Znajdź nas!
Aktualności

Oferta Premium SexMasterki szokuje blogosferę!

2016-07-21

Sexmasterka
SexMasterka na swojej stronie internetowej oferuje Wakacyjny Kurs Seksu. YouTuberka w nowych nagraniach zapowiada filmy edukacyjne w których prezentuje perwersyjne praktyki seksualne i występuje zupełnie nago pod prysznicem. Strona nie wytrzymała obciążenia i serwery szybko zostały przeciążone. Niezadowolenia z kontrowersyjnej oferty vlogerki nie kryje część blogosfery. A może mamy do czynienia ze sprytnie zaplanowaną prowokacją?

Kim jest SexMasterka?

To stosunkowa nowa postać wśród YouTuberów, która swoje konto założyła jesienią ubiegłego roku, ale już dziś może pochwalić się rzeszą blisko 200 tys. subskrybentów. Aniela Bogusz publikuje filmiki o szeroko pojętej edukacji seksualnej, ostatnio odpowiada w nich również na pytania zadawane przez oglądających jej produkcję. -Program ten poświęcony jest edukacji seksualnej i nawet ci najbardziej niesforni uczniowie będą siedzieć bardzo uważnie, bo takiej nauczycielki jeszcze nie mieliście - zapowiadała pierwszy odcinek vlogerka, która w filmikach mówiła m.in. o najlepszych sposobach na grę wstępną, przedstawiała dziesięć rodzajów seksu czy zdradzała jak obchodzić się z dziewicą.


https://www.youtube.com/channel/UCYJQbwioblDoHr-ZH5fbozg

 

Naga i perwersyjna SexMasterka?

Kilka dni temu YouTuberka uruchomiła zapowiadaną swoją stronę internetową. - Już od jakiegoś czasu zapowiadałam wielką petardę, przełom internetu. Nadszedł ten wielki dzień, premiera mojej oficjalnej strony - zapowiada w nagraniu i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie treści jakie na niej znaleźliśmy. Vlogerka oferuje na swojej stronie internetowej „wakacyjny kurs seksu”, w który zobaczyć będziemy mogli filmy z nagą SexMasterką, materiały video związane z edukacją seksualną w perwersyjnym wydaniu oraz nowe stylizacje autorki nagrań. -  Na tej stronie zobaczysz mnie taką jaką zawsze chciałeś mnie zobaczyć - dziką, napaloną i nieokiełznaną. Akcja jest zawsze gorąca - zapewnia.


www.sexmasterka.com


Erotyczna oferta za dodatkową opłatą

SexMasterka zapowiada, że filmy prezentowane na stronie nigdy wcześniej nie zostały opublikowane, a same materiały na pewno nie rozczarują. - Zapewniam najwyższą jakość HD i największy hardcore - czytamy dalej. Filmiki trwają ponad dziesięć minut, a dostęp do nich jest oczywiście płatny. Vlogerka udostępnia dwa sposoby płatności - jednorazowy dostęp do serwisu kosztować będzie 2,46 zł i polega na wysłaniu płatnego SMS-a. Drugi sposób, to 30-dniowy abonament, którego koszt wynosi 9,99 zł. Nowe materiały wideo pojawiać mają się dwa razy w tygodniu - w niedziele i środy.


www.sexmasterka.com


Blogosfera nie jest zadowolona?

Nowa, kontrowersyjna oferta YouTuberki praktycznie od jej premiery cieszy się dużą popularnością o czym świadczy problem z serwerami na których postawiona została strona. Internauci skarżą się na problem z działaniem strony, a SexMasterka wyjaśnia, że problemy techniczne spowodowane są zbyt dużym obciążeniem witryny internetowej ze względu na bardzo dużą liczbę wejść. Równocześnie w blogosferze zaczęły pojawiać się pierwsze nieprzychylne komentarze związane z nową ofertą SexMasterki. - Tymczasem w serii: prawdziwe biznesy jutuberów. Już czekam na artykuły w tradycyjnych mediach, które spuszczą szlam na twórców nie patrząc kto jest kim i co robi - komentuje nową usługę koleżanki z branży Karol Paciorek. Nieco bardziej dosadnie nowe treści publikowane przez vlogerkę skomentował Rezigiusz. YouTuber określił je „syfem” i „paranoją”. - Myślałem, że sklep z koszulkami to dużo… - pisze kolejny, a to nie jedyne nieprzychylne komentarze wśród ludzi z branży. YouTuberzy z którymi rozmawialiśmy na temat nowej propozycji SexMasterki nie kryją niesmaku kontrowersyjnym pomysłem na biznes. Ale w środowisku nikt rozmawiać pod nazwiskiem jednak nie chce, tłumacząc się poprawnością.

SexMasterka od samego początku nie przejmuje się opinią blogosfery i jak widać po przeciążeniu serwerów, jej pomysł na monetyzację kanału działa. A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

 


https://www.facebook.com/karol.paciorek

Autor: Bartłomiej Kawalec
 

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się do newslettera!
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43