Znajdź nas!
Aktualności

Blog Conference Poznań - po raz kolejny już w kwietniu!

2018-02-12

Już 21-22 kwietnia 2018 po raz kolejny będziesz mieć okazję wziąć udział w kreatywnych warsztatach, wysłuchać inspirujących i merytorycznych prelekcji czy poznać najpopularniejszych influencerów w Polsce oraz osoby związane z tą branżą. Sami zobaczcie co Was czeka!

 

Jak co roku...

Blog Conference Poznań na stałe wpisał się w kalendarz polskich wydarzeń branżowych organizowanych dla blogerów, youtuberów, instargarmowiczów, oraz osób działających na Snapchacie czy Twittterze. Jak w uprzednim roku, także i teraz wszysy oni mają szansę spotkać się na Międzynardowych Targach Poznańskich. W tej edycji przygotowano dla nich aż 1500 miejsc! Ponieważ wizją organizatorów jest łączenie twórców internetowych z biznesem, zaproszeno również agencje i marki zainteresowane tematem influencer marketingiem i współpracą w tym obszarze.

 

Źródło: Blog Conference Poznań

 

Program!

Tematyka biznesu i przedsiębiorczości będzie w tym roku szczególnie wyróżniona przez fakt, że  BCP łączy siły z DNIAMI PRZEDSIĘBIORCZOŚCI POZNAŃ (18-22 kwiecień) i stanowi event zamykający. Podczas dwóch dni konferencji zostanie poruszona tematyka biznesowego wizerunku, tworzenia relacji z marką, wykorzystania potencjału reklamowego influencera a więc monetyzacji jego pracy. Wszystko to pokaże zarówno twórcom jak i markom obraz/efekt wartościowej współpracy w ramach influencer marketingu. Wszystko będzie trwało jednocześnie na 4 salach tematycznych nazwanych następująco: warsztaty,  marketing, blog oraz Youtube.

 

Prelegenci!

A tu co ciekawego? Więc - Adam Drzewicki, autor Matura To Bzdura .TV - opowie więcej o swojej pracy, natomiast Szczepan Bentyn z Pracowni Nowych Technologii wskaże nowe drogi zarabiania pieniędzy w sieci.  Marta Soja - Bochenek z Limago, autorka bloga -myshowata.pl zastanowi się nad pytaniem: "Czy małe blogi mają szanse na współprace z markami i jak przygotować ofertę która zainteresuje agencję/markę?. Janina Bak - janinadaily.com, poprowadzi prelekcje o dość interesującym tytule: „Wszystko, co zrobiliśmy źle w naszym blogowaniu”. Agata Jankowiak z serwisu PicaPica.pl o współpracy: „Jeśli myślisz, że reklamodawcy sami przyjdą… pomyśl jeszcze raz! O zasadach komercyjnej współpracy na blogu”. Simplice, czyli Katarzyna  Kedzierska podczas Blog Conference Poznań podejmie bardzo trendujące zagadnienie a więc: "Społeczność na Youtube - jak ją zdobyć, zachować i angażować?"

Uczestnicy BCP będą mogli również zobaczyć się z Maciejem Wapińskim (Wapniak), Justyną Kozłowską (10minutspokoju), Olą Budzyńską (Pani Swojego Czasu),  Olą Gościniak (Jestem Interaktywna Ola Gościniak), Stellą M. Sit, Magdaleną i Bartłomiejem  Daniłoś (Offonagency), Dawidem Tymińskim (Dandycore),  Pawłem Tkaczykiem (MIDEA, Kają Kraską  (Globstory), Andrzejem Tucholskim, Arturem JabłońskimAleksandrą Radomską-Mikorską  (mamwatpliwosc.pl), oraz Piotrem Buckim.

Miło nam poinformować, że my też będziemy godnie reprezentowani przez Patrycję Górecką-Butorę!

 

 

Źródło: Blog Conference Poznań

 

 

Rejestracja już trwa!

Trzeba się spieszyć, ponieważ czasu zostało już niewiele. Zarejestrować można się tylko do 14 lutego! Bilety są dostępne na stronie https://bcpoznan2018.evenea.pl/. Pamiętajcie, że na prawdę warto, a udział w BCP jest darmowy!

 

 

 

Źródło zdjęcia głównego: Blog Conference Poznań

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się do newslettera!
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43