Znajdź nas!
Aktualności

Beksy ze złotym przyciskiem od Youtuba!

2017-06-30

Czerwiec to świetny miesiąc dla youtuberek! Jeszcze w tym tygodniu pisaliśmy o tym, że Red Lipstick Monster jako pierwsza polska influencerka uzyskała 1 mln subskrypcji na Youtubie. Długo nie przyszło nam się zastanawiać, kto będzie następny!

 

 

Niedawno Red Lipstick Monster świętowała swoje 5-lecie i milion followersów na Instagramie. Chwilę później była już pierwszą polską youtuberką z milionem subskrypcji na swoim koncie. Ewa to obecnie najpopularniejsza youtuberka beauty i autorka dwóch poczytnych książek. W przeciągu całej działalności na Youtube zamieściła ponad 500 filmów, przy czym tym najpopularniejszym jest tutorial na Halloween: ,,SZTUCZNA RANA - tutorial na Halloween”, który ma ponad 3 miliony wyświetleń.

 

BEKSY, czyli Nadia Długosz i Ola Nowak dołączyły do Red Lipstick Monster i także mogą cieszyć się 1 milionem subskrypcji. Pod uwagę należy wziąć fakt, że BEKSY to kanał założony raptem dwa lata temu - tym samym dziewczyny szybciej osiągnęły sukces na miarę Red Lipstick Moster, która na swój złoty przycisk pracowała 5 lat.

Odpowiadający za produkcje panowie z Abstrachuje.TV mają powody do radości. Nie da się ukryć, że to także i ich ogromny sukces. BEKSY obecnie mają 70 filmów na swoim kanale, przy czym najpopularniejszy z nich to ,,Idealna dziewczyna: oczekiwania vs rzeczywistość” z ponad 4 milionami wyświetleń:

 

Trwa dobra passa youtuberek, jak myślicie do kogo powędruje trzeci złoty przycisk?

 

 

Martyna Chmielewska

Źródło zdjęcia: AbstrachuleTV

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się do newslettera!
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43