Znajdź nas!
Aktualności

Jak wybrać idealny prezent na komunię w 2024?

2024-05-23

Prezent na komunię
Uroczystość Pierwszej Komunii Św. jest wyczekiwanym przez dziecko momentem, do którego przygotowywało się przez wiele miesięcy. Ten niezwykły dzień chcemy celebrować w gronie najbliższych. Komunia jest okazją do obdarowania dziecka wyjątkowymi prezentami, by podkreślić niezwykłość chwili. Idealny prezent na Komunię w 2024 roku to przede wszystkim urządzenia i gadżety elektroniczne, ale i wiele produktów, wpisujących się w zainteresowania lub sportowy tryb życia dziecka.

Prezent na Komunię - co wybrać w 2024?

Rok 2024 jest kolejnym, w którym na Komunię chętnie będziemy darować wysokiej jakości sprzęt elektroniczny i nowinki technologiczne. Dziś w modzie na prezenty komunijne są przede wszystkim smartfony, smartwatche, konsole do gier, hulajnogi elektryczne, drony, kierownice multimedialne, słuchawki gamingowe. Jeżeli dziecko interesuje się światem elektroniki i mediów, jeden z wymienionych może stanowić idealny prezent na komunię. Szczególnie ważne jest dopasowanie podarunku do zainteresowań i gustu dziecka. O ile smartwatch w modnej stylistyce sprawdzi się w każdym przypadku, o tyle konsola lub kierownica do gier może okazać się strzałem w dziesiątkę wtedy, gdy dziecko pasjonuje się grami i szczególnie lubi wirtualne ściganie się.

Prezenty, idealne na Komunię - co w podarunku od bliskiej rodziny?

Bliska rodzina wybiera najczęściej najbardziej wartościowe prezenty komunijne, dlatego to właśnie chrzestni, dziadkowie, ciocie i wujkowie powinni zwrócić uwagę na elektroniczne prezenty lub droższe, wspierające aktywny tryb życia u dziecka. Znakomicie sprawdzi się w tym względzie rower lub hulajnoga elektryczna, które pozwolą dziecku spędzać czas na świeżym powietrzu. Wciąż warto wybrać dla dziecka na komunię aparat fotograficzny. Ten sprzęt, mimo iż nie jest tani pozwala rozwijać pasję, która może pozostać z obdarowywanym na wiele lat. Pięknym, niecodziennym prezentem na Komunię może być niewielka sztabka złota, która stanie się doskonałą inwestycją na przyszłość. Jako prezent na Komunię możesz wybrać biżuterię z elementem religijnego symbolu. Bransoletka, łańcuszek z krzyżykiem lub medalikiem sprawdzą się doskonale.

Symboliczny prezent na Komunię - co wybrać?

Jeśli jesteś dalszą rodziną lub znajomym, który uczestniczy w uroczystej Mszy Św. komunijnej warto podarować dziecku symboliczny prezent, który ponadto może być doskonałym dodatkiem do prezentu droższego, ofiarowanego dziecku przez najbliższych. W roli symbolicznego prezentu na Komunię świetnie sprawdzają się dewocjonalia. Krzyżyk, różaniec, figurka to podarunek, będący podkreśleniem znaczenia uroczystości i świetna pamiątka, którą ze wzruszeniem można obejrzeć po wielu latach. Piękną pamiątką z dnia Pierwszej Komunii Św. będzie album na zdjęcia, Pismo Święte lub książka z życiorysem osoby świętej. Możesz wybrać też słodki podarunek w postaci czekoladek, opakowanych w gustowne pudełko, bukiet z żelków lub zestaw słodkości w koszu prezentowym. Na uroczystość Pierwszej Komunii Św. warto podarować coś, co stanie się trwałą pamiątką, dlatego jeżeli wybierasz słodkości, koniecznie dodaj do nich kartkę okolicznościową, która pozostanie. Efektownie prezentują się kartki hand made oraz ręcznie tworzone pudełka-kartki, które po otwarciu ukazują trójwymiarową ozdobę i życzenia. Dla dziecka komunijnego frajdą może okazać się też voucher na zajęcia sportowe lub do ulubionego sklepu.

Artykuł zewnetrzny

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się do newslettera!
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43