Znajdź nas!
Aktualności

meetYT5 już w styczniu w TAURON Arena Kraków

2016-11-21

meetYT5
Youtuberzy stają się coraz popularniejsi i szturmem podbijają nie tylko Internet, ale i klasyczne media. meetYT5 to okazja, by poznać influencerów tworzących na Youtubie.

 

 

 

14 stycznia 2017 roku odbędzie się piąta edycja meetYT na TAURON Arenie w Krakowie! To okazja do poznania youtuberów, zdobycia autografu, a także wymiany doświadczeń. meetYT5 kierowane jest do pasjonatów Youtuba, którzy mają swoich ulubionych youtuberów, bądź sami tworzą na filmy na Youtube oraz wszystkich miłośników Internetu.  Co więcej meetYT zrzesza także fanów gier wideo. 

 

Na fanpage wydarzenia www.facebook.com/meetyt/ umieszczane są informacje o youtuberach, którzy zadeklarowali swoje przyjście. Wśród nich znajduje się między innymi Luca, Enniablog, Dakann, Agata Stachurska, Yoczook, Sylwia Przybysz, ZDupy, Gargamel  oraz wielu innych. Więcej informacji znajdziecie na:  www.facebook.com/events/1634574013536285/

 

Interesują Was youtuberzy? Nie wyobrażacie sobie dnia bez Youtuba? meetYT5 jest dla Was. Influencer.pl też tam będzie!

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się do newslettera!
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43