Znajdź nas!
Aktualności

Nadruki na odzieży - jak budują twoją markę osobistą?

2024-06-06

nadruki-na-odziezy-jak-buduja-twoja-marke-osobista
Dlaczego drukowanie logo firmy jest coraz popularniejsze? Po pierwsze daje świetne efekty reklamowe, a po drugie, jest łatwo dostępne i niedrogie.

Ubrania z nadrukiem dla dużej i małej marki

Odzież z logo firmy wciąż niektórym kojarzy się głównie z służbowymi uniformami, kurierami w charakterystycznych polarach i koszulkami pracowników marketu budowlanego. Oczywiście tego rodzaju stroje bardzo mocno ułatwiają klientom kontakt z pracownikami, umożliwiają odróżnienie jednych od drugich, a tym samym uzyskanie pomocy. Odzież firmowa cieszy także pracowników, bo otrzymują ją za darmo, co stanowi dla nich pewnego rodzaju oszczędność. Nie muszą narażać swoich prywatnych ubrań na zniszczenie i szybkie zużycie. Po odzież z logo marki sięga jednak coraz więcej firm. Ubrania są bowiem fantastycznym nośnikiem reklamy. Warto je wykorzystywać nie tylko w dużych przedsiębiorstwach, korporacjach, ale także w niewielkich, nawet jednoosobowych działalnościach gospodarczych. Jak to działa?

Logo marki na odzieży - sposób na skuteczny marketing

Jakie zalety niesie ze sobą inwestycja w ubrania z firmowym nadrukiem? Oto te najważniejsze:

Budowanie świadomości marki wśród potencjalnych klientów - dzięki charakterystycznej grafice, a może dodatkowemu tekstowi, który będzie do niej dołączony, więcej osób może dowiedzieć się o Twojej firmie i tym, co oferujesz. Taka koszulka z nadrukiem, czapka, czy bluza będzie mobilną reklamą, za którą płacisz tylko raz, a możesz pokazywać światu tak często, jak masz na to ochotę.

Nawiązywanie nowych kontaktów - zakładając na targi branżowe, konferencje, imprezy ubrania z nazwą swojej firmy, zyskujesz szansę na to, że zauważy Cię ktoś, kogo zainteresuje Twoja działalność i kto podejmie rozmowę na jej temat lub nawet postanowi dowiedzieć się więcej, przeszukując internet i media społecznościowe.

Kreowanie wizerunku marki - zakładaj ubrania z logo marki nie tylko do pracy, ale również do filmików i sesji na Instagrama, Facebooka czy TikToka. Spraw, że to, co robisz, będzie kojarzone z daną grafiką oraz na odwrót, potrzeba skorzystania z określonej usługi, produktu, przekieruje klientów od razu pod Twoje drzwi. Dzięki ubraniom z nadrukiem Twoja marka zyska także opinie solidnej, dbającej o szczegóły.

Wzmacnianie relacji z partnerami - prezent w postaci koszulki lub bluzy z własnym nadrukiem dla osoby, z którą podejmujesz jakieś wspólne działania biznesowe, będzie miłym gestem, a przy okazji może zwiększyć zasięg Twojej reklamy.

Jak zamówić ubrania z logo marki?

Nie musisz wychodzić z domu, ani nawet wykonywać telefonów. Wystarczy, że wejdziesz na stronę Stacja Nadruku, gdzie znajdziesz rozmaite elementy garderoby, na które możesz zlecić nadruk wybranej grafiki czy tekstu. Sprawdź, jak prezentują się klasyczne koszulki z nadrukiem na: https://stacjanadruku.pl/koszulki-z-logo-firmy. Wybierz wersję damską, męską, sportową, z krótkim rękawkiem lub bez rękawów. Postaw na kolor, który najlepiej będzie się kojarzył z Twoją działalnością, a przy tym współgrał z logo. Na chłodniejsze dni zamów bluzy z nadrukiem przez stronę: https://stacjanadruku.pl/bluzy-z-nadrukiem. Stacja Nadruku oferuje szeroki wybór fasonów i materiałów, by każdy znalazł ten, który idealnie będzie reprezentować jego markę.

Artykuł sponsorowany.

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się do newslettera!
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43