Znajdź nas!
Aktualności

Prezent last minute - co kupić na ostatnią chwilę?

2023-07-05

prezent last minute
Każdemu z nas chociaż raz zdarzyło się zapomnieć o urodzinach bliskiej nam osoby lub o innej ważnej okazji.

Niekiedy w takich sytuacjach nie mamy już czasu na zamówienie prezentu lub zorganizowanie większej niespodzianki. Jest jednak sposób na to, aby wyjść cało z opresji – karty podarunkowe, które dostępne są tuż za rogiem, w sklepach sieci Żabka.

Karta podarunkowa Amazon – doskonały prezent dla miłośników zakupów

Amazon to największa na świecie sieć sklepów online, która stosunkowo od niedawna dostępna jest również w Polsce. Słynie głównie z dobrej jakości elektroniki w bardzo atrakcyjnych cenach, niekiedy o wiele niższych niż te, które widnieją na półkach sklepowych. Wiele dostępnych w serwisie produktów jest niemożliwych do dostania w sklepach stacjonarnych, zatem zakupy na Amazon mogą być prawdziwą gratką dla łowców okazji. Oferta tej sieci jest ogromna i dosłownie każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Karty podarunkowe Amazon – dostęp do milionów produktów

Komu przypadnie do gustu taka karta podarunkowa? Bez wahania można stwierdzić, że każdemu! Tego typu prezent daje osobie obdarowanej mnogość możliwości, jeśli chodzi o wybór wymarzonego upominku. Amazon voucher otwiera drogę do renomowanych kosmetyków do makijażu oraz pielęgnacji ciała i włosów. W serwisie tym można kupować również książki – zarówno w wersji papierowej, jak i elektronicznej. Tutaj warto wspomnieć o urządzeniu Kindle, które zostało stworzone właśnie przez Amazon. Kindle to czytnik e-booków, który pozwala cieszyć się ulubioną literaturą w podróży, na wakacjach czy po prostu wszędzie tam, gdzie nie chcemy zabierać papierowej książki. Karty podarunkowe od Amazon to także doskonały podarunek dla miłośników gotowania, ponieważ znajdą oni tu wszelkie niezbędne akcesoria do tworzenia kulinarnych dzieł sztuki – naczynia, przybory kuchenne, zastawę stołową czy nawet zestawy barmańskie.

Amazon voucher sprawdzi się jako prezent na każdą okazję

Karta podarunkowa Amazon doskonale sprawdzi się w roli prezentu na każdą okazję. Tego typu podarunki cieszą się niesłabnącą popularnością i są niezwykle entuzjastyczne przyjmowane. Niezależnie od tego, czy zapomniałeś o prezencie z okazji urodzin, imienin, rocznicy czy świąt Bożego Narodzenia – karty podarunkowe będą zawsze dobrym rozwiązaniem. Ich atutem jest również to, że mogą stanowić prezent od więcej niż jednej osoby. Im więcej osób złoży się na prezent, tym większą kwotą można zasilić kartę podarunkową Amazon.

Karty podarunkowe Amazon dostępne w sklepach sieci Żabka

Karty podarunkowe upoważniające do zakupów w sklepie internetowym Amazon znajdziesz w sklepach Żabka. Wystarczy wybrać kwotę, jaką chcemy zasilić bon i opłacić zakup. Po udanej transakcji sprzedawca wyda paragon ze specjalnym kodem, który posłuży do aktywacji karty podarunkowej. Zakupiony voucher warto ładnie opakować i dodać do niego kwiaty, słodycze bądź inne dodatki, aby całość wyglądała pięknie.

Artykuł sponsorowany.

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się do newslettera!
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43