Znajdź nas!
Aktualności

Nóż w Coca-Coli, czyli eksperymenty na Youtubie

2017-03-14

Niszczenie przedmiotów wzbudza ogromne zainteresowanie na Youtubie, dlatego destrukcyjne kanały powstają jak grzyby po deszczu. Zobaczcie najciekawsze kanały!

 

 

 

Jakie korzyści ze zniszczenia produktu posiadającego równowartość przyzwoitej, miesięcznej wypłaty czerpią autorzy tego rodzaju „eksperymentów”? Odpowiedź na to pytanie jest niezwykle prosta - ogromna liczba wyświetleń i związane z nimi wynagrodzenie. Tak też jest w przypadku nowych trendów na YouTube – rozgrzanego ostrza noża czy też prasy hydraulicznej.

 

Moda, która pojawiła się znikąd

Nikt nie jest w stanie powiedzieć kto rozpoczął modę na niszczenie różnych przedmiotów za pomocą urządzeń, które raczej nie powinny opuszczać zacisza warsztatów.

Filmy destrukcyjne wzbudzają ogromne zainteresowanie. Nie każdy z nas jest w stanie postawić w swojej kuchni cztery palniki gazowe i rozgrzać jeden z noży kuchennych do temperatury tysiąca stopni, by później przekroić nim puszkę Coca-Coli. Takie możliwości posiada właściciel kanału MrGear, którego filmy z nagrzanym do czerwoności przyborem kuchennym biją rekordy serwisu YouTube.

Jego najbardziej popularny film w ciągu miesiąca osiągnął liczbę wejść sięgająca 66 milionów wyświetleń. Co ciekawe, twórca ma na swoim koncie kilka wielomilionowych filmów, co zwraca uwagę na rozwój kategorii naukowej w serwisie YT.

Chcesz zobaczyć, jak pod wpływem rozgrzanego ostrza zachowa się smarfon, buty sportowe, mydło czy też kostka sera żółtego? 

 

 

Prasa hydrauliczna siłą nie do zatrzymania

Eksperyment z nożem to nie jedyny, który w ostatnim czasie zyskał ogromne zainteresowanie internautów. Kto by przypuszczał, że maszyna której początki sięgają roku 1795, może opanować jeden z najbardziej popularnych serwisów internetowych i to ponad 200 lat po swoim powstaniu? Prasa hydrauliczna, bo o niej właśnie mowa, jest wykorzystywana głównie w warsztatach technicznych, gdzie istnieje potrzeba użycia dużej siły nacisku na kawałek metalu, czy też inny surowiec. Co stanie się, gdy wykorzystamy ją do zgniecenia piłki tenisowej, kuli do kręgli czy też zwykłej kanapki Big Mac?

Finał tego eksperymentu jest niezwykle prosty do przewidzenia, jednak mimo to, ludzie z ciekawością śledzą zmagania prasy z kolejnymi przeciwnikami.

Prekursorem i leaderem w gnieceniu wszelakich przedmiotów jest kanał Hydraulic Press Channel, który posiada aż 1,6 miliona subskrybentów.

 

Destrukcyjne filmy biją rekordy popularności na Youtubie, pamiętajcie jednak, że to co opłaca się youtuberowi, niekoniecznie musi opłacać się nam, więc nie próbujcie tego w domu!

 

Autor: Krystian Mowel

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się do newslettera!
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43