Znajdź nas!
Aktualności

Prezent dla nowożeńców - 5 niebanalnych pomysłów dla Pary Młodej

2023-07-10

prezenty dla nowożeńców
Czy prezent dla nowożeńców musi być nudny? Nic podobnego!

Przygotowaliśmy dla Ciebie listę ciekawych propozycji, które mogą zachwycić Parę Młodą i sprawić, że nie zapomną podarunku od Ciebie bardzo długo, nawet mimo sporej konkurencji. Poznaj oryginalne prezenty dla nowożeńców – słodkie drobnostki, ciekawe wydarzenia i praktyczne akcesoria.

Oryginalne prezenty dla nowożeńców – event dla dwojga

Podaruj nowożeńcom zamiast typowego prezentu niezapomniane doświadczenie, takie jak lot balonem, skok na bungee, jazda sportowym samochodem albo jeepem w terenie czy kurs tańca dla par (choć na to ostatnie uważaj – mogą mieć dość po przygotowaniach do pierwszego tańca ?). Możesz też przygotować im zaproszenia na premierę ciekawego spektaklu czy koncert ulubionego zespołu – każde z tych wydarzeń będzie wyjątkową przygodą, która wzbogaci ich wspomnienia na wspólnej drodze życia! Poniżej kilka propozycji – nie zapomnij dołączyć do nich pudełka czekoladek czy Chocotelegramu, w którym przekażesz najlepsze życzenia.

Poślubna sesja zdjęciowa

Jednym z ciekawszych pomysłów jest zorganizowanie profesjonalnej sesji zdjęciowej – niekoniecznie w sukni ślubnej i garniturze (taką najprawdopodobniej zaplanowali sobie sami), ale może w duchu ich ulubionego serialu albo dekady XX wieku, która ich inspiruje? To świetna okazja do uwiecznienia ich miłości na pięknych zdjęciach, które będą miały wartość pamiątkową na długie, długie lata.

Kurs gotowania dla par

Wiesz, że nowożeńcy lubią gotować? Pogłówkuj trochę i znajdź w okolicy szkołę gotowania albo miejsce organizujące indywidualne kursy, na które może wybrać się Para Młoda. Upewnij się tylko, co tak naprawdę lubią, jaka kuchnia sprawia im przyjemność – na pewno nie chcesz zaprosić pary uwielbiającej przede wszystkim kuchnię tajską na kurs kuchni argentyńskiej (choć, kto wie – może akurat odkryją nowe zainteresowania!). Taki kurs to wyśmienita okazja, aby rozwijać umiejętności kulinarne i spędzić razem czas przygotowując pyszne dania.

Voucher na relaksujący masaż

Choć ślub to piękne wydarzenie, same przygotowania i natłok zadań potrafią wykończyć. Zarezerwuj więc dla nowożeńców sesję relaksującego masażu w renomowanym SPA lub salonie masażu. To chwila odprężenia i relaksu, której bardzo potrzebują po intensywnym okresie ślubnym.

Wszystko, co najpyszniejsze

Kto nie lubi pysznych, słodkich podarunków, które smakują doskonale niezależnie od okazji? Prezent dla nowożeńców może przyjąć różne formy – jedną z nich jest kosz pełen słodkości, tabliczka wyśmienitej belgijskiej czekolady lub podarunki takie jak Chocotelegram, czyli najlepsze życzenia złożone w formie czekoladowych literek. Wiemy, że nowożeńcy doceniają takie gesty – szczególnie jeśli słodki prezent stanowi dodatek do czegoś innego, na przykład zbiórki karmy dla schroniska, o którą poprosili Państwo Młodzi, czy wpłaty na wskazaną przez nich fundację.

Przy wyborze zastanów się nad tym, co nowożeńcy lubią – możesz sprawić im figurki czekoladowe związane z zainteresowaniami albo elegancką skrzynkę pełną wybornych pralinek. Decyzja należy do Ciebie!

Artykuł gościnny.

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się do newslettera!
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43