Znajdź nas!
Social media

Utracone dni na Snapchacie - czym są i jak je odzyskać?

2023-04-21

jak odzyskać dni na snapie
Snapchat - szczególnie wśród młodych ludzi - jest obecnie jedną z najpopularniejszych aplikacji. Pozwala ona na wysyłanie zdjęć i korzystanie z zabawnych filtrów w czasie rzeczywistym.

Na Snapchacie można również przesyłać pliki wideo oraz tworzyć relacje. Jednak jedną z największych zalet aplikacji jest to, że wszystko co zostanie wysłane, znika bezpowrotnie! Użytkownicy nie muszą więc martwić się o to, że zdjęcie zostanie zapisane, a jeśli odbiorca wykona zrzut ekranu, wówczas wysyłający zostanie o tym powiadomiony. Na Snapchacie kolekcjonuje się również "dni". Jednak czym one są i jak można odzyskać utracone?

Co to są dni na Snapie?

Wiele osób może się zastanawiać, co to są dni na Snapie? Jednocześnie fani tej aplikacji doskonale wiedzą, że Snapchat ceni sobie wzajemny kontakt użytkowników. Wobec tego, można śmiało powiedzieć, że dni na Snapchacie to nic innego jak forma punktów, które zyskują użytkownicy utrzymujący ze sobą wzajemny kontakt. W momencie, kiedy wysyłamy snapy do znajomego i otrzymujemy je od niego, wówczas obok jego nicku pojawiają się różnorodne emoji. Kiedy wysyłanie snapów będzie odbywało się nieprzerwanie przez trzy dni, obok nicku znajomego pojawi się płomień.

Jak działają dni na Snapie?

Fakt tego, jak działają dni na Snapie jest wyjątkowo prosty - im dłużej utrzymujemy kontakt z danym użytkownikiem, tym więcej dni możemy "nazbierać". Jednak dni na Snapie wiążą się także z pojawieniem się tajemniczej litery "S". Użytkownicy jednak nie powinni zbyt długo zastanawiać się nad wyjaśnieniem tego symbolu, gdyż odnosi się on do angielskiego słowa "Streaks", co w wolnym tłumaczeniu na nasz język oznacza po prostu "dni". Warto zauważyć, że obok dni na Snapchacie pojawia się również symbol klepsydry. Jest to swoiste przypomnienie wysyłane do użytkowników, że jeśli w krótkim czasie nie "ponowią kontaktu" ze znajomym, wówczas ich dni zostaną utracone. Sprawdzenie dni na Snapchacie jest wyjątkowo proste - ich ilość zwykle pojawia się pod emoji obok nicku znajomego.

Po jakim czasie znikają dni na Snapie?

Jeśli chcemy wraz ze znajomymi pobić rekord dni na Snapchacie, wówczas ważna jest regularność i wzajemna wymiana snapów. Jest to ważne z tego powodu, że dni na Snapchacie mogą zostać całkowicie utracone, wówczas ich zdobywanie rozpocznie się od początku. Jednak po jakim czasie znikają dni na Snapie? Otóż użytkownicy mają 24 godziny na ponowienie kontaktu i - być może - pobicie rekordu dni na Snapie! Przypomni im o tym pojawiająca się - obok nicku znajomego - ikonka klepsydry. Jeśli więc faktycznie dni na Snapchacie są dla nas wyjątkowo ważne, warto zadbać o dwustronny i regularny kontakt. Pomysły na dni na Snapchacie i ich odzyskiwanie z pewnością są mniej przyjemne, niż próby pobicia snapchatowych rekordów!

Jak odzyskać dni na snapie?

Jeśli utracone dni na Snapchacie nie wynikają z naszego zaniedbania, a jedynie z problemów aplikacji, wówczas można postarać się o ich odzyskanie. Wobec tego jak naprawić dni na Snapie? Oto krótka instrukcja:

  • zaloguj się do swojego konta na Snapchacie - następnie kliknij w ikonę Bitmoji;
  • otwórz ustawienia - są one oznaczone symbolem zębatego koła;
  • w otwartej zakładce odszukaj łącze "Wsparcie" - kolejno wybierz opcję oznaczoną jako "Potrzebuję pomocy";
  • na otwartej stronie kliknij w zakładkę "Contact us" - z listy problemów wybierz "I lost my Snapstreak";

Ostatnim krokiem jest wypełnienie formularza kontaktowego, a następnie oczekiwanie, aż obsługa pozytywnie rozpatrzy nasz wniosek i przywróci nam dni na Snapchacie. Jeśli jednak zastanawiamy się jak odzyskać dni na Snapie, które są utracone w wyniku braku regularności, wówczas niestety, ale nie ma takiej możliwości.

Jak zmienić emoji dni na Snapchacie?

Użytkownicy aplikacji mogą zastanawiać się, jak zmienić emoji dni na Snapchacie? Okazuje się, że nie da się tego zrobić w sposób manualny. Emoji dni - pojawiające się obok nicku znajomego - zmieniają się samoczynnie, wraz z ilością kolejnych dni snappassy. Już po pierwszych 3 dniach, możemy oczekiwać, że nastąpi zmiana emoji dni - w miejsce uśmiechniętej buźki, pojawi się płomień.

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się do newslettera!
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43