Znajdź nas!
Aktualności

Znane twarze, nowe kanały - czym zaskoczył nas Youtube w marcu?

2017-03-31

Dzieje się! Youtuberka z własnym programem w TVN Style, znana piosenkarka nagrywa vlogi, a Gonciarz pojawił się w Chinach.

 

 

 

Marzec to miesiąc mniejszych i większych sensacji na Youtube. Znani youtuberzy pojawiają się w telewizji we własnych programach, inni zdobywają miliony subskrypcji, a ci mniejsi systematycznie dodają nowe inspirujące treści. Tutaj wspomnimy o nich wszystkich.

 

Radzka w TVN Style

Influencerzy szturmem zaczynają podbijać telewizję. Radzka to już kolejny przykład youtubera, który prócz prowadzenia własnego kanału, pojawia się także w telewizji i to nie na kanapie w śniadaniowym paśmie, tylko jako prowadząca własny program. Parę miesięcy temu wspominaliśmy o Karolu Paciorku, który obecnie jest prowadzącym ,,Musisz to mieć” w HGTV, gdzie wraz z Anną Jażdżyk testuje przeróżne gadżety.           Radzka będzie testowała urodowe gadżety w TVN Style, tym samym nieco odchodząc od mody, którą na co dzień się zajmuje. W programie towarzyszy jej także makijażystka Ania Orłowska. Co więcej, Radzka na swoim Instagramie zamieszcza wiele filmików zza kulis, gdzie możemy zobaczyć, jak mniej więcej wygląda praca nad jej programem. Oglądaliście?

 

5 sposobów na z 2 milionami subskrypcji

Kanał 5 sposobów na w marcu przekroczył 2 miliony subskrypcji! Obecnie znajduje się na nim ponad 200 materiałów, a kolejne pojawiają się regularnie. Sztaba, Abi, Primosz, Arczi i Klamer sukcesywnie zdobywają coraz więcej subskrypcji i ciągle zaskakują widzów nowymi pomysłami. Co jakiś czas na ich kanale mogą zaistnieć także widzowie, bo youtuberzy udostępniają ich najlepsze filmiki ze "Sposobami na" oraz oferują dodatkowe nagrody, tym którzy wykazali się największą kreatywnością.

 

Szparagi w jubileuszowym odcinku 19+

Youtuberki Szparagi nie tylko nagrały piosenkę dla programu 19+, ale także pojawiły się w jego jubileuszowym setnym odcinku, który niedługo będzie wyemitowany na kanale TVN. Zagrały tam… same siebie i podobno zrobiły nieco zamieszania.


Szparagi w "19+" możecie obejrzeć tutaj

 

Gonciarz w Chinach

Krzysztof Gonciarz pojawił się w tym miesiącu w Chinach, dlatego nikogo nie powinna dziwić jego współpraca z Weroniką Truszczyńską przy tworzeniu vloga. Z najnowszych odcinków dowiemy się, jak działa chiński Internet, ale także, jakie są różnice pomiędzy Japonią a Chinami. Co ciekawe, na kanale już niedługo pojawią się nowe vlogi podróżnicze, tym razem z Grenlandii.

 

Łukasz Jakóbiak w Azja Express

O Łukaszu Jakóbiaku w marcu było niezwykle głośno za sprawą rzekomego wywiadu u Ellen DeGeneres. Filmik, który był wizualizacją Youtubera wywołał ogromne zamieszanie i wzbudził duże kontrowersje. Obecnie zdania na jego temat są podzielone, bo znajdą się ci, którzy twierdzą, że cel jak najbardziej uświęca środki, przy czym niektórzy poczuli się zwyczajnie oszukani. Gdy dyskusja wokół Łukasza nieco ucichła, okazało się, że Youtuber pojawi się w drugiej edycji programu Azja Express, gdzie będzie partnerem podróży projektantki Joanny Przetakiewicz.  Z pewnością przyszłe miesiące przyniosą wiele emocji!

 

Vlogi Honoraty Skarbek

Piosenkarka Honorata Skarbek niedawno zaczęła na swoim kanale Youtube prowadzić także vloga. Pokazuje na nim, jak wyglądają kulisy sesji zdjęciowej, opowiada o korekcie wady wzroku, czy oprowadza po swoim rodzinnym mieście. W marcu nie obyło się także bez dramy związanej z Honoratą i wyrzucaniem jedzenia do śmieci. O snapie, na którym nagrała swoją nieudaną kulinarną przygodę zrobiło się na tyle głośno, że portale plotkarskie zdecydowanie miały o czym rozpisywać. Całe to zamieszanie Honorata wyjaśnia w osobnym filmiku.

 

Nowość: ZdrowoManiaTV

ZdrowoMania TV to projekt Agnieszki, która prowadzi także bloga Lifemanagerka. Na kanale ZdrowoManiaTV zamieszcza rozmowy ze specjalistami dotyczące zdrowego stylu życia. Znajdziemy tu na przykład rozmowy z lekarzami na temat profilaktyki i badań, czy porady dietetyczne wraz z przepisami. Jesteśmy ciekawi kolejnych odcinów!

 

Wasze odkrycia

Jesteśmy ciekawi, co Was w marcu najbardziej zaskoczyło i zachwyciło na Youtube. Może odkryliście nowy ciekawy kanał? Dajcie znać!

Autor: Martyna Chmielewska

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się do newslettera!
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43