Znajdź nas!
Aktualności

Polscy Youtuberzy w Stanach Zjednoczonych

2018-01-11

Nauka, praca i codzienność? Jesteś ciekawy, jak wygląda życie w USA? Youtuberzy opowiedzą Ci więcej niż popularne przewodniki!

 

 

 

 

Aga in America

 


 5 rzeczy, które zaskoczyły mnie w USA #3

 

Agnieszka wyjechała do Stanów jako au-pair w 2013 roku a obecnie mieszka w Georgii. Na swoim kanale omawia m.in. plusy i minusy mieszkania w Stanach, co ją zdziwiło w tym kraju, a także jak wygląda tamtejsza służba zdrowia, czy koszty utrzymania. Prócz tematyki dotyczącej Stanów Zjednoczonych na kanale Agnieszki pojawia się wiele treści lifestylowych — w tym publikacje o diecie frutariańskiej, którą stosuje cała jej rodzina.

 

Stanowo.com

 


Sprawa Dzieci z Kurim - Kryminalnie #34

To kanał na Youtube, który bardzo często był polecany przez innych influencerów. Nic dziwnego, skoro znajdziemy tam wyczerpujące serie materiałów dotyczących życia w USA – lifestyle, vlogi, poprzez vlogi, a  przede wszystkim na cykl "Kryminalnie i Kryminalnie Extra". Youtuberka nie boi się poruszać trudnych i kontrowersyjnych tematów, jednak robi to bardzo merytorycznie i ciekawie. Obecnie na kanale Stanowo.com znajdziemy już 267 filmów!

 

Nissiax83

 


Zakupy z Polski

Kanał Nissiax83 powstał już ponad 8 lat temu! Nie da się ukryć, że Agnieszka jest prawdziwą weteranką. Zawodowo zajmuje się kosmetologią, dlatego też znaczna część jej materiałów dotyczy pielęgnacji. Oprócz nich na jej kanale znajdziemy także filmiki o diecie i zdrowym stylu życia. Kanał Agnieszki to skarbnica wiedzy dotycząca urody i naturalnych kosmetyków z USA.

 

Julia Caban

 


Niedzielna PORANNA RUTYNA w San Francisco

Zawodowo Julia zajmuje się dietetyką kliniczną, dlatego na jej kanale można zobaczyć wiele interesujących treści video o pomysłach na zdrowe posiłki oraz o wartych uwagi produktach spożywczych. Do tego nie zabraknie tematyki lifestylowej, w tym vlogów o życiu w Stanach Zjednoczonych, których teraz przez poważne zmiany życiowe youtuberki będzie pewnie znacznie więcej.

 

Sebastian Niegowski Vlog

 


Huragany i problemy

Na kanale Sebastiana zobaczymy vlogi dotyczące codziennego życia w Stanach Zjednoczonych, a także komentarze na temat polityki oraz przestępczości. Całość z pewnością będzie ciekawa dla każdego, kto chce wyjechać do Stanów, bądź interesuje się aktualną ekonomiczną i polityczną  w USA.

 

Miadia

 


DLACZEGO MIESZKAM W USA? MOJA HISTORIA

To sympatyczny vlog ze Stanów Zjednoczonych. Pojawia się na nim dużo materiałów dotyczących codzienności, jak i urody oraz pielęgnacji. Lekki, przyjemny i prowadzony z poczuciem humoru.

 

Na kocią łapę

 


LICEUM W USA / BACK TO SCHOOL WEEK 2017

Na Kocią łapę to bardzo młody kanał założony raptem kilka miesięcy temu przez parę: Izabelę i Bartosza. Chociaż aktualnie para mieszka w Polsce, to na kanale pojawiło się kilka ciekawych filmików o edukacji w USA z perspektywy Izabeli. Czym różni się amerykańskie liceum od polskiego? Dlaczego Iza nie wytrzymała psychicznie w polskiej szkole? Oprócz tematyki USA na kanale pojawią się filmiki o nauce oraz haule, testy i vlogi.

 

Ssarruska

 


Przeprowadzka & Noszę Soczewki VLOG

Sara jest studentką i mieszka w Stanach Zjednoczonych. Na jej kanale zobaczymy głównie vlogi, chociaż nie zabraknie popularnych na Youtube serii takich jak: haule, Q&A, czy ulubieńcy miesiąca.

 

Dutki

 


PRZYKŁAD RÓŻNORODNOŚCI W USA! PRACOWITE DZIECI!

Dutki to kanał, na którym zobaczymy vlogi rodziny z Florydy. Filmiki pojawiają się bardzo często, a do tego są wesołe i pełne ciepła. Na kanale Dutków obejrzymy vlogi przedstawiające zwykłe codzienne życie w Ameryce. Nowe filmiki ogląda się jak serial obyczajowy, dlatego nikogo nie powinien dziwić fakt, że kanał staje się coraz popularniejszy.

 

Jessica Drewnicka

 


Wyzwania i przyjemności 2017. Postanowienia na 2018.

Na kanale Jessicy Drewnickiej mamy sporo vlogów dotyczących Stanów Zjednoczonych, w których mieszka, ale także popularnych filmików typu Q&A, GRWM, czy serii: Mój chłopak robi mój makijaż. Jessica opowiada, jak wyglądała wymiana, na którą wyjechała w liceum do USA, a także pokazuje codzienność w tym kraju.

 

Fifty na pół

 


WIEJSKA ZABAWA Z REDNECKAMI country, bydło, demolition derby, buty kowbojskie

W tym zestawieniu nie mogło zabraknąć także Kasi z kanału Fifty na pół. Chociaż youtuberka mieszka obecnie w Japonii, to na jej kanale znajdziemy wiele interesujących materiałów o Stanach Zjednoczonych – vlogi, oryginalną gwarę z Chicago oraz ciekawostki związane z USA. Kasia przybliża życie codzienne w Stanach, a także pokazuje jego mniej znane oblicze.

 

TheKretka1

 


TYDZIEŃ PO HURAGANIE: JAK WYGLĄDA TERAZ SYTUACJA? CZY IDZIE KOLEJNY HURAGAN? I INNE WASZE PYTANIA!

Kobiecy kanał lifestylowy, w którym  Anna Gretkowska dzieli się codziennością w USA, ale także pokazuje ciekawe gadżety ze Stanów, zaprasza na wspólne zakupy, czy testuje nowości kosmetyczne. Jak sama pisze: „Taki właśnie jest mój kanał... lifestyle'owy misz-masz!". Prócz kanału TheKretka1 youtuberkę wraz z córką Viktorią możemy oglądać także na kanale TheKretka2, który poświęcony jest tematyce paretingowej.

 

Tylko dla wielbicieli USA?

Jeśli interesujecie się USA, to na tych kanałach bez problemu znajdziecie interesujące materiały, które przybliżą Wam blaski i cienie słynnego „American dream”. Znacie,  oglądacie wyżej wymienione kanały? A może sami mieszkacie w Stanach Zjednoczonych i planujecie o nich nagrywać? Dajcie znać w komentarzach!

 

 

 

 

Autorka: Martyna Chmielewska

Źródło zdjęcia głównego: Na kocią łapę

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się do newslettera!
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43