiejętności.

Warto zaznaczyć, że kursy online są często tańsze niż tradycyjne kursy stacjonarne, a jednocześnie pozwalają na zdobycie wartościowej wiedzy i kompetencji od specjalistów w danej dziedzinie.

Power bank

Kolejnym ciekawym prezentem, który mogą być różnego rodzaju gadżety dla youtubera np. power bank. Power bank to przenośny akumulator, który umożliwia ładowanie urządzeń mobilnych, takich jak smartfony, tablety czy laptopy w dowolnym miejscu. Dzięki temu, youtuberzy nie muszą martwić się o to, że ich bateria rozładuje się w trakcie nagrywania filmów czy streamów. Dlatego posiadanie power banku może być bardzo przydatne dla youtubera, który często podróżuje i potrzebuje ładować swoje urządzenia mobilne w drodze. Jest to także dobry prezent dla osób, które interesują się nowymi technologiami i chcą mieć dostęp do najnowszych gadżetów.

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się do newslettera!
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43