Znajdź nas!
Aktualności

Czym zaskoczyli nas Influencerzy w grudniu? Przegląd miesiąca z Influencer.pl

2019-01-02

W grudniu Influencerzy nie próżnowali. Powstały nowe marki, kolejne kanały od znanych i lubianych, nie zabrakło również porządnej dramy. Jak się okazuje, grudzień to nie tylko vlogmasy i otwieranie kalendarzy adwentowych.

 

 

YouTuberzy zdecydowanie nie lubią nudy! Bardzo dobrze, bo co miesiąc powstają nowe kanały, popularność zdobywają kolejni twórcy, a i nie brakuje informacji o kolejnych dramach. Schyłek 2018 to nie tylko przygotowania do świąt YouTuberów, ale także sporo nowości. Sprawdźcie sami!

 

MarKa otwierają sklep

Dziewczyny z MarKa w grudniu ogłosiły, że otwierają własny sklep. Jedną z ich ogromnych pasji jest aranżacja wnętrz, dlatego nic dziwnego, że ich pierwszym produktem zostało oryginalne lusterko – kot. Produkt ten zdobył błyskawiczną popularność i sprzedał się dosłownie jak świeże bułeczki. Na tyle, że pod filmikiem o sklepie widnieje komunikat:

„Sklep chwilowo jest zamknięty – koty wyprzedały się tak szybko, że aż same jesteśmy w szoku! Niedługo wrócimy z nową partią lusterek. Dziękujemy Wam za wsparcie i za zaufanie. Czytamy Wasze komentarze i wzruszamy się, że mamy tak genialnych ludzi w markowej ekipie”.

 

Źródło: MarKa

Gratulujemy dziewczynom tak błyskawicznej sprzedaży i czekamy na kolejne produkty, które pojawią się w ich sklepie!

 

W Karolach głównych

W tym roku bardzo często informowaliśmy o nowych projektach od grupy Abstra. Tak, w grudniu także nie zwolnili tempa i ruszyli z kolejnym kanałem pod swoimi skrzydłami. "W Karolach głównych" zobaczymy dwójkę aktorów - Karola Jankiewicza i Karola Osentowskiego, którzy będą prezentować materiały na bazie popularnych produkcji filmowych i teatralnych. Aktualnie na kanale znajduje się parodia Harry’ego Pottera i Newt Scamander, Grinch historia prawdziwa oraz parodia Venom.

 

Źródło: W Karolach głównych

 

Nowy kanał Gimpera

W grudniu Gimper poinformował swoich fanów o otwarciu nowego kanału AGO skupionego na gamingu i esporcie. Pierwszy odcinek dotyczył testu wiedzy o Fortnite, gdzie Gimper rozmawiał z Krystianem Serwatką — zawodnikiem drużyny AGO Esports oraz Tadeuszem Zielińskim specjalistą z branży gier komputerowych.

 

Źródło: AGO

 

 

Rozstania w 2018

Ubiegły rok nie był szczególnie szczęśliwy dla par na YouTube. Pojawiło się wiele filmów o rozstaniach znanych par. Niestety ta plaga nie ominęła także i grudnia. W tym miesiącu informację o swoim rozstaniu ogłosił Gimper i jego dziewczyna Ewelina. W filmiku tłumaczyli,  że wszystko między nimi jest w porządku, a także nie są ze sobą skonfliktowani, a filmik nagrywają, by być fair w stosunku do widzów. 

 

 

Drama z What Anna Wears?

Z pewnością jedną z najgłośniejszych grudniowych dram, była ta z Anią Skurą. Popularna instagramerka i vlogerka została zaproszona w podróż do Arabii Saudyjskiej. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie informacja, że została tam zaproszona przez księcia, który między innymi zlecić zabójstwo dziennikarza Dżamala Chaszodżdżiego. Ten fakt wywołał ogromne kontrowersje i lawinę nieprzychylnych komentarzy na profilu influencerki. Obserwujący zarzucali hipokryzję, a także zdecydowanie za małą wiedzę na temat sytuacji politycznej i społecznej na świecie, jak na influencerkę podróżniczą.

 

Źródło: whatannawears

 

Po czasie Anna opublikowała post, w którym przeprasza za ostatnie wydarzenia, tłumaczy, że tak naprawdę zaproszenie dostała od „międzynarodowego cyklu grand prix Formuły E-Saudia Ad Diriyah E-prix Team”.

We wpisie wyjaśniającym Ania zaznaczała, że cała sytuacja to dla niej ważna lekcja, z której z pewnością wyciągnie wnioski.

„Przyjmuję z pokorą Waszą reakcję, choć część z Was na pewno domyśla się, że nie była dla mnie łatwa. Jest to dla mnie i dla innych też, na pewno wielka lekcja, by umiejętniej rozważać współpracę”.

Po całej tej aferze przez pewien czas kanał Anny Skury był oznaczony jako prywatny. Aktualnie wszystko wróciło już do normy. Co sądzicie o tej dramie?

 

Do roboty

Do Roboty to jeden z kanałów pod skrzydłami chłopaków z Abstrachuje. Każdy odcinek poświęcony jest innym zawodom. Prowadzący Wojtek Kaczmarczyk sprawdza daną branżę także pod kątem zarobków, potrzebnego wykształcenia, jak i plusów i minusów związanych z zatrudnieniem w konkretnym miejscu.

 

Źródło: Do Roboty

 

Kanał ten może być niezwykle ciekawy dla tych, którzy dopiero zastanawiają się, co będą robić w życiu, a także wszystkich tych myślących o zmianie zawodu bądź zwyczajnie ciekawych, jak wygląda codzienność w innych branżach.

 

Kursy online z sercem - Grażyna Pawtel-Lorente

Kanał Grażyny Pawtel-Lorente poświęcony jest biznesowi online, w tym tworzeniu własnych kursów online. Znajdują się na nim wywiady, tutoriale, a także zapisy live'ów, czy webinarów dotyczących biznesowej tematyki. Aktualnie kanał dopiero raczkuje, jednak nie można mu odmówić konkretnej dawki wartościowej wiedzy. 

 

Źródło: Kursy online z sercem - Grażyna Pawtel-Lorente

 

Wasze odkrycia

Dajcie nam znać, jakie są Wasze odkrycia w ostatnim miesiącu 2018 roku? Co ciekawego znaleźliście na YouTube prócz vlogmasów? Może sami postanowiliście coś stworzyć?

 

 

 

Źródło zdjęcia głównego: W Karolach głównych

Autorka: Martyna Chmielewska

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się do newslettera!
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43