Znajdź nas!
Aktualności

Czym zaskoczył nas Youtube w czerwcu? Przegląd miesiąca z Influencer.pl

2017-06-27

Mniejsze i większe powroty, znane kanały w nowych wersjach językowych i pierwszy milion subskrypcji dla polskiej youtuberki. Oj, zdecydowanie dzieje się w czerwcu!

 

 

 

Milion subskrypcji dla Red Lipstick Monster

Od tej wiadomości zdecydowanie warto zacząć zestawienie! Red Lipstick Monster ma już na swoim koncie milion subskrypcji na Youtube – tym samym jest pierwszą polską youtuberką, która osiągnęła taki wynik! Co więcej, Ewa niedawno świętowała pięciolecie działalności na Youtube oraz milion obserwatorów na Instagramie. Gratulujemy i zapraszamy do naszego wywiadu z Ewą. Którą Youtuberkę typujecie jako drugą z 1 milionem subskrypcji?

 

Anna Mularczyk-Meyer z własnym kanałem

Od wielu miesięcy trwa transfer blogerów na Youtube. W maju na Youtube pojawiła się blogerka AniaMaluje, w czerwcu - Anna Mularczyk-Meyer autorka książek Minimalizm po polsku i strony Prostyblog. Obecnie na kanale Anny znajdziemy filmy z serii Minimalizm w praktyce oraz Z lekkim bagażem. Wszystkie materiały dotyczą minimalizmu i upraszczania sobie życia. Oczywiście nie mogło także zabraknąć serii wakacyjnej o pakowaniu się na wyjazd, tak by było lekko i praktycznie jednocześnie. Obecnie kanał Anny ma ponad 300 subskrypcji i 8 filmów.

 

Nowe filmy na kanale Tylko Historia

Kanał Tylko Historia musiał zawiesić swoją działalność z powodu braku budżetu na kręcenie kolejnych filmów. Youtuberzy początkowo szukali sponsora, jednak te próby nie przyniosły skutku. Wszystko się zmieniło, gdy pojawili się na stronie PolakPotrafi.pl – zebrali 20 tysięcy na kolejne filmy, z czego dwa już pojawiły się na kanale. Tym samym możemy mieć nadzieję, że teraz nowe materiały będą pojawiały się regularnie.

 

Powrót Gargamela?

Przez kilka miesięcy było cicho na kanale Gargamela. Pojawiały się liczne spekulacje dotyczącej przerwy na kanale, jednak sam youtuber rozwiewał wątpliwości i mówił, że jego nieobecność była zwyczajnie spowodowana innymi obowiązkami. Gargamel po przerwie wrócił z ponad 30- minutowym filmem o pranksterach.

Zapowiada się kolejna drama?

 

Ekspansja kanału 5 sposobów na

W marcu kanał "5 sposobów na" świętował swoje 2 miliony subskrypcji, a teraz zaskakuje kolejną nowością. Twórczość youtuberów będzie dostępna na 5 kolejnych kanałach, przy czym każdy będzie w innym języku. Do wyboru: niemiecki, hiszpański, francuski, angielski i rosyjski. Pojawiły się już pierwsze materiały, a my jesteśmy ciekawi jak przyjmie się taki format za granicą. Jak myślicie?

 

Wielki sukces Darwinów

Czy da się zdetronizować Krzysztofa Gonciarza na Patronite? Wydawało się to niemożliwe, a jednak! Grupa Filmowa Darwin tego dokonała i to w bardzo krótkim czasie. Obecnie Darwini mają 1449 patronów i zebrali łącznie 30737zł. Gonciarz gratuluje:

,,Grupa Filmowa Darwin detronizuje mnie na Patronite. Ogromnie się cieszę i kibicuję, naprawdę zbyt długo przyszło mi nosić koszulkę lidera. Oby ten kolejny przykład przetarł drogę kolejnym twórcom, bo wreszcie crowdfunding tego typu staje się "modelem" a nie tylko "fuksem Gonciarza którego nikt nie powtórzył"

Ogromne brawa dla Darwinów i ich społeczności Patronów, a my będziemy obserwować co nowego na kanale.

 

Filip Chajzer na Youtube

Filip Chajzer to kolejny znany i lubiany, który pojawia się z własnym kanałem na Youtube. Co na nim znajdziemy? Póki co jeden filmik, gdzie prezenter testuje Finlandię. Opis kanału sugeruje, że to miejsce, w którym będzie testowane dosłownie wszystko, co się da:

,,Czekam na propozycje. Chajzer może przetestować: kraje, kontynenty, miasta, trendy, mody, zjawiska, przepisy, gadżety, pojazdy, czyli wszystko, co tylko da się przetestować ;)”. 

 

Makeup in the City

To nowy program poradnikowy z udziałem influencerów we współpracy z marką Maybelline New York. W skład prowadzących wchodzi: Margaret, beksy, tofikki, jarosławjuzwin_makeup oraz olciiak. Na kanale pojawiło się już kilka filmików z nowymi prowadzącymi, oczywiście wszystkie o tematyce urody. Nowe odcinki będą pojawiać się w każdą środę o 16:00.

Czas na Wasze odkrycia!

Dużo się działo, a czerwiec jeszcze się nie skończył. Ciekawe, co nas czeka w lipcu?

 

 

Martyna Chmielewska

Red Lipstick Monster: źródło zdjęcia: Red Lipstick Monster 

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się do newslettera!
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43