Znajdź nas!
Aktualności

Nowy kanał od Abstra. Założony dla pieniędzy?

2017-06-02

Abstrachuje
Abstrachuje to nie tylko przedstawiciele czołówki polskiego Youtuba, ale także jedni z najbardziej pracowitych twórców. Po AbstrachujeTV, Nieprzygotowanych, Beksach i TO JUŻ Jutro przyszedł czas na kanał Dla Pieniędzy. To znaczy o pieniądzach.

Za ciosem

Czarek, Robert i Rafał z kanału AbstrachujeTV dwoją się i troją, żeby ich pięć minut trwało jak najdłużej. Trzeba przyznać, że robią to w najlepszym możliwym stylu. Nie tylko współpracują z prestiżowymi brandami i lansują się na mieście, ale przede wszystkim cały czas tworzą i przeskakują na kolejne poziomy zaawansowania. Są autorami pełną gębą, a od niedawna też producentami. Jako Abstra zrobili już m.in. kanał Nieprzygotowani, który gimbaza pokochała i rosnące w siłę BEKSY. Teraz poszli krok dalej i stworzyli kącik o pieniądzach. W końcu znają się na nich bardzo dobrze.
 


Dla Pieniędzy

Dla Pieniędzy to pierwszy na polskim YouTubie kanał rozrywkowy o tej tematyce. Zrobiony na bogato, ale z przymrużeniem oka. Prowadzi go Paweł Svinarski, który w przeszłości pojawiał się już produkcjach Abstrachujów, ostatnio np. w parodii Pitbulla. W każdym odcinku będzie przedstawiał widzom świat blichtru, przepychu, lewych interesów oraz fortun najbardziej wpływowych ludzi na świecie. W pierwszym filmie porównał już luksus, w jakim pławi się Donald Trump, z dostatnim życiem Władimira Putina. W kolejnych odsłonach opowie m.in. o tym jak pierze się brudny hajs, jak unika się podatków, ile czasu potrzeba na zarobienie miliona, co robić, żeby hajs się zgadzał i jak wejść na ścieżkę sukcesu pod hasłem „od pucybuta do milionera”.


Godni zaufania

Czegoś takiego faktycznie jeszcze nie widzieliśmy w wykonaniu rodzimych twórców i chociażby z tego powodu wierzymy w powodzenie tego kanału. Ufamy też instynktowi Abstrachujów. Jak mało którzy youtuberzy w Polsce Abstra rozumieją internautów. Wiedzą, co ich kręci i co ich podnieca. Umieją też znaleźć na Youtubie niszę w wydawałoby się już mocno zagospodarowanej przestrzeni, jaką są filmy dla gimnazjalistów i licealistów. Do tej pory ani razu nie chybili zamieniając w złoto wszystko, czego się dotknęli. Tak jakby wiedzieli, że w przyszłości zajmą się kanałem o pieniądzach.

Po obejrzeniu trailera i odcinka nr 1 czujemy się zachęceni. Subskrybujemy Dla Pieniędzy i czekamy na dalszy obrót wydarzeń. Czekamy na film o zamienianiu rzeczy w złoto.

Michał Baniowski

Źródło zdjęcia: facebook.com/abstrachujetv/ 

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się do newslettera!
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43