Znajdź nas!
Aktualności

Święto fanów Youtube'a już za nami! Jak było na meetYT5!

2017-01-19

meetYT
W sobotę 14 grudnia w Tauron Arena w Krakowie odbyła się impreza, na której nie zabrakło występów youtuberów, konkursów oraz możliwości poznania i porozmawiania ze swoimi ulubionymi twórcami.

 

 

 

 

Obecność na meetYT5 potwierdziło wielu znanych i lubianych twórców, dzięki czemu na hali Tauron Arena każdy mógł znaleźć coś dla siebie.  Począwszy od stoisk z gadżetami, poprzez scenę na której występowały znane z Youtuba gwiazdy, po same stoiska youtuberów. Tym samym przechadzając się po hali mogliśmy załapać się na ciekawy występ, kupić coś od wystawców, a także stanąć w kolejce po zdjęcie i paru słów z ulubionym youtuberem.

Na scenie pojawiły się między innymi Sylwia Lipka i Olivia Fok, które wykonały piosenki ze swojego repertuaru. Prócz nich mogliśmy zobaczyć także takich youtuberów jak: Chwytak i Dj Victor, Yooczok i Łukie Gie, Julia Wróblewska i Kasper, Magda Bereda, Adam Kalinowski, czy ŚmiechawaTV.

 

Gwiazdy meetYT5

Niekwestionowanymi gwiazdami imprezy byli z pewnością youtuberzy nazywani ,,Meme Familia”, czyli: Gargamel, Ahus, Generator Frajdy i inni. Ci spędzili całe 10 godzin imprezy na spotkaniach z fanami, nie robiąc praktycznie żadnej przerwy. A trzeba nadmienić, że kolejka do nich ciągle była bardzo długa.

Widzieliście obraz na którym jest Gargamel, Generator Frajdy i Ahus? Twórczyni tego dzieła może być z siebie dumna!...

Opublikowany przez meetYT na 18 styczeń 2017

 

 

Moc atrakcji

Na samej imprezie można było także złapać chwilę oddechu, zanurzyć się w fotelu i oddać grze na xboxie - dostęp do tej rozrywki mieli wszyscy, którzy wykupili bilet gold. Na oficjalnym fanpage'u wydarzenia odbyła się także walka fandomów, w której rywalizowali ze sobą: Kosper Team, Alexonators, Jednorożce Julki i Livvciaki. Nie zabrakło również konkursów napędzanych przez: Maginarium, Komputronik i msi.

 

Relacje na Youtubie

Gdzie znajdziemy lepszą relację z meetYT -  jak nie na Youtube? To doskonała okazja, by przypomnieć sobie miło spędzony czas, a także - jeśli nie byliście - zobaczyć jak wygląda taka impreza.

Warto zerknąć między innymi na relację młodego youtubera Torcio, w której zobaczymy vloga z wydarzenia, a w nim występy youtuberów.

 

Możemy także przyjrzeć się meetYT5 od drugiej strony:

 

oraz posłuchać o wrażeniach youtuberów po tym spotkaniu:

 

i jeszcze okiem Nestera:

 

 

Do nastepnej edycji!

MeetYT5 to udana kolejna edycja imprezy. Wielu youtuberów, interesujący wystawcy i liczne atrakcje -  to wszystko przyciągnęło tłumy. Jeśli jeszcze nie byliście na meet YT, a Youtube jest waszą pasją, to warto wybrać się na kolejną edycję! Jakie są wasze wrażenia z meetYT5? Dajcie znać!

 

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się do newslettera!
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43